Огляд каталогу
- 585 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 585 результатів
Перегляньте pizza у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 585 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 248,153 відгуків та оцінок.
“Чудовий супермаркет, дуже сучасний та красивий дизайн, приємно зайти і купувати.. Продукти свіжі, в магазині чисто, є приємні акції для покупців, великий асортимент товарів. Дизайн магазину нагадує чарівну казку. Рекомендую!”
“Певно один з найкращих пивбарів у Вінниці про який, нажаль, знає мало людей. Для людей які втомились від комерційних, мережевих, бездушних закладів це місце підійде ідеально. Дуже привітні власники, надзвичайно домашня атмосфера. Є великий вибір настільних ігор, ігрова приставка, транслюються фільми та футбольні матчі. Вибір пива не дуже великий, впевнено можна брати будь-який вид із представлених в закладі, тому що відібрані вони ідеально. Рекомендую максимально.”
“Борщ з чорносливом та качкою- дуже сподобався, ніколи не куштувала. Обслуговування на вищому рівні. Інші страви бульйон грибний та салат дуже сподобався моїй Мамі.”
“На днях, за порадою друга, спробував заклад ТерраМаре, був приємно вражений, перше що кинулось в очі це спокійна і тепла атмосфера. Далі мене зустрів прикольний кучерявий офіціант, провів до столу і дав поради що до меню, приготували досить швидко, особливо сподобалась американська піцца в поєднанні з лікером Драмбуї. В загалом, мені дуже сподобалось та з нетерпінням чекаю можливості завітати ще.”
“Все просто супер!!! Персонал дуже ввічливий, їжа супер (окрім картоплі з цибулею та грибами,трохи пережарена), ціни прийнятні. Рекомендуємо!!!”
“Кава від найнятих співробітниць і від власника - небо і земля! Рекомендую каву на вогні: зроблена з абсолютною включеністю, збалансована, насичена. Обов'язково зайду ще!”
“Доволі смачна їжа, великі порції, гарне обслуговування, неймовірна атмосфера. Обов'язково для відвідування”
“Дуже сподобався заклад — атмосфера затишна, персонал привітний і уважний. Тут справді комфортно відпочивати.”
“Приємне місце для відпочинку – димний кальян, смачні суші, затишно і комфортно”
“Трішки дивний, порожній заклад. Але замовляла брускету з цукіні та салат з томатами (звісно, хотілось, щоб багет був більш вишуканий), то було прямо дуже смачно)”
“Хочу залишити свої враження , щодо даного закладу . Сьогодні побував тут і що можу сказати , що заклад дійсно класний. Багато хто рекомендував мені його . Все було атмосферно, а головне смачно , приємний персонал . Офіціантом була дівчинка Еліна , дуже гарно розповіла за страву , порадила піцу Філадельфія - це дійсно було ну дуже смачно . Враження дуже приємні , обовʼязково прийду , ще та буду радити знайомим .”
“Чудове місце, крута атмосфера, неймовірно милий та добрий персонал та дуууже смачна їжа. Тут найсмачніші бургери та картопля фрі в місті, а їх томатний соус просто>>>>”
“У ресторані "Ренесанс" найкраще літня тераса для бенкету у м. Вінниця! Ми перевірили! Безмежно дякую ресторану та персоналу за ідеальну вечірку-сюрприз до Дня народження мого чоловіка! Шукала принципово відкриту літню терасу і "Римська зала" ресторану "Ренесанс" точно найкраща тераса м.Вінниці. Дощу не боялися (столики не під кількома зонтиками, а повноцінне накриття), вентилятори, телевізори з заставкою-привітанням і ще головне - тераса і танцпол це відокремлена територія та повністю були наші, не зважаючи на кількість гостей! Кухня дуже смачна, порції хороші! Адміністратор Світлана допомогла скласти гарне і раціональне меню - скоротила мій попередній список і переконала "що їсти вистачить усім"! І вона виявилася абсолютно правою! Вартість кухні вважаю низькою для ресторану, тому що відповідає цінам у середньостатистичних вінницьких кафе! Але у кафе вам не запропонують такого рівня обслуговування і атмосфери! У мене був обмежений бюджет для бенкету, тому я порівнювала ціни, але в результаті меню вийшло ще дешевше ніж я очікувала і навіть у т.ч. із 3кг. тортом! Музика безкоштовна у подарунок! Наша тераса, наш танцпол і наш діджей - ідеальна атмосфера для Дн! Діджею Владиславу було достатньо сказати один раз, що наші гості переважно 90-95 років народження і замовити кілька пісень. А далі він усе підхопив і кожна пісня була нашим обожнюваним хітом! Дякую усім! Нам все дуже сподобалося! Бажаю ресторану розвитку і процвітання! А ми ще точно не один раз прийдемо!”
“Святкування Юбілею 16.10.21року дійсно пройшло на ура. Святкування відбувалось вулиця Оводова 46 . Адміністратор Алла підібрала нам гарне меню. Зал просторий світлий. Персонал дуже привітний і вітчливий. Нас обслуговували дві офіціантки. Дуже приємні дівчата. Дуже спокійно вони виконували свою роботу і майже не помітно. Страви були свіжими та смачними кухні теж велике дякую. Музикантці теж велике дякую. Мені та гостям дуже сподобався заклад. Бажаємо багато та гарних Ввм клієнтів. Щоб Ваш заклад тільки процвітав.”
