Коффеліні
“Надзвичайні смачні десерти і кава. Рекомендую заклад.”
Знайдено 4 результатів
“Надзвичайні смачні десерти і кава. Рекомендую заклад.”
“Хочу прояснити як незалежний свідок сьогоднішніх негативних відгуків! Я ще проживаю у хостелі і була присутня при розмові, а не вияснення відносин. Справді власник як і кожен хто любить свою роботу і завжди вдосконалює її, привітався та запитав, чому поставили трійку?. На що реальну відповідь не отримав, лише те що доїхати до стоянки та хостелу не зрозуміло. Невже це є проблема? Альо! Хостел в самісінькому центрі. Відгуки зазвичай пишуть після того як вже в ньому прожили в нашому випадку, а не відразу після того як заїхали. Взагалі те що заїхати на стоянку відразу не змогли це реально не проблема хазяїв. Я теж тут вперше, але привітна хазяйка Тетяна мені пояснила як і куди їхати, ще й зустріла (де ви бачили таке супер відношення? А ніде!).”
“Персонал доброзичливий ,дозволив пізніше без доплати висипатися ,готель зручно розташований, було дуже тепло.Сніданки смачні та свіжі.Тому рекомендую”
“Оркестр "Юність" Київського Палацу дітей. Керівник групи Михайло Григорович Нестерук. Для дітей нормально. Екскурсії,оздоровчі водні процедури,нормальне харчування,помірні ціни.”