Огляд каталогу
- 179 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 179 результатів
Перегляньте лікар у Житомирі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 179 результатів у Житомирі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 10,798 відгуків та оцінок.
“Хочу висловити величезну подяку чудовому фахівця і великої душі людині Карпішиної Лілії Володимирівні і в її особі всьому персоналу клініки "Ліамед" за увагу, професіоналізм і тактовне ставлення! Клініка справила дуже хороше враження: є новітнє обладнання, комфортні кабінети і професіонали своєї справи !!! РЕКОМЕНДУЮ! Тетяна Висоцька”
“Дякую клініці Медібор за найкращий сервіс! Відразу відчувається професіоналізм від адміністратора, при записі Дарія допомогла з вибором лікаря, знайшла оптимальний для мене час. Лікарі найкращі, медичні сестри та адміністратори привітні, завжди усміхнені та раді допомогти Раджу всім дану клініку)”
“Хороша клініка, ввічливий та професіональний персонал. Найкращі лікарі. Всім рекомендую.”
“Майстер-офтальмолог дуже порядна та приємна жіночка. Дійсно якісно та на диво швидко виконала свою роботу. Я задоволений результатом. Рекомендую дану оптику.”
“Багато років обслуговуємось у цій аптеці. Уважний персонал і великий вибір всього, що необхідно.”
“Досвідчені фахівці та приємні люди”
“Перебувала з дітками в реанімації. На першому етапі зав.відділення хороший професіонал але не сподобалася в спілкуванні.Медсестри в обох реанімаціях чуйні та відповідально відносяться до своєї роботи . Окремо хочу виділити Надію Іванівну , вона дуже уважна та гарно все пояснює. Перепитувала пару раз одне те саме вона спокійно повторювала та не підвищувала тон. Уважна до деталей, вміє аідібрати правильні слова , досвідчений фахівець і як людина доброзичлива. Дуже вдячна що у вашому центрі працюють такі люди.”
“За лікарню важко сказати, адже ходжу завжди лише до єдиного лікаря. Хірург Ковнацький Дмитро - прекрасный спеціаліст! Рекомендую!”
“Зроблений ремонт. Нові меблі. Швидке обслуговування”
“Хочу Щиро подякувати висококваліфікованому лікарю -хіміотерапії Валентині Володимирівні Бакаляр, за її високий професіоналізм, за її щире і чуйне серце, за вміння дієво лікувати та рятувати людей, за її розум, манери, вихованість, толерантність... Дай Бог, щоб таких лікарів було побільше у цій клініці!!! P.s. Саме такий відповідальний та компетентний лікар має займати як мінімум посаду завідуючої хімічнотерапевтичного відділу!...”
“Здаю аналізи тут завжди за попереднім записом. Без черг, без нервів. Дякую дівчатам на реєстратурі”
“Так сталося, що мусила звернутися до адміністрації лікарні з приводу госпіталізації рідної людини.... Чесно, коли я поспілкувалася з директором і його замом, я хотіла плакати, як мале дівча....Такого відношення я не зустрічала навіть в платних лікарнях....мене вислухали, МЕНЕ ПОЧУЛИ! МЕНІ ДОПЛМОГЛИ!!! Без претензій чи докорів....без навіть натяку на "подяку".... Щиро вдячна пану Помеляу В А( завідувач) і Кухарук К.О.(директор) , за ЛЮДЯНІСТЬ.”
“Мене направив невропатолог в цей медичний центр для проходження МРТ шийного відділу. Записалася по телефону, дуже зручний графік роботи, пройшла обстеження вранці о 7 годині, без відриву від роботи. Забрала результат в цей же день, але пізно ввечері. Дуже зручно!”
“Дуже уважний, кваліфікований персонал, лікарі-фанати своєї справи. Завжди приємно звернутися і отримати якісну допомогу. Усім раджу.”
“Приємний персонал, є всі необхідні препарати”
“Дуже чудовий та чуйний колектив, гарні та кваліфіковані спеціалісти, які зможуть допомогти Вам у вирішенні ваших проблем!!!Рекомендую звертатись усім !!!”
