Огляд каталогу
- 101 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 101 результатів
Перегляньте fi в кафе у Житомирі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 101 результатів у Житомирі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 17,905 відгуків та оцінок.
“Дуже сподобалося. В номері чисто і комфортно.”
“Ідеальна їдальня для всієї родини. Їжа дуже смачна.персонал веселий.”
“Варенички з вишнями то любов Але трохи зіпсував настрій запах кухні в залі … ніби вийшли із їдальні в якої немає витяжки…. Були також в закладі на Михайлівській,нажаль те саме”
“Непоганий заклад, дуже затишно і є де сісти. Обслуговування було приємним і вибір напоїв дуже порадував. Однозначно прийду ще раз)”
“Нема сиропу з Ківі, а так все супер)”
“Сьогодні перший раз в Panda Banda, робили замовлення. Піца неймовірно смачна,суші такі смачні що хочеться їсти і їсти ))). Соєвий соус, васабі, імбірь теж в нормі. Доставили все швидко!!! Сервіс на вищому рівні.Будемо тільки в них замовляти!”
“Тут готують дуже смачні хот доги.”
Розташована в Богунському районі Житомира, «Полісянка» — це затишний ресторан, де роблять ставку на смачну кухню та теплу атмосферу для спокійного відпочинку. Заклад легко впізнати за охайним простором і приємним інтер’єром, що підходить як для сімейної вечері, так і для зустрічі з друзями.
“Хороше місце попити каву. Гарний сервіс і смачна кава) Твк тримати!”
“Чудовий заклад, привітні працівники та смачна кава. Рекомендую”
“Смачна кава, хороша атмосфера;)”
“Дуже стильна і затишна кав'ярня. Вперше були тут. Є фільтр. Смаколики на різний смак.”
“Чудове і затишне кафе, дуже смачні страви, великі порції, чудовий вибір як м'ясних, так і вегетаріанських страв. Невелика кількість відвідувачів, дуже привітний персонал.”
“Чудова кухня! Порції великі, ситні. Окрема подяка баристу за те, що кава була подана у гарячих чашках, а не ледве теплих. Це чудово”
“Чудовий персонал!!!Поламавшись по маршруту Шепетівка-Тетіїв,12.01.2021були змушені зимою в логдаун,за 7хв від дзвінка адміністратору поселитись усією сім'єю(троє дітей)я і дружина в пятимісному охайному та теплому номері.Сан вузол та кондішн клімат контроль,великими зручними ліжками та лоджія,сніданок,виклик таксі.П оки нам відремонтували наше авто сім,я була змушена ще залишитись на кілька годин зайвих за що адміністрація оплату не взяла.Ціни відповідають.Дякую усьму Персоналу який працював тієї ночі та наступного ранку.Добробуту Щастя достатку Вам.Дякуєм!!!”
“Були в цьому закладі півроку тому (десь у жовтні), замовляли піцу, деруни панські та ще салат і десерт, все дуже дуже смачно... Сьогодні знов проїздом через Житомир, вечерялі в "Хочу з'їсти". Нічого не змінилося. Все дуже смачно! Обслуговування гарне. Приємний персонал. Піца Карбонара, деруни панські, вареники з вишнею. СМАКОТА ВСЕ!!!”
“Дужа приємна бариста і смачна кава”
“Мене здивували минулі повідомлення. Тому напишу свою думку, атмосфера приємна, особливо після ремонту кондиціонеру. Сумніваюсь, що до когось ставляться привзяте. Посидівши в кав'ярні близько години, хочу сказати що обслуговування чудове, бариста посміхається всім і пробує розговорити кожного, напевне за ставленням баристи я і просидів в кав'ярні так довго, замовивши ще пару напоїв. Як каже ревізор, я рекомендую”
“Люблю попивати каву у цьому закладі. Привітний персонал, смачна кава та кавові напої.”
“В номері було трохи душно, але дали вентилятор.”
“Суперське місце. Затишно, смачна кухня, а наливки hand-made - взагалі - мрія гурмана. І дуже якісно вишколений персонал.”
“Гарно, затишно.....Кава ,солодощі... Ліс, пташки співають.... Мангал,шашличок, пиво .... Просто щасття на лоні природи!!!!”
“Були у відряджені 03 01 2018 . Завітали в цей готель, дуже чісто і охайно . В номері було дуже тепло навідь не вкривались. Але кафе на 3* мале меню і багато чого не було.”
“Кав'ярня супер. Якісна кава і приємні робітники. Зранку дуже знадобиться випити кави, а ввечері відпочити з кружечкою чая. Всім рекомендую”
“Чудове місце та смачні суші. Всім рекомендую”
“Дуже приємний заклад і хороша затишна атмосфера. Колектив дуже привітний, особливо запамʼяталася дівчинка Алла, хороше та привітне обслуговування”
“Маленька кав‘ярня на розі вулиць Перемоги та Лесі Українки із традиційним меню Шарікави. Швидке обслуговування, завжди багато відвідувачів.”
“Наразі сюди переїхала Лейла, тому якість кухні на відповідному рівні. Трохи далекувати від міста, проте місце затішне.”
“Гарне обслуговування та гарний посуд для турецької кави”