Огляд каталогу
- 276 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 63% З фото
Знайдено 276 результатів
Перегляньте врач в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 276 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 8,821 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає врач з таких міст як Ужгород, Мукачево, Свалява, Рахів, Виноградів та інших міст.
“Робили рентгенографію кульшових суглобів. Сподобалось те, що нас зразу прийняли ми не очікували , хороше ставлення адміністратора закладу та професійний підхід працівників. Також, що вразило то це те , що результат з описом нам видали після 15хв очікувань. Рекомендую”
“Дуже гарна клініка.Ввічливий персонал, гарні лікарі, професіонали своєї справи.Давно ходжу за потреби саме сюди до лікарів, і дитину свою воджу.Всім задоволена.”
Клініка сімейного типу «Здоров'я» розташована в Мукачеві на вулиці Духновича та працює як зручний медичний простір для всієї родини. Це місце, куди звертаються за плановими оглядами, консультаціями та діагностикою без зайвої метушні.
“Найсвятіша і найдобріша людина на світі...”
«Стоматологія для всієї родини» в Ужгороді — це місце, куди звертаються, коли хочеться отримати якісне лікування без зайвого стресу. Клініка на вулиці Підгірна, 21 працює з фокусом на комфорт пацієнта та зрозумілий, людяний сервіс.
Подологічний кабінет «Vita Sana-Здорове життя» працює в Мукачеві за адресою вул. Августина Штефана, 26 та спеціалізується на професійному догляді й лікуванні проблем стопи та нігтів. Це місце, куди звертаються, коли потрібне акуратне, сучасне та максимально делікатне вирішення подологічних питань.
“Прекрасний медичний заклад з професійними лікарями!!! Дуже приємні і дбайливі лікарі. Ставлення як до рідного!”
“Я сам дробив камені всьо чудово”
“Хочу залишити теплий відгук про лікаря неврологічного відділення Берегівської центральної районної лікарні ім. Ліннера — Сідун Мирославу Михайлівну. Це лікар з великої літери. Я потрапила до лікарні з підозрою на інсульт майже напередодні Нового року. Уявіть лише, як я себе почувала і який у мене був настрій: страх, розпач… До того ж я і моя сім’я тут не місцеві — ми приїхали через війну, залишивши рідне місто й дім. Але щойно я побачила щиру усмішку лікаря та уважний, теплий погляд, на душі одразу стало спокійніше, а страх ніби відступив. Мене оглянули, уважно розпитали, призначили необхідні аналізи й лікування. Я щиро вдячна за таке людяне ставлення. Мирослава Михайлівна — дуже уважний, добрий лікар зі справжнім професійним підходом. Із перших хвилин відчуваються спокій, упевненість і щира турбота про пацієнта. Я все життя прожила в Харкові, де багато лікарень і великий вибір спеціалістів. А в Берегові лікарня одна на все місто, і, зізнаюся, я хвилювалася, що буде складно. Тим паче, що в мене вже був досвід лікування в цій лікарні (у кардіології), де без грошей, на жаль, на тебе навіть не звертають уваги. Але в неврологічному відділенні все виявилося зовсім інакше. Жодного натяку на гроші. Мене уважно вислухали, направили до потрібних спеціалістів, зробили всі необхідні аналізи та обстеження. Увесь персонал був доброзичливим — спокійно, з повагою, без роздратування і без зауважень щодо мови (я розмовляю російською, і для мене це дуже важливо). Мирослава Михайлівна ставила зрозумілі запитання й усе пояснювала простими словами. Я відчувала, що лікарка справді контролює ситуацію і думає, як найкраще допомогти. Завдяки її підходу мені було значно спокійніше, навіть у моменти сильного хвилювання. Також хочу подякувати завідувачці відділення Ковач Тетяні Олександрівні — дуже добрій, уважній і професійній. Вона все пояснювала підтримувала і допомагала розібратися, що робити далі. Відчувалося, що людина на своєму місці. Такий самий підхід у лікарні до усіх пацієнтів: турбота, бажання допомогти скоріше одужати. Я навіть не знала, що вона завідувачка, така вона проста і щира. Дізналася про це лише з виписки ))) Окремо хочу відзначити старшу медсестру Кіт Марину Михайлівну. У неї цілий день без зупинки: уколи, крапельниці, таблетки, багато пацієнтів. Але при цьому вона працює не «на автоматі» — видно, що людина любить свою справу. Вона вміє підтримати, пожартувати, і від цього справді стає легше. Санітарки, прибиральниці та весь персонал цього відділення працюють на совість. У наш тяжкий час, коли багато чоловіків на війні, ці жінки знаходять сили якісно виконувати свою роботу, підтримувати порядок і допомагати пацієнтам добрим словом. Вітаю всіх працівників відділення з Новим 2026 роком! Бажаю міцного здоров’я, сил, спокійних змін, мирного неба й вдячних пацієнтів. З повагою, Григор'єва Ольга”
“Дуже задоволена роботою персоналу клініки та наданою консультацією Наталії Олександрівни,сучасне обладнання та затишна атмосфера , лікар пояснила всі нюанси доступно ,лікування пройшло успішно,щиро вдячна !”
