Огляд каталогу
- 100 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 100 результатів
Перегляньте аромат в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 100 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 16,053 відгуків та оцінок.
“Відпочивали родиною в листопаді у цьому чудовому місці. Щиро вдячні господарю садиби "Бункер ",пану Василю ,за гостинність. Це дуже чудовий ,привітний і доброзичливий господар, який завжди підкаже і порадить де і що відвідати. Номер ідеально чистий ,теплий ,кухня теж заповнена всім необхідним. Велика територія, на якій є гойдалки ,мангали, дитяча кімната, басейн ,баня ,чан. Є навіть власний невеличкий музей. Одним словом є все ,для комфортного відпочинку. Дякуємо за чарівний відпочинок, обов'язково приїдемо ще.”
“Справжній винороб! Вишукані вина! Є витримані 4-7 років, є молоді. Господар особисто провів дигустацію. У підвалах, як і повинно бути, запах вина і бродіння, на відміну від бутофорних підвальчиків з винами сумлінного походження, які на жаль можно зустріти в цьому регіоні. Дуже дякую Шандору Надь за його любов до своєї справи!”
“Хто розуміє - той розуміє... ю ноу вот ай мін) До кави є питання, але смак тістечок це щось неземне. Завжди можна сісти.”
“Затишна, невеличка кав'ярня з дуже дружнім персоналом. Каву роблять швидко і смачно. Завджи є тістечка і смачне морозиво. Для легкого відпочинку за філіжанкою кави!”
“Дуже все було гарно, смачні сніданки, привітні господарі, мальовничий пейзаж.”
“Просто класно. Басейн, номер з двома кімнатами, три мангали на дворі, 4 альтанки, затишно, велика кухня, тандир, пічка, навіть кавоварка з кавою....просто супер.”
“Гарна кафешка, невимушена атмосфера, смачна кава)”
“Заходив сім'єю в новий для мене заклад. Всі зголодніли і я запитав меню. Ввічливий пан за барстійкою порекомендував спробувати комплексний обід. На перше був фасолевий суп і два шматки чорного хліба а ндруге рис з приправами, дві котлети і салатик. І стакан компоту. Після того як я все з'їв відчув що добряче попоїв. А другу порцію супа з'їла дружина а друге з'їв син. Всі були ситі і задоволені. Інтер'єр в стилі лофт сину спочатку не сподобався а через декілька хвилин сказав що не хоче звідси йти :-). Взагалі приємне місце для поцінувачів затишної атмосфери.”
Салон вирізняється сучасним оснащенням і стильним інтер’єром. Тут працюють фахівці, які забезпечують комфорт і якісний результат.
“Другий рік поспіль замовляю у Василя його чудові вина. Я сама з міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та про його виноробню дізналася під час екскурсії, коли відпочивала у готелі Трускавець 365. Тоді перший раз спробувала, а потім вже Новою поштою замовляла до мого міста. Ось і цього разу замовила на всі новорічні свята ось таке різноманіття: біле Біанка, червоне Кардинал та рожеве Роже.”
“Супер, нам все сподобалося. Рекомендую!”
“Дуже смачна їжа. Привітливі офіціанти. Дуже сподобалось:) ❤️”
“Відвідати “Гарячого Гуцула” — це як потрапити в саме серце Карпат, де кожна страва не просто смакує, а розповідає свою історію. Атмосфера колиби затишна й автентична — дерев’яний інтер’єр, гуцульські мотиви, а головне — душевна гостинність. Особливо вразив бограч — густий, наваристий, з ароматом паприки, копченого м’яса і казану. Справжня зігріваюча страва, яка ідеально пасує до вечора в горах. Кожна ложка — вибух смаку й тепла. Але справжнім відкриттям стали деруни з білими грибами — хрумкі ззовні, м’які всередині, щедро залиті ніжним грибним соусом. Аромат свіжих карпатських грибів не залишить байдужим нікого. Це місце для тих, хто хоче не просто поїсти, а по-справжньому відчути дух гуцульської кухні. Смачно, щиро й по-домашньому!”
“Дуже колоритне місце з найсмачнішим вином відкрили для себе цьогоріч. Дякую!!”
“Зайшла лише за тушшю, а в результаті пішла з новим ароматом – він підкорив мене з першого вдиху.”
