Огляд каталогу
- 228 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 228 результатів
Перегляньте hospital у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 228 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 20,206 відгуків та оцінок.
“Відмінні фахівці! Особливо завідувач відділенням. Роблять складні операції із заміни суглобів.”
“Привітний персонал, швидко і ефективно надають послуги.”
“Дякую персоналу за швидку та професійну допомогу! Приїхали сьогодні, у неділю, прийом, рентген (100 грн) і лікування, все ок!”
“Дякую фахівцям денного стаціонару і особливо завідуючій Літвіновій Світлані за високий професіоналізм. Медсестра Олена - супер!”
“Найкращий ветеринар!завжди допоможе, дасть пораду, адекватні ціни.дякую за Ваш досвід.”
“Хочу залишити відгук, щоб серед численних негативних думок про цей медзаклад було видно, що тут дійсно є чудові лікарі, яким варто подякувати. Лікар-гінеколог Саган Вікторія Ярославівна це той спеціаліст, до якого приходиш без страху. Дуже приємна, уважна, професійна, завжди все пояснить і налаштує на позитив. Лікарка УЗД Мельник Олеся Вікторівна теж залишила лише найкращі враження, дуже спокійна, ввічлива, все зрозуміло розповідає, і відчувається, що їй справді важливий комфорт пацієнта. І окремо хочу відзначити ендокринолога Шкарівську Світлану Вікторівну, просто золота людина. Її підхід, турбота і щирість дають зрозуміти, що ти у надійних руках. Тому, попри всі негативні відгуки, хочу сказати: тут є лікарі, які заслуговують найкращих слів, і я щиро вдячна за їхню роботу. Звісно, у лікарні ця вся паперова тяганина, черги й не дуже комфортні умови даються взнаки. Це не приватна клініка, і це відчувається. Але саме такі лікарі, як Саган, Мельник і Шкарівська допомагають все це перетерпіти. Вони роблять усе можливе, щоб ти відчував себе не просто пацієнтом, а людиною, про яку піклуються❤️”
“Тільки нещодавно почала ходити в центр. Результат після 6 занять вже є. Кінезітерапія допомагає і лікування саме причину болів без хімії. Дякую центру, його лікарю та реабілітологам.”
“Хочу залишити відгук, щоб серед численних негативних думок про цей медзаклад було видно, що тут дійсно є чудові лікарі, яким варто подякувати. Лікар-гінеколог Саган Вікторія Ярославівна це той спеціаліст, до якого приходиш без страху. Дуже приємна, уважна, професійна, завжди все пояснить і налаштує на позитив. Лікарка УЗД Мельник Олеся Вікторівна теж залишила лише найкращі враження, дуже спокійна, ввічлива, все зрозуміло розповідає, і відчувається, що їй справді важливий комфорт пацієнта. І окремо хочу відзначити ендокринолога Шкарівську Світлану Вікторівну, просто золота людина. Її підхід, турбота і щирість дають зрозуміти, що ти у надійних руках. Тому, попри всі негативні відгуки, хочу сказати: тут є лікарі, які заслуговують найкращих слів, і я щиро вдячна за їхню роботу. Звісно, у лікарні ця вся паперова тяганина, черги й не дуже комфортні умови даються взнаки. Це не приватна клініка, і це відчувається. Але саме такі лікарі, як Саган, Мельник і Шкарівська допомагають все це перетерпіти. Вони роблять усе можливе, щоб ти відчував себе не просто пацієнтом, а людиною, про яку піклуються❤️”
“Спасибо большое, ви мене полагодили.”
“Лежала на зберігані в пологовому відділені. Весь персонал просто професіонали, відношення на вищому рівні!!! Народжувати буду їхати тільки сюди. З приводу того що там перебої з водою і старі ліжка, то це не від них залежить взагалі то,але і той факт ніграма не портить їхню репутацію!”
“На зупинці готують дуже смачну каву! У магазині Сироманія, Кава з Собою Дійсно смачнішої кави не куштував!”
“Дякую лікарю-невропатологу Мацепурі Сергію Миколайовичу і його колезі (на жаль не знаю прізвища) за чуйне ставлення і професіоналізм. Надали допомогу, вирішили мою проблему, для чого затримались після закінчення робочого дня.”
