Огляд каталогу
- 70 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 70 результатів
Перегляньте снеки в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 70 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 11,558 відгуків та оцінок.
“Best of the best. Найкращі консультанти, найвища якість продуктів. Дякую що ви є.”
“Швидке замовлення, швидка доставка, доступні ціни, відповідність товару. Подяка магазину.”
“Я сам продавець, і дуже люблю, коли зустрічаю справжнього продавця. Магазин Eco Food – саме таке місце. Олег – на своєму місці. Чудово розповідає, знає весь товар, сам живе цим та поширює здоровий спосіб життя. У цьому магазині можна не тільки купити максимально можливо якісний товар, а ще дізнатися багато корисного в галузі здорового харчування. А ще в найуспішніші дні там проводиться сироїдна тусовка, дуже рекомендую на неї потрапити.”
“Дуже гарний магазин, багато товару на вибір, гарна атмосфера, хороші та ввічливі працівники які підберуть та підскажуть.”
“Демократичні ціни, смачні страви і дуже затишно”
“Завжди свіжі та смачні тістечка. Комфортно брати для офісу на дні народження, різні події. Персонал ввічливий і терпеливий)”
“Дуже атмосферне місце з дешевою та дууууже смачною кавою ❤️☺️”
“Місце атмосферне. Кава смачна. Персонал приємний. Що ще треба для для кав'ярні)”
“Приємна Оксанка на барі кінотеатру, дуже вічлива чемна і привітна! Підказала щодо смаколиків і дякую за привітність.”
“Найсмачніша кава в місті, класне новорічне оформлення та неймовірна ялиночка. Атмосфера на 5+”
“Все було дуже смачно. Для сніданку заклад - топ. Інтерʼєр дуже стильний. Особливо камін.”
“Заклад дуууууже сподобався! Привітні офіціанти, смачнючий і зігріваючий чай із чорницями (дякую, що порадили) ну і неймовірний гарбузовий пиріг. Окремо хочу відзначити атмосферу: камін, розслабляюча не нав‘язуюча музика - це те, що потрібно подорожуючим, після довгої дороги) Обов‘язково завітайте, тут смачно!”
“Смачний хлібчик, затишний інтерʼєр і дуже-дуже приємні продавчині. Пробігала повз, поспішала на потяг, а тут раптом такі приємні враження від закладу”
“Хліб дійсно гарячий і запашний. Випікається на дровах сравжній як в дитинстві.”
“Дуже гарне обслуговування хороше пальне”
“Все дуже сподобалося. Замовили бограч, смачно, м'яса більше за картоплю. Ціна за бограч, на цей час, 80 грн. Поруч, біля фортеці, 145 грн. Рекомендую.”
“Чудовий магазин ,щирі та відповідальні продавці. Особливо мене вразила своєю професійністю,,ввічливістю та хорошим відношенням до покупців, продавець Наталія Югас. Вона завжди порадить і зробить смачну каву,чудове відношення до покупців. Дуже вам вдячна за такий асортимент і такого чуйного продавця. Успіхів вам і побільше такого відповідального персоналу!”
“Дуже якісний дизель, угорський компанії МОЛ, розход зменшується в рази! Гарне обслуговування! Хороші ціни! Смачна кава!”
“Гарний магазин,асортимен теж хороший,персонал привітний ,завжди усміхнені дівчата,приємно робити покупки. Рекомендую!”
“Хороше місце, класно, що цілодобово!”
“Під час вимкнень часто приходилося тут знаходитись. Привітний персонал, який знали вже вони ім'я кожного хто приходить і робітників знали ми. Завжди чисто та охайно розкладено на поличках та в вітрінах. Смачні хот-догі. Нагіци та картопля тягала батькам до лікарні, бо під час вимкнень інколи не можливо було нічого приготувати, а це їм було довподоби... Дуже вдячна за той час інколи заходжу просто посмакувати хот-догом”
“Якісно, чисто, сучасно. Персонал молодці завжди.”
“Нас , чернівецьких, тяжко здивувати, проте у Кактусі є душа- це той мужчина, який додає атмосферності. Пан Юрій, це той, без кого я не уявляю Кактуса, Ван Лав! Рекомендую!”
““Дуже затишний паб із приємною атмосферою. Широкий вибір напоїв, а кухня смачна та якісна. Обслуговування швидке й уважне, хоча музика була трохи гучною для розмов. Загалом чудове місце для відпочинку, обов’язково завітаю ще!””
“Великий асортимент продукції, привітний персонал.”
“Великий асортимент товарів за приємними цінами.”
“Де цімбора мож зустріти?посидіти(в домі на колесах)? !!!”
“Не поганий заклад, швидко принесли замовлення. Помірні ціни. Біля вокзалу, зранку смачний сніданок. Дякую, обов'язково завітаю ще.”
“Магазинчик з гарним асортиментом. Є все необхідне з продуктів харчування. До продавців питань немає бо вони старанно виконують свою роботу. Регулярно привозять свіжу випічку. Є хліб, крупи, сири, молочка, кондитерські вироби. Вигідне розміщення біля дороги заманює зайти і придбати щось.”
“Замітне старання власників. Відчувається дисципліні та порядок. Нема розгільдяйства. З відси і позитивні наслідки.”