Огляд каталогу
- 520 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 520 результатів
Перегляньте свята в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 520 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 52,736 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає свята з таких міст як Ужгород, Мукачево, Берегове, Виноградів, Рахів та інших міст.
“Була вчора в смерекові хаті, мині дуже все сподобалося, їда дуже смачна, бармен просто супер, офіціатка привітна і дуже дякую ще кухарям за те що смачно готують і скоро все дуже смачне і главне все свіженьке Млинці, Вареники, Дируни , Бануш, Форелька , Шашличок все дуже смачно і недорого... Завітайти В Смерекову хату ви непожалієти :)”
“Гарний, новий, недорогий готель, недалеко від центру”
“Класний сервіс. Приїхали, чан уже теплий, при нас залили чистісіньку водичку і добавили букети ароматних трав. Все швидко і чисто. Дуже смачні страви в колибі, замовляли форель на грилі, соління, узвар і чай. Вдячні за гостинність.”
“Були 2 тижні тому.враження незабутні.є з чим зрівняти бо були 10 років тому і нам на сподобалось .а Лариса і Олександр вдихнути нове життя в цей заклад все все було чудово.їхнє ставлення до людей згуртована колектив. Покоївки Юля Галя. Офіціанти Іра яка вміє себе вести спілкуватися з людьми. Офіціант Юрко.милий добрий хлопець. Особливо дякую Ларисі Романівна та Олександру олександровичу. Все ладна є.дивиться за басейном.все чисто.харчуваня супер.низько вам вклоняюсь і тепер тільки до вас.я всім буду радити.дякуємо.”
“Чудова атмосфера, досвідчені офіціанти, найсмачніші стейки філе-міньйон!”
“Гарний заклад, привітний персонал, і все смачно, а головне швидко!!!! Ціни гуманні: за коропа на грилі, картоплю, салат, пельмені та сок+вода, ціна становила 238 грн!!!!”
“Смачна піцца за прийнятною ціною. Нормальна кава, чудові десерти і морозивко.”
“Неочікувано смачно) вигляд з вулиці наштовхує на думку про дефолту шашличну, куди не варто заходити з дітьми. Але в дворику виявився невеликий дитячий майданчик, гарні клумби з трояндами, чисті і охайні альтанки, зал з кондиціонером та чистий туалет Щодо їжі - всі замовлені страви були простими, але бездоганними на смак і з хорошою подачею. Окремо рекомендую звернути увагу на форель з грилю - дуже свіжа, чудово приготована і смачнюща!)”
“Дивовижне місце. Варто відвідати. Купатися краще у взутті - каміння. Глибоко. Дітя під наглядом дорослих.”
“приємні бармени, затишна місце)”
“Дуже захотілось подякувати кухарям цього закладу ! Все дуже смачно. Порції просто гігантські. Нам довелось забрати додому частину на вечерю. Обслуговування хороше. Нічого зайвого. Не дарма тут завжди багато людей. Салатик на фото. Порції цілком вистачає на 2-3 людей.”
“Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від відпочинку в Садибі МАПА.Частенько, тут зупиняюсь на відпочинок.Уютні,чисті кімнати,в них тепло є всі необхідні зручності.В кожній кімнаті є кондиціонер, телевізор. Також є окрема кухня,де можна приготувати, чи розігріти їжу. Територія садиби може розмістити велику кількість відпочиваючих.Можно проводити вечірки і свята у невеликій компанії,є альтанка, мангали,чудова сауна,чан.Для кожного є місце відпочити! Дякую, за чудово проведений час!”
“Найкраща піцца , пиво , пельмешки фрі. Дуже швидко , смачно , можливість взяти із собою . Гарна місцина!!!”
“Хороше місце де можна гарно відпочити і по танцювати. У мене враження лише позитивні.”
“Цей заклад занадто чудовий.. нам сподобалося абсолютно все. Смачна кухня, чудовий персонал, чудові зони відпочинку таа чудова атмосфера з якою все стає ще кращим.. Завдяки вам ми навіть стали щее щасливіші за що ми безмежно вдячні.. До зустрічі !!!”
“Смачна кухня. Гарне обслуговування. Приємний персонал. Чисті та просторі номера. Ціни Мукачівські. Із недоліків - вода із власної свердловини має запах.”
“Нам місце відпочинку дуже сподобалось,господарі чудові люди,пані Едіта серденько цих апартаментів. Будиночки чисті ,є все необхідне для проживання декількох ночей.Басейн є приємним бонусом ,чудові запашні квіти ростуть по всій території,можливість користуватись мангалом (їх тут 2),Розташування зручне .Враження найкращщі❤️ Думаю ,що ми обовязково приїдемо іще не один раз сюди на відпочинок. Рекомендуємо!”
“Гостював я в готелі "Велика ведмедиця " В Серпні 2025 року (10 діб) Мої особисті враження: Готель світлий, та охайний, персонал Дуже привітний, завжди з приємною посмішкою, любі питання, навіть які не стосуються проживання стараються максимально допомогти вирішити - як на мене Чудові люди! Постійно проходе прибирання, та дизенфееція ! При готелі є спортивні зали, та зали з грушами, також чани, та інші розважальні об'єкти. Також при готелі медсестра - уважна, та толкова (нам м допомогла) ! На барі чудова дівчинка Настя яка завжди Вас порадує ідеальним приготуванням Капучіно, Лате і т.д. Величезне ДЯКУЄМО Газдам"Великої Ведмедиці", які змогли сформувати ідеальний колектив, та атмосферу для приємних спогадів !”
“Смачно. Велики порції за помірну ціну. Простий але із смаком інтер'єр. Спритні та ввічливі дівчата-офіціантки. Швидка подача. Раджу відвідати.”
“Дуже смачна кухня. Їдальня чиста, тиха, спокійна. Нові тарілки та столові приладдя. Рекомендую!”
“Особливо рекомендую цей заклад. Особлива атмосфера. Дуже смачна їжа Чудовий сервіс.”
“Було складно знайти у місті щось відчинене після близько 21. Прийшли сюди, хороший вибір їжі і дуже приємні ціни. Нас попередили, що час готування може зайняти до 40 хв через велику кількість замовлень, але принесли страву (яка запікається) швидше - вже через 20 хв. Це дуже потішило! Раджу обовʼязково скуштувати місцеве вино Чізай! Обслуговування уважне, чесне і дуже ввічливе:) Все супер!”
“Я вдячна Богу за те, що допоміг мені знайти цей монастир і відповів на молитви черниці за мене. Я ледве дісталася туди, страждаючи від діабету, у мене різко підскочив рівень цукру, і через кілька годин після молитви я знову була на ногах. Сестра з Індії має велику віру.”
“Все було супер! На високому рівні і за помірну ціну”
“Церква дерев'яна. Однозначно варто відвідати це місце, адже його унікальність і внутрішнє оформлення мало кого залишить байдужим.”