Огляд каталогу
- 1,287 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1287 результатів
Перегляньте restaurant у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,287 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 491,950 відгуків та оцінок.
“Як гості Вінниці, обирали доставку суші виходячи з рейтингу, та свіжих відгуків і не помилилися, по-перше доставили на той час що й просили, по-друге, упаковка та дрібниці на кшталт додаткової порції соєвого соусу та пари м'ятних жуйок, це приємно. Що стосується ролів, зазвичай в наборах якісь роли ок, інші ж так собі, а тут в мюлленіумі сеті смачні всі роли, рис відмінний і правильно зварений, начинки і рибки багато і вона свіжа і відмінної якості. При цьому ціна цілком відповідає якості. Висновок, ви однозначно топ у Вінниці, та й дасте фору і багатьом суші доставкам України.”
“Хороший ресторан, чудова кухня та гарний персонал!”
“Хоч і не любитель морепродуктів, але заклад сподобався. Страви смачні, персонал старається. Подача рапанів -- невеличке шоу) Окремий плюс за вінницьке пиво.”
“На березень 2024 року — найкращий стейкхаус Вінниці з суттєвим відривом від найближчих конкурентів. Містер та місіс Міт — результат великого захоплення власниками культури стейків. Спочатку, це повага та любов до м'яса, а вже потім бізнес-процес. В якомусь сенсі, даний ресторан — освітній центр в центрі нового мікрорайону Поділля. Локація для Вінниці не надто зручна, оскільки увечері Поділля перетворюється на вічний затор, плавно трансформований у вічний пошук паркомісця. Але в обідній час — більш-менш окей. Інтер'єр взагалі не надає зайвий очікувань. Звичайний комерційний ремонт без жодних претензій на щось більше: тільки наявність холодильника в самій залі видає в цьому приміщенні стейкхаус. Можливо, така тактика прийому є візитівкою: немає зайвих очікувань — немає зайвих розчарувань. Меню скромне та збалансоване. Вибір стейків суттєвий: від української класики до міжнародних бестселерів. Колись було і вагю, зараз наче немає через надвисоку вартість. Ціни демократичні, якщо стейкхауси можна назвати демократичними закладами, в принципі. Персонал — професіонали своєї справи. Приємно, що власники інвестували спочатку в людей, а вже потім в стільці та столи. Це приклад для інших. Результат — стабільно смачне м'ясо. Без жодних компромісів, зауважень, з повністю очікуваними характеристиками. Немає жодних див: якісний шматок м'яса приготований по виданим вами ж ТТХ:) Висновок очевидний — хоча би раз цей ресторан треба відвідати, аби торкнутися до стейкової культури в її кращому прояві!”
“Дякую за чудовий вечір! Було смачно, атмосферно, офіціанти були дуже приємні. Навіть свічку принесли”
Amici — це найкраще сімейне кафе Вінниці. Тут приємна атмосфера, гарний персонал і смачна їжа. У закладі чисто, комфортно та сучасно.
«Пан Піца» у Вінниці пропонує найкращу піцу за співвідношенням ціна/якість. Тут не шкодують інгредієнтів, роблячи піцу дуже смачною та соковитою.
“Найкраща кухня і прикрасний прийом.”
“Дуже чудове місце, смачна кухня, спокійна музика, гарне обслуговування.”
“Чудове місце для відпочинку для дітей. Персонал молодці. Все організовано цікаво і пізнавально!”
“Не перший рік відпочиваємо. Завжди хочеться приїхати ще, незалежно від пори року!)”
“Недавно відвідала Азуру разом з сім‘єю. Після гулянь на новій алеї біля дому офіцерів шукали тихе місце, щоб повечеряти. Брат вирішив загуглити ресторани, які були поблизу. Челентано і Батискаф відпали одразу, в Дебі вже були, тому вирішили ризикнути і піти в Азуру. Скажу чесно нас заінтригував опис ресторану, а саме «азербайджанська кухня». Бо якщо страви грузинської кухні нам всім відомі, то про азербайджанські традиційні страви я не знала нічого. Дуже дякуємо рудій дівчині офіціантці (нажаль не пам‘ятаю ім‘я) за всі пояснення по меню. З її допомогою ми замовили лахмаджун (м‘ясний пиріг), люля кебаб, шашлик зі свинини, піде зі шпинатом, крила з соусом бафало, і салат с фетою. На десерт - шоколадний фондан і піде з шоколадом. З впевненістю можу сказати, що за моєю скромною думкою їхній шашлик поки що найкращий у Вінниці! Чоловік і брат були дуже довольні! Особисто мені найбільше сподобались крила, люля і піде зі шпинатом. Інтер‘єр закладу сучасний і просторий, з явним акцентом на голубому кольорі. Вікна до самої підлоги дають багато світла. Для селфі саме то! :) Саме кафе не велике, але дуже затишне, тому що в ньому багато світла і простору. Коротше кажучи дуже раджу. Нам сподобалось, думаю ще не раз відвідаємо цей заклад.”
“Можу сміливо рекомендувати!!!! На теорії був Віталій Сергійович, він викладався на всі 100%!!! Людина на своєму місці! Він так старався нам все пояснити, підсказати по тестах, по поличках розкладав всю інформацію!!! Танцював біля нас, лиж би ми все запамʼятали)))Реальні лайфхаки давав, які допомогли здати іспит)))) Ну і з інструктором мені підфортило: Олександр Дехтяр!!! Боже, яка це терпляча людина!!!!! Я б сама себе вбила, а він всеодно спокійний як удав! 1000 раз пояснює , підтримує! Жодного разу не підвищив навіть тону! Свята людина)))Ще б чоловіку такого терпіння))))Здала все з першого разу!!!! Бажаю всім удачі! Якщо у вас будуть ці два провідника, то 100% здасте!”
