Roshen
“25 листопада придбав цукерки "Ромашка"... Смак цих цукерок суттєво відрізняється від тих, які я купував в Рошені останні роки. Зникла м'яка запашна духмяність, натомість з' явилась різкий шлейф якоїсь есенції. Останні цукерки сухіші і твердіші попередніх. Стійке відчуття зовсім іншого продукту... нажаль...”