Форсаж
“Хочу подякувати вашій автошколі за чудових вчителів Олександр Борисович був моїм інструктором ,людина яка дійсно зацікавлена в тому щоб навчити правильно водіння , професіонал свого діла завдяки йому я здала іспит з першої спроби на категорію В механічна коробка передач . Всі хто хочуть навчатися водінню я вам дійсно рекомендую Олександра Борисовича і ви обов’язково навчитеся водіння і забудете про страх на дорозі . А також є вчитель з теорії також Олександр проходила теорію в онлайн що є дуже зручно ,вчитель пояснює все зрозуміло і професійно , для мене уроки були цікаві ,іспит з теорії також здала з 1 разу ) рекомендую”