“Супер заклад. Гарний готель, гарний сервіс. Все чисто і затишно. Гарне місцезнаходження, поруч вокзал. Кафе дуже гарне. Ціни вражають, дуже недорого. А їжа дуже смачна. З їжі спробували багато страв і всі дуже - дуже смачні. Все чисто в закладі. Персонал дуже приємний, привітний і чемний. Приємно заїжджати до вас, коли буваю в Ужгороді. Всім раджу « Антоніо » . Дякую закладу. Бажаю успіхів і процвітання.”
“Офіціантка була не в настрої. А тістечка дуже гарні та смачні.”
“Місце атмосферне. Кава смачна. Персонал приємний. Що ще треба для для кав'ярні)”
“Замовив онлайн через сайт по 0,5 л три сорти: каштановий, літній букет і травневий. Скуштував і одразу пожалкував, що не замовив по 1 літру. Коли зʼявиться цьогорічний мед з липи, замовлю разом з ним ще. Шкода тільки доставка НП кусається. Може зробите безкоштовну від якогось обʼєму чи суми?”
“Другий день в Берегово. перший день відвідування термальних вод, вечеря. Другий день - поїздка в термальні води Косино і чергове запитання - Де вечеряємо сьогодні? Адже вечеряти там, де вчора, було не цікаво. Довго вивчали карту Берегово, проте вибір та асортимент закладів не дуже. Повертаючись до нашого місця зупинки, по дорозі дружині в очі кидається вказівник «Ресторан чізай … км». О, чізай - мовила дружина, - поїхали, спробуємо. І знаєте, вечеря була чудова. На замовляли як завжди - наче самі голодні, проте… По черзі, страви і оцінка. Офіціант - Богдан, запропонував дегустацію вин, на що ми погодились тому: Вина: 5/5, Бограч: 4/5 (як ніби нічого особливого, як смак, так і подача, тому 4/5. Якщо полюбляєте - ок, ні, то це точно не та страва яка викличе у вас захоплення) Гарбузовий крем-суп з креветками: 6/5 (нам дуже сподобався, надзвичайно ніжний та приємний смак) Грінки хала: 3/5 (Багато де, звичайний, класичний «кошик хліба» буде цікавішим) Банош зі страчателою та беконом: 5/5 (дуже смачно та ситно) Хрусткі баклажани в кисло-солодкому соусі: 5/5 (такого не куштував, смачно, приємно) Картопляне пюре з трюфельною пастою: 5/5 (Планував залишити 4/5, адже просто досить смачне пюре, відносно мала порція, проте залишаючи відгук, глянув ціну в чеку - 99 грн, як за досить цікавий смак і загалом, тому 5/5) І саме головне: Філе-міньйон: 10/5! Надзвичайно сподобалось, але потрібно було просити одне (подали два філе-міньйон), адже до того часу вже досить так поласували. Але подача, структура, аромат, прожарка, смак і все інше - 10/5. Обслуговування: 5/5. Спокійне, професійне, без зайвого «надвисання», без дурних порад, без щохвилинного прибирання серветок і тд. Загалом, з не дуже великого переліку закладів містечка, «Чізай» - місце куди захотілось повернутись. Їхали просто повечеряти, а спробували майже половину меню і обʼєктивно - все сподобалось. Якщо хтось та колись буде цікавитись у мене «Де повечеряти?» - моя відповідь буде однозначною. Долучаю декілька фото.”
“Будиночок лісників. Є піч. Є лежанки. Місце популярне і скоріш за все зайняте)”
“Красивий будинок, чисті та уютні номери з санвузлом, затишно, пані Люба смачно готує справжні карпатськи страви. Господарі в минулому лікарі, тож інтелегенті та тактичні люди. Рекомендую зупинятися в цьому дивовижному будинку”
“Чудове місце,гостеприемні господарі!”
“Чудовий атмосферний заклад, смачна кухня,привітний персонал, хто хоче якогось пафосу хайтеку і якоїсь богемської гастроінженерії чи то кулінарії проходьте мимо. Хто хоче нормально посидіти смачно поїсти і відпочити вам сюда!!!”
“Все було дуже смачно. Для сніданку заклад - топ. Інтерʼєр дуже стильний. Особливо камін.”
“Широкий вибір власного виробництва випічки, дуже смачно. Аромат казковий, не можливо пройти поруч.”
“Суперові вина. Дуже приємна Наталія, яка проводила дегустацію. Рекомендую відвідати.”
“Замовляли дитині на день народження. Дуже задоволені!Дізайн торта був саме такий як ми обрали и обговорили прі замовленні. Торт смачний . Дякую.”