Mirella
“Все дуже смачно, затишна атмосфера, улюблене місце мого сина”
Знайдено 12 результатів
“Все дуже смачно, затишна атмосфера, улюблене місце мого сина”
“Ночували тут на маршруті свого відпочинку. Дуже пізно приїхали, але нас чекали, ще й прийняли замовлення на сніданки та кальян опівночі. Клієнтоорієнтованість на найвищому рівні! Дякую, п. Алло!”
“Чекаючи потяг на Київ, гуляли Свалявою, трішки зголодніли, притомилися і зупинилися в Вашому закладі. Хотілося би подякувати за смачну кухню та гостинність. Бажаємо Вам процвітання бізнесу, вдячних клієнтів та мирного неба нам усім.”
“Ми були вражені атмосферою гостинності даного закладу. Дівчатка-офіціантки своїми посмішками одразу зачарували, попіклувалися про наш затишок і комфорт) Страви - окрема любов. За час відпочинку відвідали декілька закладів і куштували банош, бограч та деруни. Без перебільшення в Кардамоні найсмачніші страви Закарпаття. Приємні ціни, великі порції, свіжі та смачні страви. Однозначно рекомендуємо цей заклад)))”
“Відвідування Dublin Irish Pub залишило чудові враження! Заклад вражає своїм стильним інтерʼєром - затишно і атмо- сферно. Куштували чотири види чопованого пива - кожен смак неповторний і вартий уваги! Пивна тарілка та піца «Поло» - все неймовірно смачне та свіже. Подача була швидкою, а кожна страва - на висоті. Особливо сподобалося обслуговування: персонал ввічливий, уважний і професійний. Це місце чудово підходить для тих, хто цінує якісну їжу, гарний сервіс і приємну атмосферу. Обовʼязково прийдемо ще!”
“Чудовий інтерєр. Закарпатська, Чеська, Венгерська кухня. Смачно та затишно. Wi-Fi, смачна піца. Не дорого. Хороше місце як для романтичноі вечері так і для шумноі вечірки. Завжди весело, є де танцювати. Загалом улюблене місце мешканців”
“Найкраща піцца , пиво , пельмешки фрі. Дуже швидко , смачно , можливість взяти із собою . Гарна місцина!!!”
“Супер!!!Дай Боже Вам Благословення Пані Надія вашої сім'ї і Слава Україні Героям Слава!!!!!! Дуже Дякую Вам за турботу і увагу і здоров'я вашої сім'ї”
“Вкусна піца хороший персонал обслуговували дуже скоро. Но поки принесли меню чекали довго. Рекомендую всім.”
“Вкусне капучіно і десерти вкусні”
“Дуже смачна їжа, затишна атмосфера і гарне обслуговування”