Огляд каталогу
- 757 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 757 результатів
Перегляньте autorepair у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 757 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 32,117 відгуків та оцінок.
“Чудовий асортимент, є все, що потрібно для мотоциклів”
“Оперативно та якісно виконали бронювання! Рекомендую!”
“Доброго дня. На СТО працюють майстри своєї справи. В випадку якоїсь неполадки, везу машину до них, бо знаю, що заберу справну автівку”
“Охоче беремось за виправлення недоліків установки попередніми фахівцями. Завітайте до нас і самі у цьому переконаєтесь”
“Швидко,якісно,чесно! Рекомендую,справжні фахівці,знають свою справу на 100%”
Спеціалізується на тонуванні автомобільних стекол та обклеюванні автомобілів захисними та декоративними плівками. Виконує повний комплекс робіт з обклеювання кузова та тонування скління.
“Чи не номери телефону для зв'язку тому запитую сюди потрібен резонатор 2101 вартість?”
“Скористався послугами даної компанії вперше, робота була нелегка - відчистити машину, яка приїхала з США. В результаті салон автомобіля, як новий, кузов просто сяє, нереально приємний аромат в салоні. Також викатали невеличку вмятину на задньому крилі, прибрали подряпини на задньому бампері і все це за дуже адекватну ціну. В цьому місці працюють люди, які люблять автомобілі і віднеслись до мого, як до власного)) Буду неодмінно користуватись ще послугами цієї компанії та рекомендувати друзям та знайомим)”
“Роман, майстер, самий кращий у Вінниці по " розвалу-сходженню". Рекомендую.”
“Від тепер на даному сто можна збільшити кліренс свого автомобіля! Рекомендую”
“Уважне ставлення до клієнтів, гарний асортимент та помірні ціни.”
“Хороша людина, професіонал своєї справи, засвердлив та заклеїв тріщину на лобовому склі чудово! Рекомендую”
“Адекватні ціни, привітні працівники(проконсультують даже як нічого не береш)”
“Швидко і якісно-чоловік зробив свою роботу…якщо б можна було поставити 10 зірочок то поставив би…РЕКОМЕНДУЮ!!!”
“Рекомендую даний сервіс по заміні мастила, зробили все оперативно. І якісно.”
“Швидкі майстри,хороше сто.Дуже задоволенна сервісом. Зробили все вчасно та якісно”
“Найнижчі ціни за якісний товар.”
“Виконувала полірування передніх фар та задніх стопів на авто Фольцваген пасата. Фари були мутні та жовті, у результаті стали прозорі, захищені плівкою та світять значно краще. Стопи на авто затемнили плівкою, також дуже задоволена. Ззовні авто змінилось, все вийшло так як я хотіла. Дякую!!!”
“Легко заїзджати до них. Є паркомісця. Великий склад, багато запчастин в наявності. Є одне побажання - більше спілкуватися з клієнтом, а не з телефоном.”
“Величезний асортимент, гарний персонал, смачна кава, підібрали запчастини то розказали де саме краще відремонтуватись”
“Все сподобалось. Замовив по телефону, все прийшло що замовляв. Ціни приємні( у моєму порівнянні - найнижчі в комплексі покупок)”
“Специаліст високого рівня.Швидко , якісно ,надійно!!! Рекомендую!”
“Фару зробили швидко і якісно, пішли на зустріч людині з далеку і оперативно вирішили питання. Рекомендую!!”
“Versus Service це більше ніж звичайне СТО, це маленький шматочок автомобільної Італії у Вінниці, зі всіма притаманними манерами – щирою любов’ю до автомобілів та повною самовіддачею до справи. Обслуговувати власну Альфу на вказаному сервісі приносить тільки задоволення, саме той випадок коли не хочеться виїжджати з СТО, а просто насолоджуватись атмосферою та спілкуванням з однодумцями.”
“Фахівці своєї справи.Менеджер грамотно прийняла замовлення уточнила деталі. Майстри якісно встановили скло .все топ.”
“Швидко, професійно вирішує всі проблеми з автомобілем.”
“Тиждень назад міняв скло на MAzda 6 2014 року. Результатом задоволений. Замовив, через 2 дні приїхало і заміна тривала 2-3 години. Жодних слідів заміни майстри не залишили. Рекомендую !”
“Чудовий майстер, спеціаліст свого діла, йде на зустріч клієнту, все робить швидко і якісно, ціна адекватна і не висока. Поїхав на свому особистому авто щоб відвезти мою деталь на.ремонт і зразу її забрав і встановив, інші би точно сказали везти самому... однозначно рекомендую !”
“Мотор сильно троїв на холодну, глохнув, були підозри на дросель або паливний насос. У підсумки просто полопались прокладки на впускному та був сильний підсос повітря. Якісне обслуговування, системний підхід до ремонту, не почали одразу міняти всі можливі вузли авто, вирішили проблему методом виключення, чим зекономили значну частину бюджету. Дякую!”
“Швидко і якісно-чоловік зробив свою роботу…якщо б можна було поставити 10 зірочок то поставив би…РЕКОМЕНДУЮ!!!”