Огляд каталогу
- 1,287 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 1287 результатів
Перегляньте restaurant у Вінниці. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,287 результатів у Вінниці. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 491,950 відгуків та оцінок.
“Мак є Мак, комусь подобається у кого то викликає огиду. Але в будь-якому випадку молодці. Стільки років номер Один у всьому світі говорить сама за себе. Швидка доставка без проблем і помилок.”
“Хлопці, це просто просто найкраща шавуха у Вінниці! Пробував у багатьох місцях, так ка фанат цієї страви, але тут найсмачніше! Я всім раджу, якщо будете у Вінниці проїздом і будете біля "Рошенівських фонтанів" – обов'язково зайти та скуштувати. Мені дуже сподобалась із телятиною, а дружині класична з куркою.”
“Хочу подякувати та похвалити прекрасних людей,які працюють у цій мережі на Студентській. Просто обожнюю всю їхню продукцію,особливо випічку!Асортимент на будь-який смак!Мммм,яка ж то смакота! Хочу відмітити пекаря Вадима за його вміння робити смачні страви з душею! А от за атмосферу закладу та обслуговування хочу подякувати прекрасній дівчині Альоні! Коли б я не зайшла вона завжди привітна,усміхнена,позитивна!Я люблю таких людей! Дякую! Особисто рекомендую "Грузинські традиції" усім поціновувачам смачної випічки! Лише уявіть цей аромат гарячої,соковитої слойки мммм! Обов'язково відвідайте саме цей заклад!”
“Так як в закладі зараз знижка -50% на алкоголь, оо я не могла не скористатись пропозицією закладу і не продегустувати кілька смачний напоїв. Дякую за приємне обслуговування”
“Смачно, швидко, привітний персонал.”
“Обслуговуванням задоволений, єдине що очікував на процедуру актуалізації данних довше ніж очікував, але в загальному це не критично”
“Дуже смачно, душевно, привітний прийом. Все на найвищому рівні!) Рекомендую”
“Просто, добре, недорого. Привітний персонал.”
“Я там був на дні народженні там дуже гарна атмосфера все дуже чудово і бажаю егоїста розвиватися в бізнесі вперед і вперед.”
“Дуже смачні суші,та піца,і десерт. Ми задоволені що в нашому місті є такий заклад”
“Була там на вихідних, брала піцу Чікен, дуже сподобалася, персонал привітний, панує чистота і приємна музика”
“Смачно. Шаурма не велика, але і ціни теж”
“1 в літню спеку, тут прохолодно "+" 2 бариста інформативно відповідала на запитання про каву, з чого робиться, і чесно казала, що деяку каву зробити не може, бо ще не завезли інгредієнти "+" 3 кава смачна. І що дуже сподобалося, що латте було гарячим, а не як у деяких кав'ярнях ледве теплим "+" 4 ціни. Дуже навіть привабливі "+"”
“Дуже смачні страви, приємні баристи.”
“Сьогодні отримувала посилочку і мені сподобалась жінка, яка там працює. Перший раз я була на цьому відділенні і приємно вражена. Оператор ввічлива та приємна, швидко обслуговує! Успіхів!”
“Доброго вечора всім!!! Нещодавно змінився власник. Зараз працює новий колектив, нові правила. Новий власник. Все працює дуже чітко, злагоджено. Дотримуються всіх правил. Готується справді смачна італійська піца. В меню введено дві нові піци. Суші: роли, маки, сети. Салат чука. Картопля Фрі, по селянських. Соуси до картоплі. Салати. Напої. Великий асортимент. Спробуйте нову піцерію. А на старі відгуки про стару піцерію, прошу не звертати уваги і перевірити нову піцерію PizzaVIN”
“Все супер смачно, якісно,і по цінах ок.замовляли доставку привезли швидко .також були в самому закладі.затишно, обслуговування приємне.молодці.процвітання вам і хороших клієнтів!!!”