Огляд каталогу
- 373 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 83% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 373 результатів
Перегляньте м'ясо в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 373 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 57,148 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає м'ясо з таких міст як Ужгород, Мукачево, Берегове, Хуст, Виноградів та інших міст.
“Працює термінал самообслуговування 2Click”
“Чудовий магазин!З привітним персоналом”
“Дуже вдале розташування .Зручно що не потрібно зважувати овочі,фрукти”
“Хороша Авс все можна купити, ввічливий персонал!”
“Обожнюю цей магазин, чудовий асортимент та привітний персонал!!! Завжди порадять найкраще”
“Дуже привітний персонал,та завжди смачна та запашна кава”
“Привітний персонал, гарне обслуговування, допомогли зі стаканчиками для чаю, щоб донесла гаряче до готелю. Смачні пропозиції й затишний інтер'єр”
“Неймовірно смачно! Бограч , банош , грибний суп і млинці з лісовими ягодами, це те через що хочеться сюди повертатись. Нарешті мої діти полюбили бограч. Господиня прекрасна жінка, яка робить затишок и классно атмосферу. Дуже рекомендую .”
“Смачна кава. Асортимент великий.”
“Ковбаску з'їли, залишились тіки таракани. Якщо серйозно, замість ковбаски тепер буде шикарний магазин Все для танцю”
“Хороший магазин, доступні ціни та можна знайти все що потрібно”
“Absolut Vodka та Finlandia Це було дуже смачно дякую! У мене це добре вийшло на Різдво !!!!”
“Якщо на піцу - то тільки в Боздош Чарду! Такої смачної піци на дровах я в Ужгороді ще не куштував. А шашличок який...Просто тане в роті! Одна з кращих напіввідкритих терас в парковій зоні Ужгорода! Персонал привітний, великий вибір меню по адекватним цінам. Все завжди свіже! Хочу подякувати піцайолі Крістіану та бармену Роману за чудовий сервіс! РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Саме гарне місце, як і 10 років тому. Такі лангоші є тільки тут.”
“Дуже крутий асортимент і помірні ціни. Весь район приходить скупатися саме сюда. Було б круто привезти в порядок заїзд і парковку.”
“Смачно, затишно, але хотілося б розливного пива:)”
“Досить непогана піцерія поруч з сувенірним ринком і підйомниками. Чисто, дуже смачно, відносно недорого, персонал приємний, інтер’єр гарний. Є можливість розрахуватись банківською картою.”