Огляд каталогу
- 757 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 757 результатів
Перегляньте autorepair у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 757 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 32,117 відгуків та оцінок.
“Задоволена швидким і якісним шиномонтажем. Дякую!”
“Тонував вже не одне авто. Дуже якісно та приємна ціна.”
“Хороша марка авто -якісно та стильно”
“Чудова мийка,гарне обслуговування автомобіля, вічливий персонал також доступні ціни для усіх.”
“Задоволений якістью обслуговування. Підібрали всі необхідні розхідники за адекватну ціну. Обслуговування зробили швидко та без нарікань.”
“Добрий день! Хочу в черговий раз, бо вже втретє оформляла замовлення, подякувати професіоналу своєї справи Андрію. Так як рекомендована гума, раніше замовлена в цьому магазині, зарекомендувала себе достойно, тож навіть не вагаючись звернулася знову. Запропонували преміальний Китай Kapsen 2024 року. Ціна приємна, хочу надіятися, що і якість також буде гарною. Все як і в минулі рази - після замовлення вже на третій день забрала на пошті - доставка безкоштовна, що також дуже важливо. Ціную сервіс і Ваше відношення. Гарних клієнтів і процвітання магазину і команді”
“Ставлю впевнену п'ятірку - в день звернення мені зробили усе, що потрібно - швидко і за доволі демократичною ціною. Особлива подяка спеціалісту Віталію за швидку і якісну заміну запчастин, хоч, як я зрозумів, це й не основна спеціалізація даного СТО, чоловік зробив навіть більше, ніж я очікував. Рекомендую! Тепер замість чекати тижнями або переплачувати в інших СТО, я зможу нормально закінчити своє літо!”
“Заз Віда (таж сама Авео). Роблю тут сходження з 20 року, все якісно і чітко. Прийом по запису. Майстер все пояснить і розповість, якщо є питання.”
“Помірні ціни , привітний персонал який підкаже та допоможе з підбором мастила чи запчастин, купив мастило на місці одразу замінили , все сподобалось.”
“Великий магазин з великим вибором”
“Хороший і привітний продавець!добрий асортимент товару!))”
“Хороше обслуговування. Великий ассортимент.”
“Хороший магазин,купували ножі та посуд якістю задоволена,є продукти та косметичні засоби, ціни дешевші ніж у інших магазинах”
“Дякую за вашу роботу. Все зробили класно та якісно.”
“Автоелектрик тут досить компетентний, рекомендую.”
“Роботою, працівниками, задоволений. Рекомендую!”
“Шини для авто купую тут. Нададуть професійну консультацію та запропонують варіанти на різний бюджет. Приймають по запису. Працюють справжні спеціалісти.”
“Дуже дякую за швидке та якісне обслуговування! Все зробили дуже професійно та недорого! Рекомендую!”
“Дуже добрі продавці, дай боже вам здоров'я, ціна дешевша ніж авторинку "Сатурн" 485 грн., а в них 365 грн. Так сама запчастини. Якість доречі непогана”
“Приємно працювати з професійними перевізниками, які стежать за пунктуальністю та станом машин.”
“Бронював та тонував авто, дуже задоволений, дякую майстру Юрію.”
“Якісне обслуговування демократичні ціни.. рекомендую... Що стосується підбору автофарб, тут справжні професіонали, працюють на висоті, за доступними цінами..”
“Все супер, якісно, швидко, чисто. Я дуже задоволена роботою. Дякую" П'ятий Океан."”
“Плюси: • у приміщенні сервісу та на території завжди чисто та охайно • послуга зберігання коліс • мийка шин • акуратно поводяться з колісними гайками: наживляють руками, закручують хрестовим, а затягують – динамометричним! це взагалі рідкість. були випадки, коли на інших монтажах зривали шпильки – тут такого бути не повинно (принаймні хлопці роблять все зі свого боку, щоб нічого не зламати) • є можливість записатись наперед на конкретний час • кімната очікування (не треба мерзнути на вулиці • одночасно обслуговують декілька машин, і всі в боксі Мінус для мене поки що один – немає платіжного терміналу”
“Вітаю! Вирішив написати відгук через 4 роки обслуговування на цьому СТО. Нещодавно замінював ремінь ГРМ, натяжний ролик, помпу, ремінь генератора, та інше. Також спеціалістами був перебраний та реставрований сам генератор та відбулася заміна деяких його частин. Окрема подяка власнику СТО, що прийняв авто в роботу дуже швидко, увійшовши в моє положення, а саме мій щільний робочий графік, бо саме мав їхати у відрядження. За ці роки обслуговування впевнився, що усі майстри, які працювали з моїм авто - компетентні у своїй справі, окрема їм подяка за це! До речі, завжди, коли я там, то усі майстри при роботі, що говорить про те, що станція тех.обслуговування користується попитом. Кожного разу звертаю увагу на удосконалення роботи персоналу, окремо хочу виділити момент підбору запчастин (доступні ціни, якісна консультація та рекомендація) Ще раз дякую за сервіс, буду обслуговуватись у Вас і надалі!”
“Чудове СТО, особливо пан Дмитро! Кілька майстрів не могли розвʼязати проблему тиску з датчиком в колесі, вже планували замінювати датчики і робити перепрошивку, але як виявилось треба було просто більший тиск в шинах тримати. Дуже дякую за уважність до деталей та гарну роботу!”
“Відмінне СТО... МЕХАНІКИ НАЙВИЩОГО РІВНЯ ! РЕКОМЕНДУЮ !”
“Дякую за обслуговування ❤️ І смачну каву”
“Доброго дня! Повертались з дружиною зі Львова додому у Дніпро. Десь за 50км від Гайсина несподівано перестав заряджатись акумулятор, а до Дніпра ще 500км. Дотягнули до Гайсина, у одному з автомагазинів порадили заїхати у Bosch Service, бо це був чи не єдиний варіант. Заїхали, керівник, вислухавши проблему, війшов у наше становище й відразу співробітники взяли автівку в роботу. Не пошкодували часу, але полагодили генератор (пішло майже 6 годин). Як потім з'ясувалось черга на цьому СТО близько 1-2 тижнів. Дуже вдячний керівникові та людям, які працюють на Bosch Service у м.Гайсин за допомогу, доброзичливість та чуйність.”
“СТО бомба . Краще в Ладижині. Чьок”