Огляд каталогу
- 1,007 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1007 результатів
Перегляньте pizza в Ужгороді. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,007 результатів в Ужгороді. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 303,800 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає pizza з таких міст як Ужгород, Мукачево, Берегове, Свалява, Рахів та інших міст.
“Була на днях у вашому закладі. Я залишилися у захваті. Страви неймовірно смачні, порції щедрі, а кухня видно, що працює на якість. Тоня заслуговує окремої подяки. Вона турботлива, уважна й зробила наш вечір приємним.”
“Були проїздом, по рекомендаціях завітали і були шалено вражені асортиментом ласощів і потужним смаком! Смачнішого круасану я не їла ніколи!!! З мигдалевим кремом! А торт УЖГОРОДСЬКИЙ...то окреме мистецтво! В ньому відчуваються нотки київського, але він ніжніший та з цільними горішками. Ми взяли аж 5, бо нас було багато) Дякую за те, що робите світ смачнішим!”
“Гарне місце для початку бурхливого дня. Особливо порадує людей, які полюбляють себе побалувати легкими і простими сніданками. Є, невеличка, ігрова зона для дітлахів. Тож і батькам буде в радість отримати спокійну мить для насолоди кавою чи іншими напоями, які представлені у даному закладі. Важко оминути увагою привітний і освічений персонал, який залюбки про консультує і зорієнтує.”
“Так приємно сюди повернутися після кількарічної перерви. ♥️ Звісно, пізня весна - початок літа для таких локацій, певно, краще. А ще… романтика вечора. Але в кожному сезоні є своя особлива краса та чарівність. В провулку часто організовують фотозони. Тому атмосфера та інтерʼєр дещо міняються… Доречі, лише сьогодні почула назву «Пасаж» , як в Одесі є на Дерибасівській… Як і легенду створення «Гірчичного зерна». Начебто, раніше тут була пустка, заселена людьми без постійного місця проживання, занедбана, з горами сміття. Але адвокат, який винаймав приміщення поряд чи там же, вирішив створити тут особливий простір. Грошей в нього на це не було, тому він продав усе , що мав, навіть обручки. І взяв кредит. Викупив землю, залучив різноманітних фахівців, які обʼєднаними зусиллями створили те, що ми зараз бачимо :)”
“Все супер — їжа, обслуговування, якість, атмосфера, музика! Працюють навіть без електрики, оплата можлива і по we коду. Ми ще повернемось!”
“Дуже смачна кава , особливо айсед лате. Неймовірно смачний торт Наполеон і смачненькі панкейки. Однозначно рекомендуємо завітати сюди!”
“Дуже професійний та приємний персонал) смачний гарячий чай з мандаринами та горішки. З мінусів змінився екстерʼєр тому було трошки важко знайти кавʼярню, я не місцева то шукала довго, також небуло в наявності макарунів, хоча йшла заради них. Дівчина запропонувала альтернативу і вона була чудовою.”
“Дякую, смачно нагодували перед самим зачиненням Салат з баклажанів просто супер Цікавий інтерʼєр Приємне обслуговування”
“Атмосфера, неймовірна! Все чистеньке, новий ремонт. Бургер та зігріваючий чай відмінної якості! Шкода що не можна посидіти з ноутбуком довше 20 хвилин. Навіть якщо людей немає. Але в цілому дуже гарне враження. Ціни звичайно не найнижчі, але за таке місце не шкода заплатити.”
“Тут ви знайдете найкращi лавашi з куркою та сиром . Браво кухарю! Салат цезар i кава теж смачнi! У закладi охайно i чисто, гарний плейлист. Ввiчливi i професiйнi офiцiантки. Дякую!”
“дууже смачно! персонал привітний, ціни низькі. нагадує пузату хату. замовили сирний суп і млинці, все на вищому рівні. однозначно рекомендую!”
“Осама суші Ужгород вважаю найкращими. Більше року замовляю тільки тут. Роли завжди зі свіжих продуктів. Великий вибір, смак на висоті, які б не спробувала. Великі, ніколи не розвалюються. Часто з'являються новинки в меню. Готують завжди швидко, ще й знижка на самовиніс. Працівники привітні, знаходяться в зручному місці. Особисто я ніколи не зміню Осама на іншу доставку! Щиро дякую❤️”
“Дуже смачні пельмешкі та вареніки, Доброзичливий персонал!!! Супер, рекомендую))))”
“Затишна кав'ярня, смачні десерти та чудовий какао”
“Смачна кава та тістечка, але персоналу потрібно попрацювати над манерами”
“Шикарний бар!! Проста шик! Смачний гінес и шоти!! Дуже смачні страви! Рекомендую!”
