Огляд каталогу
- 246 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 246 результатів
Перегляньте facebook у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 246 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 31,361 відгуків та оцінок.
“Якісно. Оперативно. Наявність скла на складі. Сподобалося. СТО GlASS service”
“Я є клієнтом клініки на протязі 5 років. Професійні, привітні, прекрасні фахівці. Чарівниці, що зробили з мене впевнену, красиву, щасливу жінку! Безперечно раджу дану клініку. Дякую Людмилі Віталіївні за постійну турботу за моє здоровʼя ♥️”
“Дуже смачний какао, приємний персонал і неймовірно атмосферне місце в самому центрі Вінниці. Рекомендую зайти, гарний настрій забезпечено.”
“Однозначно рекомендую заклад ! Вчора у доньки був День народження , провели його максимально круто і весело ! Що хочу зазначити у першу чергу : клієнтоорінтовність ! Підхід власників на 100% задовільнив бажання дітей і дорослих . В жодному закладі нам не знайшли місце на наш День народження , пропонували або дуже ранні або пізня вечірні години . Власниця даного розважального центру віднеслась з розумінням , і з її допомогою ( підняли по часу інших клієнтів) і ми змогли святкувати у нормальний для дітей час ! За це велике Дякую . Розваги : склали програму , діти залишились супер задоволені , навіть просили ще ) по закінченню нашої програми взяли додатково лазертаг , то ми , дорослі бігали з дітьми так , що вийшли звідти з зарядом енергії та посмішкою на всі 32 ) Дуже класну підібрали програму . Меню : є з чого вибрати , ніхто не залишиться голодним .Фуршетні бокси , то просто вау - смачно і достатньо їжі на різний смак . Обслуговування: жодного нарікання , ніякої грубості та зауважень . Подумали про все , дрібниці - але навіть стаканчики діткам підписали , щоб раптом не взяли чужий ) Одночно повернемось ще у даний заклад . Дякуємо за класний відпочинок .”
“Гарні,охайні аніматори.Фольговане шоу-просто супер.”
“Це те місце в яке хочеться повертатися знову і знову. Тут ви зможете скуштувати крафтові сорти пива зі всієї України, і що сподобалося особисто мені, перед замовленням пиво можна спробувати, і почути від бармена всі тонкощі приготування, і історію вибраного вами сорту. Тобто процес пиття пива в цьому закладі не виглядає як бухіч в генделі, а скоріше походить на дегустацію) Пиво тут не з дешевих, за бокал 0,5 л вам доведеться віддати не менше 70 гривень, але обіцяю вам що ви залишитесь задоволеними.”
“Гарний комплекс, де дітки та молодь можуть відпочити від буденності. Особливість : табір християнський з новим великим залом для зустрічей, столовою і завжди привітним персоналом.”
“Дуже привітний продавець, завжди свіжі товари і низькі ціни. У продажу є не тільки овочі та фрукти, а також зелень, приправи та сухофрукти”
“Дуже гарне місце для того, щоб зустрітись і поспілкуватись молоді. Все дісно безкоштовне. Заклад затишний, товариський та доброзичливий.”
“Неймовірна церква, місце намолене століттями, відчувається особлива енергетика, відчуття душевного спокою та благодаті… Вперше побували тут на Великдень, освятили великодній кошик, привітні люди, доглянута територія, фотозона до Великодня.”
“Приїжджав у відрядження у м. Шаргород. 4 доби проживав у готелі Рафінад. Не жалію ні хвилини, що обрав його. Номери чисті і комфортні. Все необхідне присутнє від рушників до вай-фаю, і в прекрасному стані. Вода тепла. Навіть у холодний період, у номері дуже тепло, і що важливе, рівень температури регулюється самостійно. Загалом, найкращі враження! Окрема подяка персоналу та пані Ганні за прекрасні сніданки! Усім рекомендую зупинитися саме у цьому готелі!”
“16.05.2025 святкували д.р наших друзів (юнаку 18 р).Все було смачно,офіціант Олеся професіонал своєї справи,їй респект!!!А також дякую Катерині,іменинниці з іншої звлу,яка дозволила танцювати в їхній залі.Наша компанія не замовляла музику,порахували не доречно.Але ,вибачте навіть не буду придумувати алкоголь ,компанія і молодь зробили свою справу.Усім добра,здоров’я та головне миру,щоб усі наші військові та люди були щасливі у мирній Україні.Дякуємо ЗСу за мирні світанки,та насичені дні.Донатимо….”
“Свіже та смачне пиво, вічливий персонал,рекомендую”
“Дуже гарний магазин. Асортимент величезний - завжди оновлюють його та слідкують за новинками, ціни класні, працівники магазину завжди привітні, підкажуть, якщо треба, підберуть по запиту. Рекомендую! Бажаю процвітання”
“Одна із найкращих мийок самообслуговування у Вінниці. Доступні ціни,якісна піна,хороший напор води. Єдиний мінус що уклон для зливу води і піни не в кожному боксі з правильним уклоном. І приходиться по калюжам ходити.”
“Цей езотеричний магазинчик окутує приємною атмосферою. Коли тобі добре ти завжди можеш тут купити, що потрібно. Чудово підібраний товар.Дякую власникові за принесені хвилини маленького щастя.”
“Чудове місце. Прийшли на одноразове відвідування, все без проблем. Чисто, все у гарному стані, привітний персонал, можна стрибати з вишок, вода +28. Рекомендую, отримали море задоволення.”
“Постійно купую техніку в цьому магазині, продавці та керівництво майстри своєї справи. Все супер!”
“Моя внучка відвудує Катафєйку. Можу поділитись лише позитивним досвідом: дитину чудово підготували до школи, заняття і садочку були веселі, різноманітні, харчування дуже хороше. Рекомендував одним словом”
“Сервіс на вищому рівні! Дуже смачно та помірні ціни!”
“Дуже смачно, оперативно і ціни приємні.”
“Лікую зуби в цій стоматології з дитинства — завжди все якісно, комфортно і з турботою! Лікарі дуже приємні та уважні, атмосфера спокійна, тож не відчуваєш страху чи напруги. Завжди залишаюся задоволеною, щиро рекомендую! ❤️”
“Вічливе обслуговування, та приємна атмосфера”
“Авто мийка просто супер, працівники привітні, доброзичливі та щирі, свою роботу виконують відповідально та якісно .”
“Відмінний заклад за свою ціну!!! Приємний персонал, чисті та великіприміщення, великий басейн. Рекомендую”
“Просторо, гарні тренажери, приємний та професійний персонал.”
“Неймовірне місце з чудовою атмосферою! Персонал привітний і професійний, завжди готовий допомогти. Страви просто божественні, особливо сподобався стейк із овочами. Обслуговування на високому рівні, а інтер’єр стильний та затишний. Ідеальне місце як для романтичної вечері, так і для зустрічі з друзями. Ще й приємно здивувала ціна, враховуючи якість їжі. Рекомендую усім, хто шукає гарний ресторан із смачною кухнею та теплим обслуговуванням! Обов’язково повернуся знову”
“Затишне місце для зустрічі, ціни нормальні ,офіціанти приємні , кухня сподобалась.”
“Хороше місце відпочинку для дітей. Святкували ДН сина 10.09. Дітям дуже сподобалось! Дякуємо!”
“В цілому все супер ! Рекомендую користуватись карткою - замовлення від 20 тисяч гривень - знижка 5% А від 50 тисяч знижка 7%”