Club Kavy
“Вже не перший раз відвідую цю кав’ярню, дуже затишне місце і бариста привітлива, готує дуже смачну каву,кава тепленька , не перегріте молоко, збите молоко просто ідеально , смак кави не гірчить ,тому дуже Вам рекомендую цю кавʼярню спробувати цю смачну , ніжну і ароматну каву.”