“Святкував свій день народження та залишився дуже задоволеним. Всі страви, які ми замовляли, були надзвичайно смачними. Відчувається, що кухарі вкладають душу в свою роботу. Окремо хочу відзначити обслуговування. Персонал був дуже уважним, привітним та професійним. Офіціанти швидко виконували замовлення, окремо хочу подякувати Максиму за допомогу з вибором страв і організації банкету. Ресторан Marine — ідеальне місце для святкування важливих подій. Дякую команді за незабутній вечір! Обов'язково повернуся сюди знову.”
“Дуже смачно. Справжня грузинська кухня з колоритом внутрішнього оздоблення.”
“По перше хочу похвалити заклад, була приємно вражена , що в Вінниці за доволі не великий бюджет можно так гарно відпочити . Плюси : працює генератор ЗАВЖДИ є світло ! гарні номери , красивий ресторан , смачні великі сніданки , смачна кава . В номері постійно доставляють водичку , гарне прибирання , та кондиціювання номера . Гарно слідкують за чистотою біля басейну , постійно підрізають квіточки , миють . Дуже уважні саме офіціанти , пропонують полотенця , не було павербанка швидко принесли . Єдине , що трішки треба змінити ставлення адміністрації до клієнтів , це б покращило заклад ще в рази ! Хотілось би щоб персонал такого закладу , був трішки більш уважним і більше посміхався до гостей . Гості завжди хотять бути особливими і відчувати себе як вдома , а не як в гостях . Це єдиний маленький момент , думаю ви його швиденько виправите . Всім гарного дня і посмішок на обличчі )”
“Найсмачніші ребра у Вінниці. Дуже часто робимо замовлення в цьому закладі. Погано що немає сайту. Але в цілому супер!”
“Вкотре відвідала ТЦ "Караван" ,завжди коли буваю в Луці -Мелешківські туди ходжу.Мені подобається асортимент товарів і привітні чуйні продавці -консультанти.Цього разу замовляла в них дві піци.Дівчата на піці дуже ввічливі порадили мені новинку Цезар. Піцца нереально смачна.Дуже дякую дівчаткам з піцерії за чуйність та дуже смачну піцу.”
“Відпочивали з 04.08.25 по 11.08.25р. Дуже задоволені. Перш за все хочемо подякувати усьому персоналу закладу, і особисто адміністраторам Вікторії і Світлані, а також хлопцям і дівчатам біля басейну, всім офіціантам, барменам. Персонал ввічливий, завжди йшов на зустріч у проханнях. Проживали у будиночку 2К на верху. Автівка стояла поруч біля будинку. Гарні умови, все нове: меблі, сантехніка, битові прилади. Все чисто. Все працює. На прохання прибрати в номері, замінити постіль, рушники - зразу відгукувалися і виконували в той же день. На прохання залишити свої харчи в холодильнику ресторана, пішли на зустріч. Дуже гарна територія, достатньо великий басейн. На пруду живуть чаплі. Недоліки - можливо вони є, але ми не помітили. Дякую за гарний настрій. Бажаю закладу подальшого розвитку. Особисто - раджу відпочивати в усадьбі "Березино".”
“Хороший заклад,затишно,доброзичливий ,чуйний та уважний персонал. Кухня супер, мені сподобалося, особливо запам'яталася смачна піца та сет гарячі суші.”
“Відпочивали з друзями 02.06.24,настільки все сподобалось,і обслуговування,і атмосфера,а страви просто смакота,все свіженьке,смачне,дівчата просто чудо,уважні,цей гріль-бар нас ніколи не розчаровував,прийдем ще і рекомендуєм іншим”
“Все супер смачно, якісно,і по цінах ок.замовляли доставку привезли швидко .також були в самому закладі.затишно, обслуговування приємне.молодці.процвітання вам і хороших клієнтів!!!”
“Дуже приємна атмосфера. Смачна кухня. І велика подяка офіціанту Ані, яка дуже швидко якісно обслуговувала. Рекомендую.”
“Зручні паркінг, оптові закупки, цікавий товар.”
“Дуже часто відвідую кав’ярню, одна з найулюбленіших в місті Гайсин. Смачна кава, їжа і класна атмосфера! Баристи дуже уважні та привітні, завжди порадять щось смачне й приготують напій з душею. Окрема подяка за кухню — кожна страва готується зі смаком і любов’ю. Ідеальне місце, щоб перепочити, попрацювати чи просто насолодитись гарним настроєм. Також є місце де можуть погратися діти, зо дуже зручно! Рекомендую щиро!”
“Неймовірний заклад. Без перебільшеня ходжу сюди майже кожного дня. На обід підкріпитися ролом - саме те. Ситненькі й цілком вистачає на повноцінний прийом їжі. Персонал завжди віччливий, що хлопчик, що дівчатка проконсультують і порадять щось смачненьке. Дизайн закладу і розташування в місті - ще один плюс))”
“Завжди привітний персонал та смачна кава. А спонсор гарного настрою на весь день бариста Олександра)”