"Дозвілля з кіньми"
“Все дуже комфортно та професійно. Дуже дякуємо за прогулянку. Давно мріяли на конях у горах гуляти. "Дозвілля з кіньми" все чудово та гормонично організували. Велика подяка. Донька та жінка були в захваті. Лошадки доглянуті та ухожені.”