Огляд каталогу
- 112 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 112 результатів
Перегляньте кухар у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 112 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 18,350 відгуків та оцінок.
“Дуже гарний заклад , затишний , все було смачно рекомендую )) Сервіс прекрасний привітний персонал , дякую що прийняли з чудовим настроем ))”
“Ролли смачні, не розвалються, великі порції. Обслуговування не погане но інколи потрібно було дуже довго чекати офіціантку. Є вайфай але він дуже повільний. Ціни середині. Атмосфера доволі затишна, немає гучної музики або щось такого. Навіть якщо є ще якісь мінуси, всі вони перекриваються тим наскількі тут смачні ролли)”
“Відмінно, завжди свіже пиво, найсмачніша плітка”
“Це був найстрашніший період у моєму житті. Мене звинувачували у злочині, до якого я не мав жодного стосунку. Я був у розпачі. Але адвокати не просто повірили мені — вони боролися за мене на кожному етапі. Аргументи, докази, впевненість у залі суду — усе було на найвищому рівні. Суд визнав мене невинним. І я досі дякую адвокатській компанії « Олексій Кухар і партнери» за те, що вони повернули мені ім’я та свободу.”
“Саме той випадок, коли реально із задоволенням хочеться написати позитивний відгук! Шашлик просто бомба! Свинина м'яка і без жил, куряче філе м'яке і соковите! М'ясо просто тане в роті.... А ще із лавашем з сиром..... А ще із овочами гриль! Мммм.... Всі були в захваті! Обов'язково буду замовляти ще!”
“Зупинялися у готелі на 4 ночі. Гарний, затишний готель. Все чисто і охайно. Привітний персонал. Розташування взагалі супер - в центрі, але біля самого готелю завжди тихо, можна виспатися, кому не потрібно рано прокидатися. Сніданок смачний, повноцінний і корисний. В перший день сталася плутанина і на кухню не передали наше замовлення на сніданок, але дівчата так швидко вирішили це питання, що чекати прийшлося лише 5 хвилин. Оце лояльність до клієнтів. Єдине, що мені не вистачало, це халатів у номері. Коли ще буду у Вінниці, номер буду бронювати тільки тут. Раджу від душі.”
“Страхування оформлювала для чоловіка - іноземця для візи до України. Все чудово. Оформлення онлайн без проблем. Рекомендую.”
“Дуже затишно! На мій смак, дуже приємне місце, адже немає нав’язливого сервісу. Спілкуються приємно й невимушено. Нарешті у Вінниці з’явилися смачні кальяни!”
“Замовляли суші на День народження – це був справжній подарунок для гостей! Усе приїхало вчасно, красиво оформлене й дуже смачне. Свято вдалося!”
“Швидко, смачно, великий вибір! Залишились задоволені та будемо замовляти надалі) Дуже сподобався рол філадельфія з лососем та грушею))”
“Замовляю у Fisherman ще з моменту їхнього відкриття і жодного разу не розчарувалась! Суші завжди свіжі, смачні та з великою кількістю риби. Відчувається, що команда справді дбає про кожну деталь! Дуже приємний сервіс, готують усе вчасно, ввічливий персонал. Особливо люблю їхні фірмові кранч роли з креветкою темпура ❤️ Рекомендую всім, хто цінує якість”
“Фантастичне місце із прекрасною атмосферою. Це не просто місце де можна поїсти за не дорого. Це гравітаційна точка для перезагрузки, де господиня цього місця вміє підібрати персонал, його надихнути та змотивувати, який уже створює екоатмосферу.”
“Прекрасний ресторан, смачна їжа, ввічливе обслуговування!”
“Затишне місце, чудове обслуговування, смачна кухня. Що ще потрібно для вдалого вечора? Рекомендуємо”
“Непогана компанія з широким спектром поліграфічних послуг”
“Ми з родиною нещодавно були у Фазенді, і нам все дуже сподобалося! Їжа смачна, атмосфера приємна, персонал привітний. Офіціант завжди цікавився, чи все у нас добре, чи все подобається. Дуже гарне місце для сімейного відпочинку. Обов'язково прийдемо ще!”
“На мою думку, гарний готель для зупинки на нічь або дві. Недалеко від центру, невелика кількість машин поблизу. Номери тепло, є wi-fi, телевізор з інтернет. Але стільці у номері дещо вже староваті. Дуже гарна їдальня на першому поверсі. Є власна парковка за загородженням.”
