Огляд каталогу
- 2,775 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 69% З фото
Знайдено 2775 результатів
Перегляньте grocery store в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,775 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 243,243 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає grocery store з таких міст як Ужгород, Мукачево, Виноградів, Берегове, Рахів та інших міст.
«Кафе Перла» — затишне місце у Білій Церкві (Закарпатська область) на вулиці Шевченка, де можна смачно поїсти в дорозі або спокійно посидіти за домашньою кухнею. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на ситні страви та гостинну атмосферу.
“Була на днях у вашому закладі. Я залишилися у захваті. Страви неймовірно смачні, порції щедрі, а кухня видно, що працює на якість. Тоня заслуговує окремої подяки. Вона турботлива, уважна й зробила наш вечір приємним.”
“Смачна Кава. Широкий вибір хлібобулочних виробів. А також тістечка і різні солодощі.”
“Дуже смачно, привітливо працівники яким не байдужі клієнти. Всім бажаю вдалого і смачного відпочинку”
“Шикарний бар!! Проста шик! Смачний гінес и шоти!! Дуже смачні страви! Рекомендую!”
“Дууууже смачна піца! Як на мене) Тонке і хрустке! тісто, якісні продукти (а не просто «російський сирок і ковбаска подешевше») Приємний персонал обслуговування. Ми бронювали столик у дворику заздалегідь. Як прийшли, через хв 5-7 принесли гарячу піцу. Ніяких проблем. Заклад відносно «молодий», тому ви молодці! Рекомендейшн :)”
“Купли кондиціонер верітас і отримали мякенький пледик в подарунок! дуже задоволені! РЕКОМЕНДУЮ”
“Доступці ціни на ресторанне обладнання!!! Рекомендую!”
“Пішли в заклад по гарним відгукам. Коли прийшли, біля будівництва будинка, знаходився заклад. Спочатку з опаскою подивився на все, але вирішили залишитися компанією. В закладі було не багато людей. Можливо, тому що, заклад працює до 22, а ми прийшли після 19. Замовили різні блюда з креветкою, пасту, піцу і коктейлі. Всі страви виглядали так само як на картинках меню, що рідкість. Обслуговування було дуже чемним і привітним. Смак страв і напоїв - топ. В цілому результат відвідування закладу залишає тільки приємні спогади. Ребра не замовили, тому що не вистачило часу, але їх фото було апетитним навіть наїженим людям. Рекомендую це місце.”
“Ставлю 5 зірок по всіх пунктах і згоден з більшістю відгуків. Видно що це чисто місцева невелика забігайлівка просто щоб смачно поїсти. Бограч просто бомба, наваристий, з великою кількістю м'яса, який і має бути, із-за того що приготований у великому казані, подається миттєво. Господарі ввічливі, люб'язні, уважні. Враження тільки позитивне.”
“Все дуже смачно, по-домашньому. Швидке обслуговування. Привітний персонал. Дуже приємні ціни. Особлива любов то бограч. Найсмачніший. Серед фаворитів стейк курячий та свинний, дерун з грибами та сирники. Смачні та ситні сніданки.”
“Дуже смачно! Заклад гарний, кухня смачна і обслуговування дуже привітне, особливо дякуємо Олександру за обслуговування і поради! Заїхали на обід і залишились лише найкращі враження і все дуже смачно! Брали грибну юшку, деруни, котлети по київськи та Пряшську відбивну! Дякуємо, заїдемо ще)”
“Непоганий супермаркет . Класні у них приправи.”
“Дуже зручне розташування. Привітний продавець. Ціни як і всюди. Дуже великий асортимент товарів. Окремо слід відзначити поради та допомогу продавця.”
“Дуже хороший магазин, привітний власник, рекомендую”
“Мясний ринок все свіже у вкусне”
“Адекватні ціни і блисько коло дому :))”
“Хороше обслуговування, і якісний товар.”
“Багато корисного нормальні ціни”
“Хороший вибір, чудовий супермаркет”
“Магазин хороший,майже все є. Люди приємні.”
“Великий асортимент товарів, низька ціна і якісне обслуговування.”
“Міні-маркет "Гаманець" це найкращий магазин в селі.Приємно дивує коли заходиш і бачиш чистоту і великий асортимент товару все гарно викладено продукти не просрочені продавці гарно відносяться до покупців всім рекомендую Міні-маркет "Гаманець" Директор Анатолій з дружиною Наталею дуже приємні ,чесні і порядні люди всім рекомендую Міні-маркет "Гаманець"”
“Нормальні ціни порівняно з іншими ABC”
“Чудовий цілодобовий сервіс. Виручає у найважчі моменти!”
“Демократичні ціни, смачні страви і дуже затишно”
“Дуже смачно. Дякую Евгену та Ользі за особливе відношення до створення вишуканих страв. Людина котра готує їжу з особливою позитивною енергетикою наповнює її радістью І це дуже важливо. Рекомендую спробувати кожну страву. Тут можна посидіти і відпочити від суети, в тиші парку і трошки зануритись в іншу атмосферу відпочинку. Музика яка звучить дуже наповнює. Хто любить тайську кухню вам сюди.”
“Най улюблений заклад вже багато років ! Відвідую із часу відкриття , завжди задоволені кухнею , новими стравами , персоналом та привітністю господаря ! Відвідуємо усім колективом нашої школи !”