INVITRO
“Дуже уважна та приємна дівчина, яка відбирала кров. Показувала та розповідала про стерильність предметів для забору. Тричі запитала як я належу до паркану і чи нормально я почуваюся. Цього ж дня здавала кров у державній клініці – різниця дуже відчувається. Дуже приємно було побувати тут. Рекомендую.”