КЗ "Тячівська районна лікарня №1"
“свіпі хилить нормально, лікує не дуже”
Знайдено 7 результатів
“свіпі хилить нормально, лікує не дуже”
“Лікували дитині зуба в лікаря Богдана Михайловича. Попри завантаженість прийняв нас вкінці робочої зміни, дуже ретельно дослідив проблему з зубом, тричі робив ренген,щоб все якісно запломбувати. Дякуємо за якісну роботу і молитву. Рекомендуємо,бо нам врятував зубчика. Хай Бог береже вас.”
“Добрий день, я вибачаюсь що тут пишу. Просто бачу по відгукам що тут працюють кваліфіковані спеціалісти. Будь ласка якщо можете порекомендуйте лікаря гастроентеролага висококваліфікованого в місті Тячів. Мені зараз 38 років, с 2013 гору мучає язва 12 палої , та ще й після коронавірусу 20 му році панкреатит та холіцестит, все це хроничне, періодично лікуюсь, зараз хочу обстежитись якісно, де це зробити , будь ласка допоможіть.”
“Фахова педіатриня Бонка Л. Уважна, тактовна й дружить із доказовою медициною - призначає лише необхідні ліки з доведеною ефективністю. Раджу!”