Огляд каталогу
- 675 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 675 результатів
Перегляньте pizza у Тернополі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 675 результатів у Тернополі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 219,223 відгуків та оцінок.
“Смачно! Ее дорого. Можна поргітись біля каміну.”
“Дуже подобаєтся цей заклад, завжди беру собі шаурму)). Дякую за таке гарне обслуговування”
“Відвідали гастро-паб і залишились у повному захваті! Кухня тут просто неймовірна — кожна страва смачна, свіжа та продумана до дрібниць. Відчувається, що кухарі працюють з душею: поєднання смаків гармонійні, подача охайна, а аромат страв — окрема насолода. Атмосфера затишна, сервіс уважний та приємний. І окремо хочеться відзначити ціни — приємно здивували. За таку якість та смак очікували значно дорожче. Обов’язково повернемось ще, адже знайти таке поєднання смачної кухні, сервісу й адекватних цін — справжня удача. Рекомендуємо від душі!”
“Смачно, швидко, комфортно. Дуже сподобалось. Суші бургери - топ! Настільки, що не сфотографувала.”
“Дуже любимо Yummy там завжди смачно.Моя дитина фанат піци салямі. Їла мабуть вже все з меню. Обожнюю сет суші "Фіш" і дужеее смачна паста. Рекомендую спробувати. В закладі дуже затишно,а також доставка працює відмінно.”
“Приємний сімейний ресторан. Є дитяча кімната — це великий плюс, особливо коли з тобою троє дітей: можна спокійно поїсти й водночас бачити, як вони граються. У вбиральні — пеленальний столик, що зручно для батьків із малечею. Із їжі дуже сподобались шашлик, стейк із тунця та салати. Бульйон і пельмені були ок.”
“Не вперше відвідую заклад, чудова атмосфера, смачна кухня, та ввічливе професійне обслуговування, раджу відвідати при поїздці в Тернопіль”
“Як завжди дуже високий рівень ! Смачно, швидко, ввічливе і приємне обслуговування, тернопільські ціни )”
“Дуже смачні бургери (рекомендую бургер Oh My God). Взяли додатково ванночку з сиром і це було неймовірно смачно (теж рекомендую). Вибір страв у меню великий, з пивом нам було не дуже (з 10-ти кранів ми практично все пробували). Хоча загалом, то нормально. Ціни досить помірні, на виніс є знижка 15% Офіціанти приємні, їжу принесли швидко. Сподобався інтерʼєр закладу. З мінусів можу зазначити те, що в закладі трохи прохолодно та холодна вода у вбиральні.”
“Дуже якісно поставлена кухня, чудовий сервіс і достойна винна карта. У Києві блюда такого рівня коштували б у рази дорожче. Чудовий ресторан, дяка і респект його працівникам.”
“Чудовий заклад, смачне крафтове пиво та соковиті бургери. Обслуговування на вищому рівні. Часто заходжу сюди з друзями або родичами, офіціанти завжди можуть знайти підхід до будь кого. Ще хотів виділити надзвичайно смачні чізкейки. Для мене було приємним відкриттям що у закладі який позиціонує себе як крафт-паб можуть бути настільки смачні десерти)”
“Чудове обслуговування офіціантом Аліною, замовляли з компанію різновид хінкалів та два салати, очікування було не довгим, страви смачні. Рекомендуємо для відвідування .”
“Неймовірно приємне враження від інтерʼєру, обслуговування та якості подачі їжі та довершених смаків. Не були у Тернополі багато років і зараз проїздом обрали заклад для обіду з котрого щиро пораділи і отримали масу позитивних емоцій. Дякуємо! Процвітання Вам!”
«ВІТЕР піца» — це заклад з гарним розташуванням біля Тернопільського ставу. Тут готують смачну піцу, яка змушує залишати позитивні відгуки.
“Найсмачніша кава в місті. Дуже гарний і привітний персонал ❤️”
“Чудовий заклад,гарна атмосфера,смачна їжа,брала на самовиніс все швиденько приготували,єдиний мінус-були брудні ложки на самовиніс( Брала два дні підряд і два дні брудні ложки”
“Приємні господарі, годують смачно)”
“15 Квітня 2018 року щиру подяку складають батьки нареченої за прекрасне святкуваня весілля, Власниці ресторану Ромашка,музикантам офіціянтам які прекрасно обслуговували кухарям за вишукану кухню приємно було відсвяткувати”
“Хороший комплекс с готелем. В ресторані обслуговування хороше, привітний персонал. Їжа смачна, але один із стейків був з великою кількістю неїстівного мʼяса. Готель маленький з гарним видом на ліс”
“Дуже гарний готель. Номера чисті, в самому готелі дуже затишно та прибрано. Приємний та дуже чемний персонал на рецепції. Якщо Ви приїхали раніше зазначеного часу, можуть Вам допомогти заселитись раніше(звісно з доплатою за номер). Також нададуть відповідь на всі Ваші запитання. Дуже зручне розташування, так як в основному всі відвідують Лавру.”
“Надзвичайно затишне місце. Інтерʼєр з каміном, що зігріває та створює романтичну атмосферу. Дуже смачна їжа. Приємні ціни.”
“Дуже смачна кухня! Зал оформлений гарно і стильно. в приміщенні є окремий зал для танців.”
“17 серпня 2019р. однокласники- випускники 1989р. Заводської школи святкували свою довгоочікувану зустріч у піцерії "Ретро". Гарний інтер"єр, ввічливий персонал, якісне обслуговування та смачна кухня, чистота і порядність сподобались усім. Вдячні Надії Мальованій та працівникам закладу, Сергію Солов'ю за затишну атмосферу, музичний супровід та гарно проведений час. Вважаємо піцерію "Ретро" прекрасним місцем для теплих зустрічей, весіль та сімейних свят.”
“Дуже дякую колективу готельного комплексу "Панорама" за якісний сервіс та індивідуальний підхід до кожного гостя. Атмосфера як вдома. Колектив дуже доброзичливий. Всім велике дякую за якісні надані послуги готельного сервісу. Дякую адміністраторам Юлії та Олі, за ставлення, повагу та розуміння до ветеранів, Ви дуже хороші люди!!!”
“Смачні сніданки весь день, гарна подача й затишна атмосфера. Почати день тут — саме те!”
“Святкували дитяче день народження в ресторані «Медок», все пройшло чудово. Дуже чуйний та професійний персонал, завчасно все спланували та погодили. Також плюсом є велика територія ресторану, на якій діти мали можливість погратися та побігати.”
“Смачна піца, швидко приготували. Місця в середині не багато, але затишно”
“Хороший комплекс с готелем. В ресторані обслуговування хороше, привітний персонал. Їжа смачна, але один із стейків був з великою кількістю неїстівного мʼяса. Готель маленький з гарним видом на ліс”
“Вдруге зупиняємось в "Едельвейсі' , тому що тут все відповідає сучасним вимогам! Найперше це- чистота!!! В номері є все необхідне. Дуже привітний персонал, особливо хочу відмітити Богдану!!! Дякую власникам !!!”
“Якщо в Заліщиках захочеться непоганої кави і домашнього десерту - однозначно можна завітати. Ми скуштували десерт що нам запропонували як Меренгу з вишнею - досить смачно!”