“Маленька аптека з досвідченими спеціалістами. Ціни вище середніх. Для пенсіонерів знижка. З карткою знижка 5%.”
“Я дуже задоволена обслуговуванням. Лікарі - професіонали. Окрема вдячність Сергію Володимировичу за індивідуальний підхід. Спасибі за підтримання мого здоров'я та мого організму у тонусі. З вдячністю”
“Аптека просто відмінна, потрібні ліки завжди в наявності.”
“Я вражена! Тут працюють дуже кваліфіковані лікарі, молоді але досвідчені. Сучасне обладнання та ставлення лікарів до пацієнта приносять дорослим та діткам не жах перед бормашиною, очікуваним болем та психологічною травмою на все життя, а як виявляється, задоволення та полегшення від того, що не боляче та якісно. Навіть видалення зуба-1 хвилина!!!!! А шо, так можна було?????))))) Це вищий рівень пілотажу! Приємно, що не дорого в зрівняні з іншими містами. Я- ВПО, гість вашого міста, колись повернусь додому на схід нашої України, але завжди з теплом буду згадувати Коростишів, його лікарів. Вдячна за кожний візит! Успіхів вам, ви круті!”
“Доброго дня! 18.09.2025 звернулася з сином вперше в поліклініку до лікаря кардіоревматолога Денисюк Інни Миколаївни.Приємно враженна відношенням : лікарь компетентна,уважна,доброзичлива, чуйна і просто хороша людина.Відразу визначила діагноз. Поставивши діагноз дала детальне роз'яснення стосовно діагнозу і лікування до дрібниць! Також були на консультації у лікаря гастроентеролога Хохулі Галини Василівни.Прийомом задоволена!”
“Маленька аптека, можна знайти найнеобхідніші ліки. Працює також як фарм. склад.”
“Лікування в нейрохірургії з початку серпня 2025. Проведення операції складної. Лікар Івченко Олег Григорович. Спокійний, врівноважений, турботливий лікар. Завідувач лікар Зозуля. Весь персонал відділення професіонали і найзаботливіші люди. Починаючи від медсестер, санітарок і особлива подяка, працівницям, які годують хворих. Їсти , після операції не хочеться, але вони ,так огортають своєю заботою, що забуваєш про всі негаразди. Медсестри- це забота кожен час. Професіонали у всьому. Самий крутий спеціаліст - Антоніна Петрівна, найкраща ! Молодший медичний персонал - чистота і порядок, допомога у всьому. Особливо, коли ти лежиш. Особлива подяка - Олег Григорович- за ваші золоті руки! Подяка дуже гарному анестезіологу, який був 4 години на складній операції. Всьому колективу величезна подяка!”
“От чесно я не розумію чому люди сюди негативні отзиви пишуть. Ви просто з людьми общатись не вмієте. Я там сьогодні був. І в реестратурі добре і доктор слухає і лікування рекомендує добре. Тут не так як в конвеері зайшов і вийшов, а за людей думають. Так шо я тут 5 ставлю зірок і не сомніваючись в своій оцінці.”
Житомирська міська стоматологічна поліклініка №1 — це міська стоматологічна клініка в Житомирі, куди звертаються за якісною допомогою та людяним ставленням. Заклад розташований у Корольовському районі на вулиці Святослава Ріхтера, тож його зручно відвідати мешканцям різних частин міста.
“Я сердечник зі стажем , за своє життя лікувалась в різних містах нашої країни , але зараз хочу особливу вдячність висловити для кардіологічного відділення . Велика подяка Сімікову Олегу Вікторовичу . Завдяки сформованому колективу , яким керує Олег Вікторович , лікування позитивне. Велика подяка лікарю Пославській Надії Володимирівній - це дійсно лікар від Бога. Не можу промовчати і про інший персонал відділення. Починаючи з медсестрички і закінчуючи санітарочкою всі відверті і доброзичливі. Увесь час, що я лікувалася , жодного стресу і курьозу . Як би ви не казали , а для позитивного лікування відносини із зовні мають великого значення. Щира вдячність, побільше таких людей щоб було.”