Огляд каталогу
- 172 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 172 результатів
Перегляньте кафе з wi в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 172 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 39,895 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобався цей заклад. Він зробив мій день). Оформлення - це щось неймовірне. Поки готували страви, я роздивлявся інтер'єр і був вражений, наскільки класно і зі смаком все підібрано. Креатив зашкалює)). Їжа досить смачна і гарне обслуговування. Однозначно рекомендую цей ресторан всім гостям Ужгорода!”
“Дуже ввічливий персонал, смачний наполеон і кава. Обов’язково повернусь”
“Місце мрії!!! Їздили сімʼєю діти, в захваті. Дуже чисто, гарно, персонал на місці знають свою роботу. Купили абонемент на цілий день, не помітили як пройшов час. Багато локації, були аніматори( класні, діти були задіяні). Я була в захваті від цього місця.”
“Чекаючи потяг на Київ, гуляли Свалявою, трішки зголодніли, притомилися і зупинилися в Вашому закладі. Хотілося би подякувати за смачну кухню та гостинність. Бажаємо Вам процвітання бізнесу, вдячних клієнтів та мирного неба нам усім.”
“Чисто в номерах, комфортно. Єдине, туалет з душем загальний, але чоловічий і жіночий окремо. Кухня проста, смачна і доступна по ціні. Також пацює з 9.00 , отже можна і сніданок замовити.”
“Чудове місце для тих, хто цінує якісну каву та вишукані десерти! Атмосфера в кафе дуже затишна, стильний інтерʼєр створює приємну атмосферу для відпочинку. Кава — ідеальна, з ніжною молочною пінкою, а десерти — справжній витвір мистецтва! Смаколики не тільки гарно виглядають, а й мають неперевершений смак. Обслуговування на вищому рівні, персонал привітний і уважний. Однозначно рекомендую!”
“Ідеальне місцерозташування, співвідношення ціна-якість, гарний персонал. Вже кілька років наша компанія обирає саме цей готель для відпочинку на Драгобраті, всім задоволені і обов'язково приїдемо ще.”
“Настільки смачний паприкаш з сомом я не їла НІКОЛИ :) це просто божественно. Також і десерт- смажене морозиво. Рекомендую щиро!”
“гарне, миле кафе, з вкусними піцами. єдиний відкритий заклад в Батьово який працює після 18, недалеко від вокзалу. можна загрітись і поїсти. Дякую!!!”
“Супер кав'ярня) смачна кава та тістечка”
“Смачна кухня та коктейлі. Замовляли попкорн з креветок і це було мега смачно!!! Устриці також були смачними) Ввічливий персонал”
“Дуже стильне, гарне, атмосферне й смачне місце. Обслуговування на високому рівні. Дякую, що дозволяєте насолоджуватись чудовою їжею тут разом із своїми домашніми улюбленцями) Ми сиділи на терасі із собакою і нам навіть дали пледик для собачки. А подача блюд просто неймовірно гарна!!! Страви смачні, а їх оздоблення й подача милуть око! Дякуюємо за прекрасний вечір у гостях у Дольче! Тепер усім хочеться розповісти про найкращу ресторацію в Ужгороді!)) Всередині інтер'єр заворожує. Надзвичайно гарно зроблений внутрішній дизайн і продумана концепція закладу! Навіть туалети дуже стильні, приємні та охайні. А на терасі дуже сподобався фонтан із задумом, що видозмінює звичний хід речей, коли ми звикли, що камені внизу, а вода зверху, то тут ми бачимо, що знизу вода, а зверху круглі бетонні шари. Концептуально й дуже стильно.”
“Найвищі оцінки від нас. Нас все приємно вразило.”
“Недорога кавʼярня з дитячою кімнатою. Випічка смачна.”
“Часто замовляємо або заходимо на піцу. Кращої в Ужгороді нема, бо тільки тут дровʼяна піч. Все смачно і з якісних продуктів . Персонал завжди ввічливий і враховує наші побажання”
“Дуже сподобалось , замовили борщ, ньокі та грибний крем суп. Супер смачно, єдине , хотілось би , щоб до борщу подавали пампушки . Але все одно рекомендую, воно того варте”
“Салон дуже хороший, компентетні майстри”
“Приємна кав'ярня. Затишна для відвідувачів. Можна дистанційно працювати. Замовляли лише смузі,сподобалося, але про інші страви чи напої нічого сказати не можу. Обслуговування чемне.”
“Готель в приватному секторі, є три номери, спільна кухня де можна готувати їжу. Дуже зручно проживати з сім'єю. Знаходиться трохи далеко від центру, але близько до замку Паланок.”
“Дуже задоволені! Кава смачна, до неї брали сендвіч і десерти, все чудове, особливо сподобався тірамісу. Обслуговування теж добре. Ціни прийнятні.”
“Тут Найсмачніший грибний суп, який доводилося коли небудь куштувати! Ввічливий офіціант, з Ужгорода!) Затишна атмосфера! Гарний інтер'єр! Є дитяча кімната з нянею! Супер!!! Рекомендую!!!”
“Дуже класне житло! Все продумано до дрібниць.миюче,віник,швабра,відра,миска,вентилятор, розкладний стіл,стільці,телевізор,посуд,мікрохвильовка,чайник,плита,холодильник,постійно є гаряча вода.дуже зручні ліжка,шикарний балкон на якому можна сушити речі.тихе,затишне місце,жодного шуму при нас після 9 години вечора не було.проживали 3 дорослих. Все супер! Рекомендую! У Берегові були 5 разів.це житло найкраще.Приїдемо обов'язково ще)”
“Дуже класна колиба! Смачна кухня, ввічливий персонал. Були багато разів: на обід і вечерю, спробували майже все меню)) Серед усіх закладів, які відвідали - цей найкращий!”
“Зупику зробили тут вже вдруге, та гадаю, що знайшли саме таке місце - де відчуваєш себе як вдома. Адже апартаменти тихі та затишні(можна зупинитись як самому так і всією сім'єю). Є можливість запаркувати авто. Щира гостинність господині Мар'яни робить перебування комфортним.”
“Відпочивали на початку серпня, сподобалось як для тихого сімейного відпочинку просто супер, краєвиди полонили серце, тихо, чого дуже не вистачає за теперішніх умов, чудові та привітні господарі які розповідають де можна куди сходити, офіціанти теж привітні. Загалом все близько старе село, рибалка форелі, озеро Синевир, є куди поїхати і відпочити. Басейн з підігрівом і вид прекрасний, мангал можна бронювати бесідки і готувати самим, чудове місце. Рекомендую!”
“тут багато людей, але можна і вдало потрапити, коли людей не дуже багато, хоча ніби вже час пік. Про атмосферу гадаю казати нічого не тре - вона чудова! сервіс класний та комфортний єдине але - їжу тут довго чекати треба, хоча це і очікувано, бо багато людей + це бар, а не ресторан. однозначно раджу прийти посидіти лишню годинку-дві за кавою або чаєм)”
“Привітний персонал смачна кава Дякую!!”
“симпатичне місце за свою ціну, близенько до центру, ввічливий персонал, номери нормальні, є класний закритий, зелений дворик, все сподобалось”
“Смачна кава, спритні бармени. Супер.”
“За стійкою дуже мила ввічлива дівчина, смачна кава, дякую! ))”