“Дууууже смачна піца! Як на мене) Тонке і хрустке! тісто, якісні продукти (а не просто «російський сирок і ковбаска подешевше») Приємний персонал обслуговування. Ми бронювали столик у дворику заздалегідь. Як прийшли, через хв 5-7 принесли гарячу піцу. Ніяких проблем. Заклад відносно «молодий», тому ви молодці! Рекомендейшн :)”
“Пішли в заклад по гарним відгукам. Коли прийшли, біля будівництва будинка, знаходився заклад. Спочатку з опаскою подивився на все, але вирішили залишитися компанією. В закладі було не багато людей. Можливо, тому що, заклад працює до 22, а ми прийшли після 19. Замовили різні блюда з креветкою, пасту, піцу і коктейлі. Всі страви виглядали так само як на картинках меню, що рідкість. Обслуговування було дуже чемним і привітним. Смак страв і напоїв - топ. В цілому результат відвідування закладу залишає тільки приємні спогади. Ребра не замовили, тому що не вистачило часу, але їх фото було апетитним навіть наїженим людям. Рекомендую це місце.”
Ресторан Savoy розташований у Мукачеві на вулиці Лермонтова та позиціонується як заклад високого рівня для особливих подій і щоденного відпочинку. Це місце, куди приходять за атмосферою «преміум» — із продуманим дизайном інтер’єру та відчуттям урочистості з перших хвилин.
“Ставлю 5 зірок по всіх пунктах і згоден з більшістю відгуків. Видно що це чисто місцева невелика забігайлівка просто щоб смачно поїсти. Бограч просто бомба, наваристий, з великою кількістю м'яса, який і має бути, із-за того що приготований у великому казані, подається миттєво. Господарі ввічливі, люб'язні, уважні. Враження тільки позитивне.”
“Надзвичайні смачні десерти і кава. Рекомендую заклад.”
“Дуже автентичний і правильний заклад. Хотілось би бачити таких більше. Меню крейдою на дошці, або ж домовтесь з працівникам і вони вам щось приготують , що зможуть, ціни смішні, їжа дуже смачна. Єдиний мінус - час очікування, бо вам по суті індивідуально з нуля будуть щось готувати, але все решта пояснює це і виправдовує. Деруни і боб-гуляш неймовірні”
“Все дуже смачно, затишна атмосфера, улюблене місце мого сина”
“Мушу вам повідомити що тут сама смачна піцца в Тячеві! Великий вибір, і привітний персонал. Атмосфера зимою дуже приємна, тому що горить камін, і тобі просто не хочеться звідти йти. Хоч піцца приготовлена не на дровах, спробувати її все ж таки треба.”
“Все дуже смачно, по-домашньому. Швидке обслуговування. Привітний персонал. Дуже приємні ціни. Особлива любов то бограч. Найсмачніший. Серед фаворитів стейк курячий та свинний, дерун з грибами та сирники. Смачні та ситні сніданки.”
“На арену! Остання кава перед тим, як покинути прекрасну Україну та перетнути Тису в Угорщину. Останній шанс покласти «Контрабанду» в багажник.”
“Хороше місце для сімейного відпочинку”
“Неймовірний відпочинок! По-перше, привітні власники та персонал(незважаючи на нашу помилку в бронюванні, поставились із розумінням!). Номер чистенький, усе як на відео продемонстрували на стадії бронювання. Територія та басейни в доброму стані, чистенько. Музика не надто гучна( а в готелі взагалі не чутно, тому охочі подрімати в обід та діти спокійненько відпочинуть). Кухня - мегасмачно! та різноманітна. Дякуємо! Обов'язково ще приїдемо!”
“Особливо хочу відмітити бариста Кристину! Ввічлива, уважна і дуже приємна в обслуговуванні !!!”
“У цьому заміському комплексі ми відпочивали разом із колективом. Рівень клієнтоорієнтованості персоналу - надзвичайно високий: команда уважна, привітна та ввічлива. Сам комплекс дуже великий і пропонує безліч активностей як для маленьких дітей, так і для людей старшого віку. Нам дістався номер із неймовірним краєвидом з вікна. У номері було все необхідне для комфортного проживання: індивідуальні засоби, прасувальна дошка, праска, чайник. Ресторан комплексу приємно вразив - страви смачні, а сніданки різноманітні у форматі шведської лінії. Однозначно рекомендую цей комплекс для відвідування - це чудове місце для перезавантаження та відпочинку.”