Огляд каталогу
- 219 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 70% З фото
Знайдено 219 результатів
Перегляньте autorepair сто у Житомирі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 219 результатів у Житомирі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 9,948 відгуків та оцінок.
“Дякую за допомогу з генератором пізно ввечері”
“Якість роботи, та професійність супер.”
“Професійний підхід, своєчасно, відповідально, приємно бачити таких людей.”
“Повертався з відпочинку розірвало колесо, зателефонував на сто за 10 хвилин перед закриттям, мені не відмовили в обслуговуванні а зорієнтували та залишилися чекати доки я приїду. Ціни доступні та приємні. Дуже спобався працівник Андрій, привітний, видно що людина кваліфікована та любить свою роботу, все швидко полагодив та підняв настрій)”
“Була проблема з машиною, зробили за день і дуже виручили. СТО рекомендую всім.”
“Відмінний спеціаліст.Всім рекомендую.”
“Після довгих скитань по різним гаражам, обслуговуюсь виключно на цьому СТО - хороші досвідчені майстри, адекватні ціни як на роботу, так і на запчастини. Той випадок коли залишаю машину на ремонт та можу піти по своїм справам зі спокійною душею і не переживати. Ось міняв там комплект щеплення с маховиком, все топчик. Рекомендую”
“Якщо коротко і без емоцій: звернувся- призначили день і час. Роботу зробили швидко (9.00-18.00), якісно і за цілком адекватну ціну. Рекомендую.”
“Це базар!!! Тут можна знайти і купити мабуть все що завгодно.”
“Це базар!!! Тут можна знайти і купити мабуть все що завгодно.”
“Робив форсунки на є211 дуже сподобалось рекомендую”
“Дуже сподобалось сто, кваліфіковані працівники, все показали, розказали, відремонтували, за розумну ціну, дали поради, подяка керівництву, буду обслуговуватися лише вних”
“дякую за чудовий сервіс та допомогу! знайшли час для нас, хоч і було багато запису, все розказали і пояснили, навіть залишили номер механіка, якщо виникнуть додаткові питання. рекомендую!”
“СТО та Шиномонтаж на «Мальованці» у Житомирі приємно здивували якістю послуг. Майстри працюють швидко, акуратно та професійно, завжди дають корисні поради. Атмосфера дружня, персонал уважний і чесний. Ціни адекватні, без прихованих платежів. Сервіс надійний, рекомендую усім автовласникам для обслуговування та шиномонтажу.”
“Все супер заміна трубок на гур за годину і машини поїхала зароблять гроші.”
“Водій волонтер від 128 штурмової бригади щиро вдячний колективу СТо які добросовісно виконують свою роботу.Зробили автономну оперативно без черги.Безкоштовно.Щира подяка Господарю цього СТО.Що він так відноситься до військових.Хай Вам Господь віддасть Сторицею.Всіх Благ Вам і вашим родинам Від Господа.Слава Україні Героям Слава.”
“Дуже задоволений роботою сервісу. Майстер одразу показав, що добре розуміється на автомобілях, детально розповів про проблеми саме мого авто. Взяв машину чітко по запису, без затримок, що дуже приємно. Під час ремонту кидав фото та відео, що є великим плюсом. Рекомендую та буду звертатись ще”
“Все сподобалось, а який у вас пароль до wifi, не зміг підключитись?”
“Молодці, хлопці. Пассат b3 виручили, спасіба”
СТО «ФОРСАЖ-2008» — це автосервіс у Коростені (Житомирська область), куди звертаються, коли потрібна чесна діагностика та швидкий ремонт без зайвих обіцянок. Розташоване на вулиці Селезньова, 128, СТО допомагає водіям упевнено вирішувати як дрібні несправності, так і складніші технічні питання.
“Професійний шиномонтаж, аргонне зварювання, автомийка, чищення килимів на суперобладнанні. Надійно, швидко, якісно.”
“Часто мию тут машину. Хлопці не халтурять, менеджер адекватний, ціни помірні. Рекомендую!”
“Роботою майстра цілком задоволений”
СТО Авто-Гарант є багатопрофільним автосервісом з повним циклом послуг з обслуговування автомобілів. Компанія спеціалізується на капітальному ремонті двигунів, включаючи бензинові двигуни об'ємом 2.2 л для Opel Vectra. Авто-Гарант пропонує послуги з ремонту ходової частини, електричних систем та інших технічних компонентів.
“Молодці хлопці. Вправно все роблять”
“Дякую вашому сервісу, приїхав замінити ступиці, та ще й стартер барахлив, все зробили дуже швидко, дякую хлопці, також хочу відмітити адміністратора,проконсультувала,пригостила кавою, все добре,атмосфера як у дома. Рекомендую.”
“По дорозі з Києва трапилась халепа, звернулись на дане СТО, хлопці виявили несправність та замінили запчастину автомобіль поїхав. Дякую адміністратору Віталію.”
“Доброго дня дуже сподобався сервіс приємні люди ввічливі. Роботу роблять швидко,якісно. Вони кращі! Дякую.”
“Добрий день, взагалі не люблю їздити на СТО, завжди прошу чоловіка, бо усі якось упереджено ставляться до жінки за кермом. Але, на днях довелося мені самій звернутись за допомогою в СТО (ремонт радіаторів). Це найкращий сервіс, пригостили кавою, гарно спілкувались і роботу зробили швидко і гідно. Рекомендую!”