“Госпіталізували до відділення неврології. Лікар знає свою справу, дуже привітний медичний персонал, завжди готові допомогти.”
“Чудовий, привітний сервіс, доступні ціни та сучасне обладнання!”
“Хочеться подякувати лікарю УЗД Поковбі Н.В., яка знайшла підхід до тривожної дитини! Чуйна і привітна лікарка, відповідає на всі питання, все пояснює.”
“Дуже рекомендую цей центр, куди завжди без проблем можна потрапити. Та цей медичний заклад без кардіолога та фахівця УЗД. Кончовича Т.Т. взагалі неможл иво уявити.Кращого кардіолога в місті ви просто не знайдете. Він знає все про серце, в курсі нових препаратів і головне правильно призначить препарати, які пртрібно. Ви зможете отримати правильну кваліфіковану допомогу.”
“Самi янголи. Допомогли у скрутному часi. Дуже дякую черговому лiкарю за допомогу.”
“Спостерігаю вагітність в Prevention Lady у Лешанич Софії. Гарне обслуговування, сучасний підхід, нічого зайвого. Дуже зручно, що тут на місці і УЗД, і всі необхідні аналізи. Лікар завжди на зв'язку”
“Хочу щиро подякувати лікарю-хірургу Ізаю Ярославу Петровичу!!! Моя дитина була на турнірі з футболу у м.Ужгороді і його вкусив пес, потрібна була термінова операція (зашити рану)... це був вечір, вихідний... Нам надали всю необхідну допомогу на високому та професійному рівні(ми вже по поверненню додому ходили до іншого лікара -хірурга на перев'язки, який теж відзначав високу кваліфікацію лікаря), повністю безкоштовно, відношення було надзвичайно людяне та доброзичливе!!! Нехай господь Бог поблагословить Вас і сповнить всі бажання серця!!! Вважаю, що в лікарні ключове фахівці: ті з якими ми зіштовхнулися всі професіонали і люди з великої літери!!! Так тримати!!!”
“Спостерігаю вагітність в Prevention Lady у Лешанич Софії. Гарне обслуговування, сучасний підхід, нічого зайвого. Дуже зручно, що тут на місці і УЗД, і всі необхідні аналізи. Лікар завжди на зв'язку”
“Лікарі-професіонали своєї справи! Щирі та ввічливі працівники!”
“Рекомендую! Грамотний, доказовий лікар!!”
“Дуже грамотний лікарь ! Єфективне лікування !”
“Звернулася до лікаря -гастроентеролога Туряниця Е.С.Дуже компетентний,вічливий і кваліфікований фахівець.Обслуговуванням задоволена.Рекомендую Туряниця Е.С.”
“Лежали в педіатрії з отруєнням і бактеріальною інфекцією. Приїхали швидкою вночі, прийняли, надали необхідну допомогу, госпіталізували. Лікар, що був на зміні - фахівець своєї справи! Завідуюча відділенням педіатрії -уважна, відповідальна. Хороший фахівець і просто добра, чуйна людина. Ставлення чудове! Весь персонал доброзичливий, мають підхід до дітей. Надавали харчування. Ще й отримали гуманітарну допомогу у вигляді дитячого мінібоксу, що теж дуже приємно і свідчить про увагу та турботу з боку мед персоналу цієї лікарні!”