Огляд каталогу
- 47 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 47 результатів
Перегляньте театр у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 47 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 12,533 відгуків та оцінок.
“Прекрасне відкриття сезону і водночас місце для гарного вихідного з дитиною. Тут точно вам сподобається. Комфортні крісла, світла зала, чудовий звук. Особливо зручно буде малим діткам - для них крісла переобладнуються так, що вони сидять нарівні з дорослими і бачать сцену, а не крісло перед собою. Успішного й приємного сезону працівникам театру!”
“Дуже сподобалося. Гарна будівля, місця та обидві сцени. Гарний звук та світло на виставах. Буфет краще повернути на другий поверх. Бо театр починається для шанувальників з нього) Окремо вдячність акторам та режисерам. Був 25 та 24 квітня на малий та великій сцені вистави. Знімаю капелюха!”
“Виступали у нас на весіллі в червні 2017. Чесно сказати, мене рідко вражають якісь шоу, але цей виступ був чудовим, дивилися не відриваючи очей! Особливо вразив хлопець із палаючим кубом, просто вау! Прекрасний вибір для весіль та інших урочистостей.”
“Пристойне місце посередині парку, все чисто...”
“Рекомендується для усіх творчих людей, що цікавляться сучасною культурою та мистецтвом.”
“чудова локація!! смачна кава та незвична атмосфера) особливо подобається приходити сюди вранці, тихо, аромати кави, та незвичайні краєвиди”
“Професійний Вінницький Театр Вогню "Малиновий Слон"!”
“якось подруга надіслала в спільний чат афішу фільму Барбі, яку зробили в кінотеатрі «Родина». нам дуже сподобалось, тому ми почали шукати інформацію про це місце. а коли дізнались що афіші зроблені власноруч - це «родзинка» кінотеатру, ми вирішили, що треба поїхати в Вінницю і подивитись взагалі всі афіші що зараз представлені. кінотеатр «Родина» - це місце з неймовірною атмосферою і людьми. Галина Пилипівна, яка нас зустріла, працює в «Родині» вже 37 років і розповідає про це місце як про дитину, з особливою ніжністю. дізнавшись, що ми приїхали з Києва, щоб побачити постер Барбі, нам провели справжню екскурсію, на яку ми і не очікували. при вході в кінотеатр, в арці, висять актуальні афіші фільмів. на вході, за касами, висить картина відвідувача в рамці, бо залишити без уваги такий подарунок працівники не змогли. ну а в холі справжня виставка - всі стіні прикрашені афішами фільмів різних років та видатними акторами. це зробили вже під час ремонту, який робили чотири року тому і в якому особисто приймала участь Галина Пилипівна, і своїми руками прикрашала стіни. зала в кінотеатрі зараз одна, виглядає доволі зручно. до речі, той самий постер «Барбі» ми так і не побачили, адже зараз його віддали на аукціон і будуть розігрувати для потреб ЗСУ. тому коли побачите збір - закиньте пару гривень обовʼязково. «Родина» справляє враження не просто кінотеатру - це місце з душею і чудовий дім для кіно. чесне слово, якби я жила в Вінниці, то постійно б ходила в кіно і не пропустила б жодну премʼєру.”
“Хочу подякувати Палацу за організацію чудового літнього табору,і конкретно педагогам 3 -го загону , а саме :Химич Н.М., Лисак М.В., Савченко Ю.К., Окружко О.Ю., а також Білан І.М. Щиро дякую Вам за сумлінну працю,старанність, за повагу і уважність до кожної дитини, за тепло і креативність, за ваше терпіння і яскраві і1незабутні враження дітей. Надіюсь зустрітись наступного літа!!!”
“Це неймовірна локація, яка дарує справжні емоції! Атмосфера тут особлива – простір відкритий, сучасний і водночас затишний. Концерти проходять на високому рівні: якісний звук, гарне освітлення. Особливо подобається, що тут можна не лише послухати якісну музику, а й відчути справжній настрій свята. Місце сучасне, стильне, але водночас затишне – хочеться повертатися ще❤️”
“Дуже мило та затишно, скрізь зелено, квіти, краса!”
“Це надзвичайно популярний у спеців тепло- вода завдяки ціновій політиці та зручності розрахунків. Не орієнтований на звичайних покупців, їм там не комфортно щось купувати- розташування- в слона в жопі, виставка товарів без цін, паркування на дорозі”
“Там можна нормально відпочити, + настільний теніс можна пограти !!!”
“Дуже гарно.Все чисто.В туалетах чисто,є рукомийники,рідке мило, сушарка для рук-все працює.Працює кафе,можна випити каву з тістечком.Гарний зал.”
“Філармонія завжди асоціювалась у мене з чимось нудним (дякую шкільним походам). Але все ж вирішила відвідати концерт «Хіти з екрану», так як програма була багатообіцяючою. І моєму захвату не було меж. Яскравий концерт подарував неймовірні емоції з першого номеру. Коли на сцену під марш з Зоряних Війн вийшов деригент у костюмі Дарта Вейдера та ще й зі світовим мечем. Інші хіти були теж дуже круті. З Титаніка, Гаррі Поттера, дитячих мультиків та інших знаменитих фільмів. Ведучий також був неперевершений, розповідав історію до кожного сацнтреку. Океан позитивних емоцій та захвату. Квитки на концерт коштують усього лиш від 50 до 100 грн!!!) Дуже вдячна всім!) Було б круто, як би концертів з сучасними хітами було більше)))”
“Відмінне агентство! Оперативно і якісно працюють! Дякую за вирішення всіх питань!”
“Відмінний міні садок. Дуже відповідальний колектив, який викладається на всі 100%. Я з упевненістю можу сказати, що я спокійна за свою дитину. У мене лише безмежні слова подяки за кропітку роботу! Однозначно раджу!”
“Дуже професійний рівень сервісу, завжди підбирають якісні тури.”
“Ще з дитинства пам'ятаю зелений і червоний зал. Не люблю з попкорном, але заклад дуже затишний.”
“Пам'ятник не помітний, одразу й не помітили. Оригінальний.”
“Зручно, центр близько до фонтану авто та жд вокзалу, потребує додаткового фінансування на розвиток та покращення малих деталей для кращого комфорту, був там неодин раз, і буду ще нераз”
“Зупинка. Місце для пересадки. Перетинаються напрямки на Київську, залізничний вокзал, Чехова та Вишеньку.”