У Степана
“Дякуємо за вашу не легку працю!”
Знайдено 6 результатів
“Дякуємо за вашу не легку працю!”
“Щиро дякуємо за незабутній відпочинок! Пан Іван з Дружиною чудові, привітні, з радістю зустріли нас, та допомагали у всьому! Ми були всього декілька днів, та змогли побачити стільки краси та відпочити душею і тілом. Нам підказали маршрути, організували поїздку на Лису гору, зробили все, щоб наш відпочинок вдався на всі 1000. Дітки в захваті, чудова атмосфера в будиночку та на дворі, все зроблене з любов'ю та натхненням!! Котики-це особлива любов, зустрічали нас, і охороняли))))) Ми дуже вдячні Вам за все!!! Обов'язково повернемось, бо ще стільки всього треба побачити!!!! Дякуємо ❤️”
“Дуже гарне місце. Зручне по розташуванню. Справжній Затишок. Господарі чуйні та уважні. Рекомендую.”
“Не розумію негативних відгуків, нам все сподобалося. Чудовий вид з вікна. Досить дешево, порівняно із Прикарпаттям.”
“Прекрасна лазня, чудова пара, привітні господарі. Рекомендую.”