Огляд каталогу
- 592 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 592 результатів
Перегляньте обід у Тернополі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 592 результатів у Тернополі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 162,072 відгуків та оцінок.
“Дуже затишне і комфортне місце для відпочинку. Якісна і неповторна кухня. Приємний і уважний персонал. Саме те, що потрібно для святкування. Рекомендую!!!”
“17 серпня 2019р. однокласники- випускники 1989р. Заводської школи святкували свою довгоочікувану зустріч у піцерії "Ретро". Гарний інтер"єр, ввічливий персонал, якісне обслуговування та смачна кухня, чистота і порядність сподобались усім. Вдячні Надії Мальованій та працівникам закладу, Сергію Солов'ю за затишну атмосферу, музичний супровід та гарно проведений час. Вважаємо піцерію "Ретро" прекрасним місцем для теплих зустрічей, весіль та сімейних свят.”
“Гарний ресторан, особливо якщо вийти на двір (дуже красива природа, фонтанчик, бєсєдки) та гарне розташування. По розміру середній, але місця впринципі хватає. По меню нічого особливого, але смачно. Ціни середні, персонал привітний.”
“Святкували дитяче день народження в ресторані «Медок», все пройшло чудово. Дуже чуйний та професійний персонал, завчасно все спланували та погодили. Також плюсом є велика територія ресторану, на якій діти мали можливість погратися та побігати.”
“Смачна піца, швидко приготували. Місця в середині не багато, але затишно”
“Хороший комплекс с готелем. В ресторані обслуговування хороше, привітний персонал. Їжа смачна, але один із стейків був з великою кількістю неїстівного мʼяса. Готель маленький з гарним видом на ліс”
“Вдруге зупиняємось в "Едельвейсі' , тому що тут все відповідає сучасним вимогам! Найперше це- чистота!!! В номері є все необхідне. Дуже привітний персонал, особливо хочу відмітити Богдану!!! Дякую власникам !!!”
“Якщо в Заліщиках захочеться непоганої кави і домашнього десерту - однозначно можна завітати. Ми скуштували десерт що нам запропонували як Меренгу з вишнею - досить смачно!”
«Смачна зупинка» — це затишний заклад швидкого харчування у Бережанах на вулиці Банковій, куди зручно заскочити на перекус упродовж дня. Формат закладу орієнтований на страви “to go”, коли хочеться швидко, ситно й по-домашньому смачно.
СЛ Бар Лаунж — затишний заклад у Золочеві на вулиці Михайла Лермонтова, де можна комфортно перепочити, пообідати або провести вечір у приємній атмосфері. Це формат бару-лаунжу з акцентом на смачну кухню та невимушений відпочинок у центрі міста.
“Одним словом , смакота. Персонал допитливий як слідчий)). Все зʼясували що ми хочемо, перепитали. Молодці. Все принесли швидко, все чистеньке, всі охайні. Так тримати. Будемо знати куди заїхати наступного разу.”
“Дуже атмосферна та затишна кав'ярня, є такі місця куди хочеться вертатись, так це таке місце. Ціни приємні. Були з дітьми, вони у захваті, їм все сподобалось. Смачні страви, комплімент від закладу. Рекомендую, ну дуже нам сподобалось.”
“Для багатьох людей кава, це не просто напій, а частина життєвої філософії і культури! Саме кава допомагає нам вранці прокинутися, за 15 хвилин скласти план вдалого , позитивного дня. За філіжанкою кави ми проводимо як бізнес зустрічі, так і незабутні хвилини з друзями та рідними! Ось чому якісна кава стала необхідністю конкретно в моєму житті.”
“Рекомендую! Для дітей до 12 р. Є чим зайнятись. 3 ігрові приставки, ігровий майданчик, батут, хокей, футбол. Є зона для застілля, чайник, посуд. Туалет також є.”
“Нещодавно завітав у цю піцерію та вирішив замовити піцу Папероні — і залишився дуже задоволений! Тісто тонке, але водночас еластичне, з приємною хрусткою скоринкою по краях. Сир розплавлений рівномірно, тягнеться саме так, як треба, а шматочки папероні підрум’янені й мають легку гостринку, яка чудово поєднується з ароматним томатним соусом.”
“Хороший ресторан за містом із гарною та великою власною територією. Помірні ціни та смачна їжа. Є альтанки, столики під навісом, великі та маленькі зали. Тематично оздоблено. Велика парковка. Знаходиться в парковій зоні над озером.”
“Суп Том Ям рекомендую спробувати❤️”
“Легенда Тернополя, найкращий шашлик в місті”
“якщо хочете швидко і смачно поїсти, то однозначно сушіпіца39. ніколи не підводили. дякую вам”
“Суші смачні, начинки багато, прикрашені гарно. Філадельфія максі за раз не осилили. Єдине що довелось нагадувати про їхню акцію "знижка 20% новим клієнтам" бо як повідомив оператор "потрібно вказувати" Тоді напишіть в умовах акції що потрібно вказати?) Загалом сподобалось. Будем замовляти ще)”
“Мої перші враження про цей ресторан . Затишна атмосфера, чудове освітлення, приємний персонал, дуже смачна їжа, а особливо рекомендую посмакувати курячий шашлик і провести гарно вечір у колі друзів та сім'ї ❤️✨”
“Дуже затишне місце, сервіс відмінний, кухня смачна. Офіціанти ввічливі та привітні, швидко працюють. Замовляли піцу та салати, все сподобалось. Ціни помірні. Обов’язково завітаємо ще не один раз, дякуємо!”
“Все було смачно, і дуже швидко, після питання скільки часу займе приготування піци та картоплі відповіли 10хв, честно був дуже здивований, та одразу не повірив, але дійсно зробили за 10хв, здалося наче і швидше”
“Давно я так смачно не снідала. Гарно, атмосферно, а головне дуже,дуже смачно.Ціни адекватні.Сніданок на двох нам вийшов 810 грн. Рекомендую ❤️❤️❤️”
“Дуже сподобалась їжа, особлива подяку адміністратору.”
“Обожнюю Pasta Freska. Почали відвідувати його з моменту відкриття, влаштовували там сніданки та святкові обіди сімї та друзів. Тепер туди ходять наші діти підростки після школи , так як ціна відповідає якості.”
“Враження після відвідування дуже позитивні! Температура подачі страв, поєднання продуктів, посуд, влучні поради при виборі страв, ввічливість та професіоналізм адміністратора, чиста вбиральня, наявність гардеробу, інтер'єр (особливо сподобалася стіна із справжніх рослин), є окреме приміщення для куріння, фотозона - це все заслуговує на тверду п'ятірку. Зовсім маленьке зауваження - столові прибори, при подачі страв, я би не клав у тарілку поруч із стравою ;) Оцінка позитивна! Рекомендую!”
“Дуже сподобався заклад: смачна їжа, привітний персонал, затишна атмосфера., демократичні ціни. Були в Чорткові проїздом, зайшли пообідати, замовляли комбообід з борщу, курки, пюре і салату. Приємно здивовані ресторанною подачею і маком страв. Не встигли сфотографувати смакоту, бо з'їли швидко. Ми просто в захваті! Дякуємо!”
“Відпочивали в готелі поруч, тому зручно було прийти до них пообідати та замовляти вечерю в номер. Все дуже смачно, порції хватає щоб наїстись. В самому закладі теж сподобалось сидіти. Єдиний мінус, коли робили замовлення в номер, то з приборів була тільки виделка, а хотілось ще ножа.”