Приватна садиба "У Марти"
“Ідеальне комфортабельне житло, все обладнане для розташування, пані господиня Марти Міла, дуже приємно, 5 зірок”
Знайдено 6 результатів
“Ідеальне комфортабельне житло, все обладнане для розташування, пані господиня Марти Міла, дуже приємно, 5 зірок”
“Щиро дякуємо за незабутній відпочинок! Пан Іван з Дружиною чудові, привітні, з радістю зустріли нас, та допомагали у всьому! Ми були всього декілька днів, та змогли побачити стільки краси та відпочити душею і тілом. Нам підказали маршрути, організували поїздку на Лису гору, зробили все, щоб наш відпочинок вдався на всі 1000. Дітки в захваті, чудова атмосфера в будиночку та на дворі, все зроблене з любов'ю та натхненням!! Котики-це особлива любов, зустрічали нас, і охороняли))))) Ми дуже вдячні Вам за все!!! Обов'язково повернемось, бо ще стільки всього треба побачити!!!! Дякуємо ❤️”
“Піднімались пішохідною стежкою, зайняло 2 години, іти не зовсім легко, бо майже постійно крутий підйом. Дуже гарні краєвиди зверху. До пана Василя не потрапили, бо треба телефонувати і домовлятися заздалегідь (майте на увазі ті, хто планує похід). Вниз вирішили іти автомобільною дорогою- йшли не зупиняючись і загалом цей маршрут набагато довший, але їдеш відносно рівною дорогою. Вважаю підйом вартий того, але мабуть вниз пішла б наступного разу теж пішохідною стежкою, щоб не робити такий великий крюк. Находили 15 км, подорож зайняла загалом 5 годин туди і назад.”
“Приїхали та захворіли. Хазяїн перцівкою лікував. Завдяки цьому в горах погуляли, на Попу Івана піднялися))))”