Огляд каталогу
- 305 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 305 результатів
Перегляньте foodestablishment у Мукачевому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 305 результатів у Мукачевому. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 54,351 відгуків та оцінок.
“Смачний раф, гарний інтер'єр та привітний персонал.”
“Рекомендую брав 2 трактора все добре”
“Ідеальні традиційні страви. Господар щодня готує різну страву. Дешева, справжня їжа.”
“Хлопці молодці, питання вирішують компетентно і швидко”
“Просто неймовірна слоєна випічка, дуже смачна кава і завжди посмішки у персонала.Р.S. Також є опція "А,пагаварить?))"”
“Гарний асортимент, низькі ціни. Рекомендую!”
“Добро дня! Купувала в "Зерно" каву Бразилія Matina, дуже смачна та ароматна. Дякую дівчатка)”
“Дуже сподобались суші, замовляю тепер 2 раз.”
“Чудове місце. Смачна випічка та ідеальна чистота. Приємно вразили ціни. Піца порціонно, шматок -10 грн, при чому порція досидить велика. Також тут можна скуштувати східні солодощі.”
“Смачна кава, помірні ціни, широкий асортимент, рекомендую!!!”
“Найсмачніша кава у Мукачево. Завжди відвідую, і кожен раз залишаюсь задоволена. Дуже затишно Із нетерпінням чекаю, коли відкриється з оновленим ремонтом і більшою кількістю посадочних місць для зимового періоду.”
“Затишна кав'ярня, смачні десерти та чудовий какао”
“Другий рік поспіль замовляю у Василя його чудові вина. Я сама з міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та про його виноробню дізналася під час екскурсії, коли відпочивала у готелі Трускавець 365. Тоді перший раз спробувала, а потім вже Новою поштою замовляла до мого міста. Ось і цього разу замовила на всі новорічні свята ось таке різноманіття: біле Біанка, червоне Кардинал та рожеве Роже.”
“Смачна кава, є рослине молоко Різні печива та лимонади”
“Дуже смачно, привітливо працівники яким не байдужі клієнти. Всім бажаю вдалого і смачного відпочинку”
“Шикарний бар!! Проста шик! Смачний гінес и шоти!! Дуже смачні страви! Рекомендую!”
“5 зірок бо дівчата дуже любʼязні, все розкажуть і покажуть. І також тірамісу найсмачніший саме тут, багато де пробувала в Мукачево але там жах, єдине місце де дійсно смачний десерт. Ще обовʼязково повернусь!”
“Доволі цікава дегустація меду та медових продуктів. Дуже сподобався крем-мед смородиновий. Господиня приємно презентувала всі цікавинки їх крафтового виробництва.”
“Надзвичайна кава! І надзвичайно приємний персонал!”
“Дуже атмосферне місце з дешевою та дууууже смачною кавою ❤️☺️”
“Дуже приемний дворик , смачна кава , березовий сік , випічка, атмосферне містечко”
“У магазині велика кількість асортименту, для себе я придбав зварку+маску ДніпроМ. Якість відмінна, продавці надали мені детальну інформацію про товар. Рекомендую!!!!”
“Дуже смачно...ввічливі офіціанти....Все на вищому рівні.”
“Це ресторан який вартий вашої уваги!!! Ми гості з Києва і точно були вражені цим закладом!!! Офіціант хлопчина який нас обслуговував це просто людина на своєму місці!! Дякую вам за те що завдяки вам хочеться ще приходити в такі заклади. Все смачно, атмосферно, круто!!!! Ви відповідаєте табличці Ревізор!!!! Можна смачно поїсти, ще купити продукцію яку ресторан сам готує М'ясні вироби, сири, джеми, приправи, закрутки і багато іншого! РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Місце атмосферне. Кава смачна. Персонал приємний. Що ще треба для для кав'ярні)”
“Дуже смачно. Швидка доставка і оперативність зв'язку. Надали багато приборів, серветки, соусу було вдосталь, як васабі та імбиру. Смак суші завжди прекрасний, все свіже. Однозначно рекомендую. Брали сет від шефа, плюс приємний бонус знижка до Дня народження.”
Eventum Resto Lounge — сучасний resto‑lounge у Мукачеві на вулиці Автомобілістів, зручний для зупинки в дорозі та зустрічей у місті. Заклад вирізняється стильним інтер’єром і атмосферою «затишно та охайно», яку часто відзначають гості. Тут подають різноманітні страви ресторанного рівня, роблячи акцент на смак і подачу.
“Побувавши в заклдаді,мені сподобалося все.Від атмосфери до апетитної смачної їжі.Особлоив хочу відмітити професіоналізм та правельне ставелення персона до роботи. Дякую!”