Огляд каталогу
- 185 Всього бізнесів
- 3.1 Середній рейтинг
- 71% З відгуками
- 65% З фото
Знайдено 185 результатів
Перегляньте країна в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 185 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.1/5 на основі 12,364 відгуків та оцінок.
“Відпочиваємо другий рік поспіль. Дуже задоволені. Так, є деякі побутові негаразди (недостатньо меблів, а саме шафи та тумбочки), харчування специфічне, але це ж Західна Україна, тут зовсім інша кухня. Діти їжею задоволені. Господарі дуже привітні та доброзичливі, на всі наші прохання відповідають відразу, ставляться із розумінням. Зустріли з поїзда, довезли, важкі сумки донесли в кімнату. Природа, басейн - бомба!!! Відпочинком задоволені на всі 100 відсотків.”
“Організовували ретрит на території глемпінгу в січні, все вдалось легко, крім снігу) Власники глемпінгу завжди були на звязку, йшли на зустріч у всіх питаннях. Заклад з історією, заклад створений з ідеєю та працює в цьому напрямку. Дуже надихаюче) Проживання комфортне, нам було тепло. Але вітер вночі може налякати, трохи шумно в сферах) Харчування. Сніданки входять у вартість. Все дуже смачно, для себе виділила бограч та зрази з сиром) Є фірмові страви, які також дуже цікаві, тому якщо полюбляєте експериментувати - сміливо пробуйте) Заклад надзвичайно дружній до дітей, там створено все для їх комфорту, велика територія, персонал.”
“Суперові вина. Дуже приємна Наталія, яка проводила дегустацію. Рекомендую відвідати.”
“Пошта нового покоління - швидко, зручно; мабуть так, як має бути...”
“Приїхали та захворіли. Хазяїн перцівкою лікував. Завдяки цьому в горах погуляли, на Попу Івана піднялися))))”
“Привітливі люди які працюють та швидка загрузка товаром”
“Поки що єдине відділення НП у Бичкові, але оператори максимально швидко і чітко виконують свою роботу!”
“АРОМА - найкраща кавярня в Ужгороді, протягом двох років з друзями завжди там сиділи та рекомендували іншим, звісно були свої нюанси але атмосферу кафе не замінити.”
“Привітний персонал. Дотримуються графіку роботи до хвилини.”
“Заклад «Дублін» приємно здивував з першої хвилини. Тут дійсно відчуваєш турботу про гостя – персонал привітний, швидко обслуговує, завжди готовий підказати та порадити щось смачне. Атмосфера дружня, легка, ідеально підходить як для зустрічей з друзями, так і для спокійної вечері. Кухня – дуже смачна та має неймовірні страви. Страви свіжі, гарно приготовані та подані з душею. Особливо сподобались м’ясні страви – соковиті, ароматні та з відмінним балансом спецій. Напої – на будь-який смак: від чудового пива до цікавих коктейлів. Порції щедрі, тому голодним точно не підеш. Ще один плюс – все подають швидко, навіть коли багато гостей. Відчувається, що команда працює злагоджено. «Дублін» – це місце, де можна по-справжньому відпочити й насолодитися смачною кухнею. Однозначно рекомендую і вже планую повернутися! Та велика подяка офіціантці Даніелі. Дякуємо за неймовірне обслуговування❤️”
“Чудове місце для відпочинку компанією. Чани з сірководневою водичкою, колиба зі смачними стравами. Цікаво і смачно готується фірмова картоля.”
“Садиба Вероніка супер. Завжди відпочиваємо там. Кімнати гарні, завжди чисто. Подвір'я велике, можна ставити машину. Особливо хочу відзначити адміністратора, як чудову, дбайливу людину, яка завжди за все переживає, щоб відпочиваючим було добре.”
