Джонні Ро
“Святкували ювілей, дуже сподобалось, страви смачні та гарні на вигляд, обслуговування в порядку, офіціанти були приємні та уважні. Ще сподобалось, що заклад просторий та має багато живих рослин. Ціни досить помірні, а також мене привітали шматочком тортика під музику)) Дякую за чудове свято!”