Огляд каталогу
- 62 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 66% З фото
Знайдено 62 результатів
Перегляньте foodestablishment у Чорткові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 62 результатів у Чорткові. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 6,714 відгуків та оцінок.
“Атмосфера тут дивовижна: поєднання німецької ґрунтовності у сервісі та української гостинності. Це ідеальне місце, щоб смакувати ситні сніданки та планувати свої пригоди.”
“Дуже сподобався заклад: смачна їжа, привітний персонал, затишна атмосфера., демократичні ціни. Були в Чорткові проїздом, зайшли пообідати, замовляли комбообід з борщу, курки, пюре і салату. Приємно здивовані ресторанною подачею і маком страв. Не встигли сфотографувати смакоту, бо з'їли швидко. Ми просто в захваті! Дякуємо!”
“Останнім часом часто заходимо пообідати. Рецепти салатиків і булочки такі ж смачні, як і 15 років тому”
АТ «Чортківський Хлібозавод» — місцева пекарська справа у Чорткові, що асоціюється з щоденною свіжою випічкою для міста та околиць. Розташований на вулиці Степана Бандери, заклад відомий під брендом «Колобок» (Kolobok Bakery) у своїй онлайн-присутності.
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Дуже смачні суші, завжди замовляю”
“Дуже смачний кебаб! Дякую , було смачно. Пробував Амерікан : гарне поєднання смаків, приємне грилювання, зручний розмір”
“Приємно вражені басейном,сауною та хамамом!Ввічливий персонал!Хотілося б відмітити наглядача басейну!Приємно не тільки скуштувати чаю,але й поспілкуватися!Завжди чисто, тепло і затишно!На рецепції зустрічають привітні адміністратори,які завжди в гарному настрої та з щирою посмішкою”
“Найсмачніша кава в місті. Дуже гарний і привітний персонал ❤️”
“Смачно, відмінне розташування, доступні ціни. Не раз купляв випічку там, завжди отримував свіжу випічку. Також хочеться оцінити персонал, трішки раніше попадалась малопривітна, не з приємних продавців, зараз набагато краще. Рекомендую, смачніше та вигідніше придбати випічку тут, ніж в магазині чи супермаркеті.”
“Гарно !!! Приємні власники, обслуга. Смачні страви. Затишно, майже як вдома... І травичка зелена- зелена...”
“Смачна кава. Помірні ціни. Приємний персонал.”
“Досить хороший магазин. Хороший вибір товару. Вічливі продавці, і всі на своїх місцях.”
“Смачна домашня кухня, доступні ціни, привітний персонал, цікавий інтер'єр. Місце де можна не тільки перекусити, але і провести святкування пам'ятних подій.”
“Смачна кава, є туалет . Достатній асортимент”
“Смачна домашня кухня, доступні ціни, привітний персонал, цікавий інтер'єр. Місце де можна не тільки перекусити, але і провести святкування пам'ятних подій.”
“Обідали тут. Смачна домашня кухня, за доступні ціни. Привітний персонал, все сподобалося.”
“Гарний магазин, привітні касири, чистий та охайний зал. Завжди все є в наявності та свіжої якості.”
“Класний магазин,хороші продавці,свіжий товар та доступності ціни.”
“Э все що потрубно концелярскы прилади,все для школи э поысти”
“Магазин хороший. Дитям НЕ продае Сирники, алкоголь.”
“Тут просто неймовірно смачно! але цінник трохи високуватий. Як виключення мені не сподобалися круасани, брала з шоколадом, очікувала більшого за 80грн.”
“Продавці приємні, і свіжа випічка.”
“Хороший магазин,нормальні ціни, широкий асортимент товарів,привітні продавці.”
“Гарний магазин біля дому. Є багато чого необхідного за приємними цінами”
“Часто буваю в цьому магазині наче все добре, близько автобусна зупинка. Редагую свій відгук 19.01.22 два дні тому була в даному магазині, маю притензії до персоналу. На касі працює дуже хамовита касир, ім'я не запам'ятала. Взагалі не вміє вести себе з клієнтами, поводиться так ніби люди до неї в дім прийшли і щось в неї вимагають. Фиркає до клієнтів, швиряє товар, зовсім не привітна відбиває все бажання приходити за покупками, дуже шкода магазин не поганий, часто люблю сюди заходити. До адміністрації претензій немає, лише прохання, проконтролюйте поводження персоналу з клієнтами. P.S. Не одній мені вона нахамила, ще як мінімум двом клієнтам до мене, те що чула коли стояла в черзі до каси.”
“Досить не поганий гастроном..але є одне но - ціни вищі за другі магазини”