“Дуже гарно виглядає після реконструкції, як весь проспект Космонавтів, варто прогулятися зверху і аж до самого низу до Вишенського озера. У Центрі проспекту є фонтанчик «Сонячна система», який всім теж сподобається. Ну й біля самого літака теж є фонтани, які особливо гарно підсвічуються, коли стане темно. Також неподалік є кав’ярні, де можна смачно перекусити.”
“Головний храм міста Вінниці! Наприкінці 90-х років повністю відреставрований. Купола храму до реставрації мали дещо інший вигляд. В середині краму досить просторно, великий алтар. Стіни усі розписані, також знаходиться багато ікон.”
“Дякуємо Олексію та команді Ustim за волонтерську допомогу пораненим ЗСУ та чудову стрижку. Ви найкращі!”
“Дякую за гарно зроблену роботу, а саме встановлення дверей! Менеджеру Валентину вдячна за кваліфіковану, професійну консультацію! Вінниця - ви найкращі!”
“Гарна обстановка, релаксуюча музика, професійний співробітник. Їжа досить смачна. Заклад хоча і не великий, але все досить лаконічно зроблено. Заслуговує на особливу увагу те, що барист одразу після прийняття замовлення одягнувся в фартух і одягнув перчатки. В деяких закладах цього не роблять. Проте є маленьке побажання - наразі досить багато Захисників України і думаю можна зробити для них якийсь окремий комплімент від закладу. Але, якщо коротко - гарно, смачно - молодці. З повагою Сергій Попович”
“Дуже сподобався готель.Затишно,чисті номери,смачні сніданки,привітний персонал(особливо адміністратор Лілія). Це місце куди треба і хочеться повернутися.”
“Дуже сподобався готель! Зручне розташування, є парковка, дуже привітний персонал. Із задоволенням доставили ліжечко для дитини. В номері дуже чисто, приємний запах, новий ремонт. Сніданок не входи у вартість, але є кухня, де можна приготувати або розігріти їжу. Із задоволенням повернуся ще раз.”
“Ліжко яке я замовляла чудове. Займає не багато місця , стильний дизайн, хороша якість та неймовірна зручність. Я залишилась задоволена покупкою.”
“Музейна концепція: Інтер’єр відтворює атмосферу вітальні заможного міщанина початку XX століття. Тут зібрано колекцію антикварних годинників, самоварів, статуеток та предметів побуту тієї епохи. Історія назви: Заклад названий на честь Мойсея Заваркіна, який у 1900 році придбав цей будинок і відкрив у ньому магазин з продажу чаю та колоніальних товарів. Особливості: У кафе можна спробувати десятки сортів чаю та кави, а також фірмові десерти. Однією з найвідоміших «родзинок» є туалет-музей, оформлений у стилі стимпанк, який часто називають одним із найоригінальніших в Україні. У закладі регулярно проводяться музичні вечори (гра на піаніно) та тематичні екскурсії.”
“Дуже гарний заклад, все смачно! Дякуємо офіціанту Роману за якісне обслуговування. Рекомендую!”
“Чудове місце яке приносе багато нових вражень, та приємний персонал.”
“З величезною подякою та найкращими побажаннями міцного здоров'я,успіхів, натхнення,світла у кожному дні і процвітання на життєвому шляху працівникам лазер хауз міста Вінниця за їх щире,доброзичливе та відповідальне ставлення до клієнтів.А саме: Катерині Сергіївні Штирляєвій Вероніці Валеріївні Шніп Олені Михайлівна Горбенка. Особлива подяка адміністраторам Аліні,Антоніні,Дар'ї.Вони завжди усміхнені,турботливі,чуйні.Дякую за тепло в їх серці та підтримку,яка надає нам впевненості у своїх силах та безмежної віри у Добро,яке вони несуть.”
“Дуже смачний какао, приємний персонал і неймовірно атмосферне місце в самому центрі Вінниці. Рекомендую зайти, гарний настрій забезпечено.”
“Організація туру виконана на цілком належному рівні, організатор завжди поруч та на зв'язку у будь-який час. Дотриманий чудовий баланс між зайнятим часом та вільним, тому можна послухати гіда і не кваплячись погуляти, самостійно відкриваючи для себе місцевий колорит. Проживання в тризіркових, чистих готелях із білими та теплими ліжечками та смачними сніданками :) Загалом після подорожі залишаються приємні спогади, та бажання повернутися знову. До мінусів відніс би екскурсію в темну пору дня, через що важко було роздивлятись палацові двори. Але таке трапилось лише один раз, напевне через завантаженні суть гіда. Рекомендую усім хто вагається, жалкувати не доведеться!”
“Зал великий, просторий , немає черг біля тренажерів і це дуже зручно . Великі роздягальні та душові. Кваліфіковані тренери та дуже приємні . Великий асортимент спортивного харчування . Можна оздоровитися масажем. Та попаритися в сауні та хамамі. Велика парковка. Однозначно рекомендую прийти в цей зал тренуватися.”
“Будинок шикарний, все що потрібно для сімейного відпочинку, душ, посуд, мангал, чисті ліжка. Хазяїн гостинний, ціна хороша за такі умови. Комарів справді багато. Поруч ліс, можна по гриби ходити.”
«ШоШо Доставка Суши» — це заклад у Кам’янці-Подільському, що поєднує формат ресторанної кухні з зручною доставкою. Розташований на вулиці Лесі Українки, він пропонує сучасне меню з акцентом на азійські смаки та роли.