Щаслива мавпа
“Дуже сподобалось місце. Чисто, смачно, атмосферно. Продукти свіжі, фреш смачний. Кава дещо зам'яка, якісна, але не strong. Тут приємно посидіти і з друзями, і з дітьми. Хороший заклад. Не дешевий, але вартий відвідування. Гостям міста навіть пару годин потяг можна почекати, приємно поївши і відпочивши. Хочеться повертатися сюди знову”