iPeople - Apple Store & Service
“Усім доброго дня чи вечора не знаю коли будете читати цей відгук! Дуже задоволенний магазином і сервісом дуже бистро вирішили мою проблему. Я сам військовий купив телефон б/у в цьому магазині. Через деякий час почав себе не коректно вести. Зі звонив з менеджером Аліною дуже хороша людина. Розказав свою проблему вислали мені інший телефон і ще купу смаколиків). Все що я можу сказати що дуже хороший магази і працівники ) Прошу керівництво магазину виписати премію Аліні дуже хороший менеджер і людина теж чудова. Дякую за допомогу найкращий магазин,найкращий сервіс. Був приємно здивований всім починаючи від розмови з менеджером та вирішенням моєї проблеми і до отримання посилки. Всім раджу звертатись в цей магазин не пожалкуєте .”