“Відмінні фахівці, сучасні методи лікування. У відділенні приймає професор кафедри Внутрішньої медицини Він.універсітета Андрушко І.І.”
“Накриття, місце для відпочинку.”
“Хочу подякувати працівникам реєстратури поліклінніки на Верещагіна! Дуже приємний та компетентний персонал! Швидко проконсультували та надали відповідну допомогу! Спасибі за професіоналізм!!!”
“Хочу висловити велику вдячність професіоналам своєї справи Дашкевичу Оресту Юрійовичу та зав відділення Павлик Ігору Васильовичу, анастезіологу який чуйно і відповідально підійшов до своєї роботи, нажаль не запам'ятала його прізвища,також персоналу який був задіяний під час операції. вчасно надали допомогу і прооперували мене від апендециту 31.10.2024р. Найбільшу вдячність хочу висловити Дашкевичу Оресту Юрійовичу за його чуйність та турботу, відповідальне ставлення до дослідження проблеми та підготовки до операції, за неймовірно красивий косметичний шов яким я дуже задоволена. Підтримка та турбота лікарів і персоналу під час і після операції, чудові умови в палаті, чистота та охайність.”
“Дякую «Євромед» за можливість потрапити на прийом до найкращих фахівців міста. Невролог Тетяна Григорівна Височанська професійно надала консультацію бабусі та призначила підтримуюче лікування. + проходили обстеження УЗД: комфортно та інформативно.”
“Травмувала палець. Швидко прийняли, зробили рентген, лікар проконсультував. Пані на реєстрації пацієнтів дуже привітна та мила. Дякую!”
“Прийшла після роботи так як 4 дні боліла голова. Потрапила на огляд до невролога Олени Анатоліївна. Лікар поміряла тиск,дала направлення на дуплексне дослідження судин , рентген в 4 проекціях шиї. Після проходження досліджень я отримала розшифровку. Зараз чекаю на призначення. Треба звісно зачекати трішки бо є важкі пацієнти,але підхід і професіоналізм на найвищому рівні. Рекомендую невролога і якість послуг. Великі молодці”
“Чудова клініка з справжніми спеціалістами. Лікар Фоміна Т.А. кваліфікований спеціаліст обстежила зі всіх сторін,надала чітку консультацію та рекомендації з приводу лікування.Щиро дякую за все,далі тільки більше)”
“Гарний чистий парк поруч із лікарнею. Персонал слідкує за територією”
“Нас привезли на швидкій. З рвотою в дитини яка не зупинялась. Від оформлення і установки катетора пройшло хвилин до 10, катетор поставили швидко, малюк навіть не заплакав. В палатах чисто, помітно що тумбочки і матраци новенькі, хоч ліжка ще з давніших часів, та на зручність це не впливало. Лікували чудово, дитина швидко пішла на одужання. Персонал приємний, лікарі професіонали. На всі мої питання надавали відповіді, при виписці дали рекомендації. Все безкоштовно. Це був наш перший досвід стаціонару в лікарні ( сподіваюсь і крайній ) але в такому місці не страшно і хворіти. Після виписки дитина лікарів не боїться, це для мене головний критерій професійності.”
“Сьогодні з жінкою робили вакцинування проти грипу. По рецепту сімейного лікаря купили там же в муніципальній аптеці поліклініки вакцину Ваксігрип® Тетра по 180 грн, що майже за пів ціни її вартості, що дуже приємно). А вакцинувались ми на другому поверсі в кабінеті вакцинування. В даній лікарні давно вже не був. Так от, приємно вразила чистота і порядок. На вході на другий поверх тебе зустрічають, вимірюють температуру і супроводжують в необхідний кабінет. Медичний персонал ввічливий. Заклад залишив приємне враження)”
“Дякую за професійність і злагоджені діі всьому медичному персоналу на рецепшині,а також .лікарському складу діагностичного центру..Особлива подяка голові комісіі -лікарю дерматовннерологу Кравчук Оксані Вікторівні.Рекомендую”
“Анатолій Рачук - супер лікар. 5 зірок йому. Його крапельниці лікують всі хвороби і недуги. Добре, що він є. Професіонал з великої літери.”