Огляд каталогу
- 624 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 624 результатів
Перегляньте вечеря в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 624 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 200,754 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вечеря з таких міст як Ужгород, Мукачево, Берегове, Рахів, Виноградів та інших міст.
“Не знаю як закладу можна поставити менше 5 зірок. Все чудово: атмосфера, подача, смак то щось окреме і дуже смачне! Обслуговування гарне з приємною українською”
“Смачно! А це головне. Тартар з рібайя просто казочка! Хто був в Зіг-Загу - зрозуміє. Звісно це інше, але соковито смачно! Оселедець теж може бути, без кісточок, слабо солений. Насолоджуйтесь!”
“Дуже атмосферне місце з дешевою та дууууже смачною кавою ❤️☺️”
“Все було дуже смачно, швидко,персонал милий ,привітний нам дуже сподобалося”
“Чудова кухня, оригінальна подача, обслуговування на високому рівні, приємно пообідали родиною”
“Затишно, привітний персонал, прекрасне дитяче меню.”
“Це ресторан який вартий вашої уваги!!! Ми гості з Києва і точно були вражені цим закладом!!! Офіціант хлопчина який нас обслуговував це просто людина на своєму місці!! Дякую вам за те що завдяки вам хочеться ще приходити в такі заклади. Все смачно, атмосферно, круто!!!! Ви відповідаєте табличці Ревізор!!!! Можна смачно поїсти, ще купити продукцію яку ресторан сам готує М'ясні вироби, сири, джеми, приправи, закрутки і багато іншого! РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Все чудово. Два поверхи, не жарко,не шумно. Є де погратися, посидіти. Смачна кухня. Приємні ціни.”
“Знайшли не відразу, дякую за фото місця у відгуках. Готували при нас, брали 4 сири, пицца дуже смачна-багато сиру, тісто ідеальне,немає великих сухих бортів. Забрали з собою. Зробіть вивіску будь ласка. Та і місце, де можна сісти і з'їсти вашу смачну піццу теж хотілося б. Процвітання!”
Eventum Resto Lounge — сучасний resto‑lounge у Мукачеві на вулиці Автомобілістів, зручний для зупинки в дорозі та зустрічей у місті. Заклад вирізняється стильним інтер’єром і атмосферою «затишно та охайно», яку часто відзначають гості. Тут подають різноманітні страви ресторанного рівня, роблячи акцент на смак і подачу.
“Другий день в Берегово. перший день відвідування термальних вод, вечеря. Другий день - поїздка в термальні води Косино і чергове запитання - Де вечеряємо сьогодні? Адже вечеряти там, де вчора, було не цікаво. Довго вивчали карту Берегово, проте вибір та асортимент закладів не дуже. Повертаючись до нашого місця зупинки, по дорозі дружині в очі кидається вказівник «Ресторан чізай … км». О, чізай - мовила дружина, - поїхали, спробуємо. І знаєте, вечеря була чудова. На замовляли як завжди - наче самі голодні, проте… По черзі, страви і оцінка. Офіціант - Богдан, запропонував дегустацію вин, на що ми погодились тому: Вина: 5/5, Бограч: 4/5 (як ніби нічого особливого, як смак, так і подача, тому 4/5. Якщо полюбляєте - ок, ні, то це точно не та страва яка викличе у вас захоплення) Гарбузовий крем-суп з креветками: 6/5 (нам дуже сподобався, надзвичайно ніжний та приємний смак) Грінки хала: 3/5 (Багато де, звичайний, класичний «кошик хліба» буде цікавішим) Банош зі страчателою та беконом: 5/5 (дуже смачно та ситно) Хрусткі баклажани в кисло-солодкому соусі: 5/5 (такого не куштував, смачно, приємно) Картопляне пюре з трюфельною пастою: 5/5 (Планував залишити 4/5, адже просто досить смачне пюре, відносно мала порція, проте залишаючи відгук, глянув ціну в чеку - 99 грн, як за досить цікавий смак і загалом, тому 5/5) І саме головне: Філе-міньйон: 10/5! Надзвичайно сподобалось, але потрібно було просити одне (подали два філе-міньйон), адже до того часу вже досить так поласували. Але подача, структура, аромат, прожарка, смак і все інше - 10/5. Обслуговування: 5/5. Спокійне, професійне, без зайвого «надвисання», без дурних порад, без щохвилинного прибирання серветок і тд. Загалом, з не дуже великого переліку закладів містечка, «Чізай» - місце куди захотілось повернутись. Їхали просто повечеряти, а спробували майже половину меню і обʼєктивно - все сподобалось. Якщо хтось та колись буде цікавитись у мене «Де повечеряти?» - моя відповідь буде однозначною. Долучаю декілька фото.”
