Гора Високий Камінь
“З гори відкриваються дуже гарні краєвиди. Піднімалися з дитиною 9 років. По тривалості: підйом 2,5 год з зупинками, спуск 1,5 год. Спускатися треба обережно, круті схили. До каменю веде стежечка і на деревах є орієнтири.”
Знайдено 9 результатів
“З гори відкриваються дуже гарні краєвиди. Піднімалися з дитиною 9 років. По тривалості: підйом 2,5 год з зупинками, спуск 1,5 год. Спускатися треба обережно, круті схили. До каменю веде стежечка і на деревах є орієнтири.”
“Привітні господарі,розкажуть що і де знаходиться,куди можете піти.З потяга забирав нас господар помешкання і назад теж відвіз.В помешканні чисто та охайно.”
“Вперше прийшли в «Family Place» випадково. Дуже хотілося відволікти дитину. І все вийшло завдяки організації і супроводжуючим. Скористалися послугами «Family Place» і жодного разу не пожалкували. Побачили багато, емоції позитивні. Обовʼязково повторимо!”
“Дуже класний готель та неймовірний персонал, який завжди допоможе вирішити будь-яке питання. Щиро вдячна персоналу, що заселили нас відразу ж як тільки ми приїхали (заселення тут з 14:00, ми з потяга приїхали приблизно о 9:00). Є трансфер який доставить вас на місце призначення. Окремо хочеться відзначити вид з вікна (при бронюванні вказуйте, що для вас це важливо, вам підкажуть який номер краще обрати) можна зустрічати неймовірні світанки з видом на Петрос і Говерлу. Смачні сніданки, номери охайні та чисті, є все необхідне. В пішій доступності є багато гарних краєвидів. Також поруч є багато ресторанів, які можна відвідати. Щодня о 17:00 відбувається зустріч з гідом, який підкаже, де можна погуляти та які є актуальні походи. Дуже приємно те, що всі зацікавлені в покращені послуг та щиро просять ділитися побажаннями в покращенні”
“Гарне місце, дуже хороший чан рекомендую”
“Останнім часом на диво зробили все гарно, дитячий майданчик, якого дуже не хватало, тенісні столики і інше. Дуже гарно висаджено різними видами кущів, та доріжки викладені бруківкою. Нарешті появилось освітлення в пізній час. Короче бомба.”
“Гарне місце для відпочинку і пікніків. Є місце для багаття і наметів. Є сміттєвий контейнер, який вивозять щоранку. Туалети знаходяться недалеко, і миються ретельно кожен день. Правда вода практично всюди глибока, з дітьми не сильно покупаеш.”