100МАХ
“Рекомендую!Обслуговуюся не перший рік,постійно роблю ТО.Зараз вони змінили місце.Все подобається!”
Знайдено 2 результатів
“Рекомендую!Обслуговуюся не перший рік,постійно роблю ТО.Зараз вони змінили місце.Все подобається!”
“Святкували День Народження у родинному колі… місце затишне, красиве- зі своїм вайбом! Атмосфера неперевершена. Персонал і менеджер Яна допомагали зі всіма дрібничками і не тільки. Піклувались про комфорт і затишок! За що ми дуже вдячні. Так, цінник завищій, ніж у конкурентів такого рівня… і навіть, відсоток за обслуговування теж значно вищий, що дуже спонукало розглянути інші варіанти для святкування. Знижок для іменинників ніяких немає ( с таким вперше зіткнулися), в будні дні діє система cork free, що дуже зручно! А ось на що звернули увагу, навіть, не я , а гості, що заклад у День народження - не привітав, навіть, ніяк зі святом. Ніякого ні десерту, ні шматочку тортика - ніякої уваги зі сторони закладу для свого гостя не зробили!”