“Відпочивали на вихідних, все чудово, дівчинка на рецепції привітна , з чим би не звертались , привітливо розповідала і допомагала. Територія невеличка і дуже затишна. Ресторан дарував нам смачні сніданки і вечері на вибір. Також дівчата в ресторані завжди усміхнені і чудово нас обслуговували. Саме меню не велике , але є змога спробувати традиційні страви. З мінусів лише , те що одна альтанка і мангал ,не дуже хотілось заважати нашим сусідам і займати на весь день її. Номер був трьох місний комфортний , добре опалювальний , але великий мінус стара підлога , по якій нереально пройти без скрипу і це завдавало дискомфорт як нам , так і нашим сусідам. Загалом задоволені , територія біля бази неймовірно красива , є ставок з безкоштовним катамараном і прохід в ліс , прогулятись є де. Дякуємо вам за відпочином і бажаємо розвиватись , адже ще є можливість удосконалювати вашу базу. Будемо рекомендувати друзям.”
“Дуже сподобалось як виконує свою роботу Іванка.Дівчина доброзичлива,приємна,старається допомогти.Після спілкування з нею хороший добрий настрій забезпечений.Дякую за таку хорошу працівницю .”
“Персонал дуже ввічливий , дуже чисто та приємна атмосфера. касири найкращі”
“Прекрасний вибір тютюнових виробів.”
“Свiжiсть, якiсть ,цiна , i обслуговування - на висотi ,-i пропозицiя -замаринувати - просто вражаэ...чого iще можна бажати в рибному магазинi..”
“Смачний комплекс і тішить опція можливості вибору його складових, звичайно ціна не є низькою, але враховуючи локацію, подачу і смак - воно того вартує. Порцію неможна назвати великою, особливо гарнір, але її достатньо, й то справді смачно, шашлик дуже ніжний і нежирний. Борщ приємно вразив, а це та страва до якої відношусь дуже скурпульозно.”
“Заходили з сином на вечерю. Шукали заклад, де подають шашлик. Тут було все, що ми любимо: шашлик для сина і форель для мене. Окреме ❤️ яблучному штруделю. Його спекли свіженьким, поки ми вечеряли. Подається з морозивом, і можна замовити додаткову кульку. З напоїв я обрала глінтвейн на білому вині — легкий та ароматний.”
“ЇЇхали з Калуша в Хуст.Обурила ситуація, коли по маршруту отелі були тупо зачинені. І це о 22-23 годині. Знайшла телефон цього отеля, на мій подив дуже ввічливо відповіли, що нас чекатимуть. Приїхли о 1 годині ночі. Зустрів нас дуже ввічливий собака-барабака, провів до входу, де передав адміністратору. (За це дякую, адже в багатьох отелях виганяють тварин). Скажу чесно: сподобалось абсолютно все! Особливо-відношення персоналу. Таке враження, що ми зїздили до родичів. В номері-чисто, охайно. Я не знаю, кому там каналізація воняла, кому рушники не такі. У нас все було супер. Всього 2 км від траси-і Ви насолоджуєтесь спокієм і затишком. Вид з вікна-бомба! За номер двохмісний в листопаді 2023 року заплатили 800 грн. Всім щиро раджу!”
“Відправляли посилку з даного відділення, все добре. Обслуговування хороше. Дякую!”
“Дуже сподобалося місце відпочинку! Це просто крутезний комплекс, тут є все: басейн, бар, величезна зелена та красива територія, альтанки, площадки, озеро та інше. Неймовірні емоції! Дякую дирекції та персоналу за чудовий відпочинок!)”
“Дуже смачні копчёності- ребра, подчерёвок, філе. Ковбаси теж. Ціни вполовину менше ніж в Києві. Але головне все таки смак. Дякуємо.”
“Відпочивали всією сім'єю цієї осені. Дуже задоволені: мальовнича природа, чисті номери, смачна домашня їжа, привітні господарі. Місце, куди хочеться вернутися! Дякуємо!!!”
“Чудова робота, прекрасний дохід,перспектива на вищому рівні та споживання натуральної продукції Рекомендую”
“Самий сучасний техогляд! Мало часу потрачено і все зроблено за 45хвилин ! Професіональність працівників на високому рівні! Дякую хлопці ! Супер !!!”