“Я щойно ходив вечеряти, все дуже сподобалось. Замовляли форель на мангалі (вартість 80 грн за 100 грам)- це недорого і смачно! Також там є домашнє, заводське на розлив та в пляшках вино, пиво та інше.”
“Коли назва закладу відповідає на 100%.Дійсно затишно, гарно, працюють з любов'ю.Чистий номер, красивий інтер'єр, зручні ліжка, адекватна ціна.Смачний сніданок.Тут працюють приємні та привітні люди, професіонали своєї справи. Рекомендую”
“Будиночок лісників. Є піч. Є лежанки. Місце популярне і скоріш за все зайняте)”
“Не дорого і смачно. Є "магазин" якщо можна так сказати)) можна купити кагор додому. Кажуть, що ніде крім їхнього закладу немає такого кагору...)”
“Рекомендую! Дуже смачно, приємні ціни, справжній бограч. Приємні враження від закладу!!!”
“Втаю. Нещодавно відпочивала з чоловіком в "Карпатії". Отримали все,що планували 10/10. Розташування,сервіс,лікування,охайність,доброзичливий персонал. Особливо хочу відмітити чарівну дівчинку-адміністратора Олександру. ЦЯ ПАНІ-ОБЛИЧЧА ВАШОГО САНАТОРІЮ!!! Дякую!!! Миру Вам,гарних свят,вдячних гостей,розвитку,процвітання!”
“Випадково натрапили на це місце. І не прогадали! Кухня смачна, обслуговування дуже хороше.. дівчина-офіціантка дуже мила і привітна. Є столики на вулиці, терасі, в залі. І, що не мало важливе, є дитяча кімната з нянею. маленький мінус (для мене) з дитям до 3х років, обовʼязкова присутність батьків. Але то таке, бо і сама трішки побавилася) А ще тут запропонують шоти з оригінальними назвами і виглядом)”
«Чорна Гора» — це мальовничий відпочинковий комплекс у Закарпатській області, де природа, озеро та гора створюють ідеальні умови для перезавантаження. Локація приваблює тих, хто шукає спокійний релакс, гарні краєвиди та місця для яскравих фото на тлі води й зелених схилів.
“Дуже класне місце можна кататися на "бубликах" з трьох гірок, і навіть не одному! Трохи вище є гора для катання на лижах. Можна купити їжу і сісти в біседці і відпочити”
“Були на обіді перед новорічною вечерею. Нас дуже гостинно прийняли, не дивлячись на зайнятість підготовкою до івенту. Рекомендую суп-пюре з білих грибів.”
“Дуже смачна українсько - угорська кухня. Смачне все, але я фанат супчиків, бограч тут шикарний, а найбільший мій захват - білий суп на вершках йокаі (здається так зветься). Гарна територія, рибки в ставочку плавають, багато зелені, пташки співають (спойлер - то приховані колонки з записом співу птахів, але дуже органічно). Подяка власникам і персоналу!”
“Парк дуже сподобався, особливо дітям. Є на, що подивитися, динозаври як справжні, навіть можна почути їх голоси. Ще є куточок живої природи, а там кролик, хом'як та дуже красивий павлін. На території є ресторан та окремо можна взяти солодкої вати чи попкорн для діток”
«Гора» — це готельно-ресторанний комплекс у Поляниці (Івано-Франківська область), який приваблює гостей поєднанням карпатської природи та сучасного сервісу. Заклад розташований у мальовничій місцевості поруч із популярним відпочинком у Буковелі, тож сюди зручно заїхати і на вихідні, і на довшу відпустку.
Піцерія «Дон Корлеоне» розташована на вул. Спортивній у Дийді, Закарпатська область, і є місцем, куди зручно заїхати на смачний обід або вечерю. Заклад орієнтований на гостей, які цінують поєднання апетитних страв, охайної атмосфери та зрозумілих цін.
“Хороше затишне місце, і гарна атмосфера”
“Найсмачніша кава в Ужгороді! Рекомендую!Дуже-дуже смачно та атмосферно!”
“Книгарня "Кобзар" розташована в центрі міста, асортимент книг різноманітний, від художньої літератури до навчально-пізнавальної. Книгарня має два поверхи, персонал книгарні завжди прийде на допомогу при виборі книг.”
“Ми приїхали менш ніж за годину до закриття, але офіціант Іван охоче нас посадив, порадив чудову страву медальйони зі свинини, вони були неперевершені!!! Десерт нам зробили, хоч кухня напевно вже не приймала замовлення! Обслуговування на вищому рівні! Ми просто в захваті! Нажаль в моєму місті Полтаві немає таких гарних закладів як ваш!! Дякую за чудовий вечір!”