Огляд каталогу
- 68 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 68 результатів
Перегляньте краща їжа в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 68 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 8,344 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне місце. Баня невеличка, але зручна і комфортна. На компанію 6- 8 дорослих було добре, двоє дітей було 2 і 6 років, їм не було де побігати, але знайшли заняття теж. Якщо була б осінь чи весна, грались би на вулиці - дитячий манданчик є. Як баня супер, кращого і не треба. На вулиці басейн 1х1 з холодною водою. Власникі дуже привітні та турботливі. Можно замовити їжу (лаваши, шашлик, ребра та інше) приготують. Ціни помірні. Сервіс гарний. Відпочили чудово. Ця баня нам дуже сподобалась, захотілось приїжджати постійно. Рекомендую.”
“Протягом довгого часу я відвідувала школу у вигляді моделі, де завжди бачила надзвичайно крутий процес навчання, підхід до учениць, обробку інструментів, тощо Пройшов деякий час, і я вже наважилася прийти до них на навчання, на індивідуальний курс «Барбер» Адміністратор Тетяна підібрала для мене найкращий час, підлаштувала всі заняття від мою основну роботу. Курс був надзвичайно інформативним, вчителем я мега задоволена . Артур завжди ділився якимось цікавими фішками , детально все пояснював, та показував, Час проймайнув дуже швидко, цікаво, пізнавально та весело. Моделі абсолютно всі різні, тобто є змога максимально пропрацювати кожну стрижу на всі 100%. Матеріали для роботи надаються, не треба паритися що чогось нема, або забув докупити. Я вважаю це великим +. Раджу всім обовʼязково записатись сюди, і змінювати своє життя та професію , від якої будете кайфувати) Вони вам в цьому допоможуть!”
“Шашлик з свинини, курятини дійсно сочний і неймовірно смачний! Класне містечко:) радує приємна атмосфера та чудове обслуговування. Діє доставка. Можна розрахуватись карткою. Є туалет, WiFi. Помірні ціни, за 300 грн можна дуже наїстися 2 людям) Рекомендую.”
“У меню є цікаві страви із сезонними овочами. Завжди щось новеньке”
“Відпочинок на одну ніч, дуже сподобався хозяїн готелю, він приємний і дружелюбний. Номера хороші, все є, на кухні кава апарат, чай в номерах, окрема парковка.”
“Супер. Не зважаючи що 26.11.25 йшов дощ і було холодно. Водичка в чані кафй не перевершений. А потім холодна гірська річкова вода. Занурення в неї то таке враження що десь літаєш. Супер супер супер.”
“Не перший раз в цьому ресторані. Як завжди дуже смачно, привітний сервіс і затишно. Це гастрономічне задоволення)”
“Дуже смачно, привітливо працівники яким не байдужі клієнти. Всім бажаю вдалого і смачного відпочинку”
“Замовляв доставку. Це була одна з найсмачніших піц, які я коли-небудь їв, а довелося поїсти багато через подорожі по різних містах. Дійсно відповідає відгукам. Мені особисто сподобалось: - ніжне тісто, яке відрізняється від звичайного, яке використовують в більшості піцерій - щедра начинка. У порівнянні з піцою в Куб, ChiliPizza, Лапець тут більше начинки. - Доставка за 20 хв. Може мені пощастило, але приємно було їсти гарячу піцу. Замовлю ще. Тайм-Сквер сподобалася.”
“Крильця просто супер, настільки смачний соус що і усе тісто хочеться з ним з'їсти”
“Дуже красивий вид. Смачне тірамісу та кава.”
“Замовили овочі гриль в цьому кафе. Сказати що це був один ужас нічого не сказати. Принесли нам три гриби,два куски помідорів,і пів кілограма моркви нарізаної величезними кусками. Гіршого нічого в житті не їла. Тарілки грязні.,стакани грязні. У більш ужасному кафе ще не була!!!!!”
“Чудовий заклад, гарна територія, смачні місцеві страви. Приємний обслуговуючий персонал”
“Від тепер ресторан має нову назву - АРАРАТ! Але незмінним залишається армянська гостинність власників, якість їжі в закладі! Нове меню дуже збагатилося на кількість блюд кавказької кухні ! І, звичайно, чудова атмосфера!”
“Завжди можна поїсти за розумною ціною. Гарна і затишна тераса з входом через кафе. Для дітей є батут і столик зі стільчиками, на якому зазвичай можна розмальовувати розмальовки :)”
“Дуже смачно тут готують та працюють чудові люди! Рекомендую від щирого серця! Ви точно повинні завітати сюди, щоб переконатися, як тут смачно)))”
“Супер місце. Кухня дуже смачна. Однозначно рекомендую для відвідування!!!”
“Настільки смачно аж доїсти не зміг до кінця”
“приємний персонал ціни адекватні гарна кухня”
“Рекомендую дуже смачно (Турбо піца найкраща)”
“Дуже смачна піца з печі на дровах. Справжня і правильна рецептура! Дуже дуже раджу раджу. З'їли все все.”
“З-поміж усього, що є в центрі міста особливо полюбився саме ваш ресторан та офіціант Дмитро. За наше коротке перебування у місті, в закладі ми були три рази, і усі три рази прямо в серденько. Кухня відмінна, розташування чудове, атмосфера прекрасна. Особливо хочеться відмітити роботу офіціанта Дмитра, який протягом усіх наших візитів зумів відчути, що нам порекомендувати та загадом внести особливу атмосферу у це місто.”
“Дуже смачна піца! Багато начинки. Хороша ціна. Є де погратись діткам”
“Смачно, швидко, ввічливий персонал.”
“В муці хробаки,жирні.нараховано 12 одиниць на 40 ложок.”
“Досить солодке нове місце. Досить великий вибір. Гарне освітлення. Зручні місця Дійсно приємне обслуговування. Музика була трохи занадто голосною, а телевізор нервував (хоч був похмурий день). Швидке обслуговування. Нормальні ціни. Досить просторий. Гарне місце :) Я б повністю приїхав знову, щоб просто тусуватися або бути наодинці. Їх гаряче какао з зефіром чудове. Не надто солодкий і щільний. Також ідеальна плавність. Всередині було по-справжньому тепло.”