“Відкрили філію клініки на першому поверсі правого крила. Дуже задоволені локацією!”
“Концепція класна, їжа смачна. Щодо кави є питання. Не знаю як по класиці, але над заварюванням V60 ще треба працювати. Капуорандж дуже ненасичений. Але загалом, дуже приємне місце”
“Люблю атмосферні заклади. "Арталь" саме один із них. Знаю, що раніше тут було кафе "Молодіжне". Як було за тих часів - не знаю. Але те, що тут зараз - сподобалось. Трапилась реклама закладу в ІНСТАГРАМІ. Зачепило. Відвідали разом із сином. Смачне меню, "до кольОру, до вибОру"©. Приємний, не нав'язливий сервіс. Затишний інтер'єр. Спостерігала за відвідувачами, бачила, що є завсідники, які приходять сюди постійно на смачні бізнес-ланчі. Окремий пункт, як завжди, ватерклозет. Симпатично. Власникам, як то кажуть, повага та пошана і побажання не опускати планку нижче.”
“Готують смачно, не дорого, гарна подача, затишно. Приміщення має 3 рівні. У підвальчику кальян там трохи голосніше і активніша музика. На верхніх рівнях тихіше і можна розслабитись, наприклад, з чашкою кави і тістечком. Також є можливість сісти на терасі. Приємний персонал.”
“А мені все сподобалось. І привітність персоналу, і їжа, і пиво. За нагоди прийду ще.”
“Дуже круто! Чистенько, уютнінько, смачно! Ібрагімович забив два гола!”
“Приємне місце для відпочинку – димний кальян, смачні суші, затишно і комфортно”
“Красива, чиста студія. Не вперше користуємося послугами студії і завжди задоволені”
Заклад «Візит» розташований у Хмільнику на Площі Перемоги — у центральній частині міста, де зручно поєднати прогулянку та смачний відпочинок. Це місце, куди приходять не лише поїсти, а й отримати приємні враження від атмосфери та подачі.
“Неймовірний заклад. Без перебільшеня ходжу сюди майже кожного дня. На обід підкріпитися ролом - саме те. Ситненькі й цілком вистачає на повноцінний прийом їжі. Персонал завжди віччливий, що хлопчик, що дівчатка проконсультують і порадять щось смачненьке. Дизайн закладу і розташування в місті - ще один плюс))”
“Шановні власники!!!! Замініть стільчики у своїй пекарні!!! Така чудова пекарня, продукція на високому рівні, смачнішої не їв ніколи але сісти не приємно на такі стула. Прийміть до уваги!!!! Псує загальну атмосферу.”
“Заклад, що завжди славився і славиться своєю гостинністю і щирим бажанням персоналу нести радість, любов і здорові харчові звички! В асортименті ви знайдете не лише традиційні для закладів такого типу десерти та напої, але й багато страв традиційної української кухні. Найголовніше - вони всі смакують, виглядають і пахнуть просто чудово! Саме в цьому закладі особисто мені одразу згадується, як тебе годувала бабуся. Ціни аж надто демократичні, на мій смак. За чудове повнорозмірне лате та величезний трикутник з сиром та шинкою я заплатив лишень 60 грн. А пополуднював так, наче сидів у себе вдома. Скажімо, десь в центрі таке частування обійшлося б у 300-400 грн. Фото зробив лише після, бо не зміг стриматись, аби одразу не накинутись на таку красу та смакоту. На ньому ви бачите вигляд на вулицю Д. Галицького з середини літнього майданчику закладу. Дякую Б.Б. та всьому колективу за можливість відвідувати таке чудове місце і дай усім їм Бог здоров'я за їх щиро тепле ставлення до клієнтів, друзів та випадкових перехожих. Ще обов'язково навідаюся!”
“Усім привіт! Обрав саме цей магазин з поміж інших за зручне для мене розташування і привітний персонал. Асортимент як і у всіх (ну це і не дивно - мережа все ж). Продукти завжди якісні, свіжі, всього по трошки, але завжди в наявності. Купую завжди торти на ДР, так і інколи дрібнички просто так, для настрою). Є де посидіти в самому магазині. Рекомендую”