Viper Gym Khust
“Навідуюсь вже 3-й рік. Завжди чисто, охайно, приємний персонал. Не надто людно, що дає змогу вільно тренуватися. Дякую!”
Знайдено 4 результатів
“Навідуюсь вже 3-й рік. Завжди чисто, охайно, приємний персонал. Не надто людно, що дає змогу вільно тренуватися. Дякую!”
“Моя оцінка не про всіх лікарів вашої клініки! Хочу відмітити ввічливість адміністратора котрий записує по телефону,чуйна та уважна дівчина! Лікар Караба Г.І.-робили узд молочних залоз.,дуже уважно дивилися , давала слушні поради та направила до правильних спеціалістів! Хочу відмітити що ми пройшли майже всі узд Хуста,Ужгорода-(відвідували приватні клініки)так як було виявлено пухлину хотілося мати достовірний діагноз.,УЗД -лікаря Караби Г.І.,зацінив професор онкології міста Києва-по його словах УЗД з цієї клініки було самим точним.Дякуємо за професіоналізм!”
“Мені подобається косметолог Світлана та майстер по тілу Еріка! А найголовніше - тут майстри не обговорюють при тобі свої проблеми або інших клієнтів що в такій індустрії велика рідкість!”
“Йой, люди, мушу вам сказати. Пишу первий раз. Давно мене ті ноги мучили — тяжкі, ниють, вени як шнури. Думала, шо то вже ніц не помоге. Але пішла я в медцентр Життя і добрий лікар Шимечко Орест Степанович, зробили мені ту процедуру так легко, шо я й не втямила, коли всьо минуло. А нині ноги — як у молодої. Легко ходжу, сплю спокійно, болю нема. Велика подяка файному лікарю, має золоті руки й добре серце. Хай йому Бог дає здоров’я та силу”