Огляд каталогу
- 484 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 484 результатів
Перегляньте pizza у Житомирі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 484 результатів у Житомирі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 127,109 відгуків та оцінок.
“Дуууже смачна піца. Доречі, печуть вони її з італійського борошна Капуто(бачила мішок). Рекомендую!”
KISOMI SUSHI — це заклад у Коростені на вулиці Михайла Грушевського, де роблять акцент на японській кухні у форматі замовлення з собою та доставки. Тут спеціалізуються на суші та ролах, пропонуючи як класичні позиції, так і готові набори (сети) для компанії чи сімейної вечері.
“Гарне місце для проведення часу з друзями”
“Сподобалась атмосфера, гарне обслуговування, прийнятні ціни, приємні емоції.”
“Сьогодні приготували по особливому смачну каву, приємна бариста Дякую”
“Смачна кава, привітний і професійний барист. Красивый інтер'єр.”
“завжди заїзжаємо коли поруч смачно, дуже приємна атмосфера”
“Це максимально смачно, особливо запіканка з тунцем.”
“Дуже файний заклад, задоволений кухнею. Офіціанти дуже привітні. Раджу всім побувати в цьому закладі”
“Було чудово і смачно, але нажаль вже заклад закритий, і власник на війні.”
“Їжа дуже смачна, персонал чудовий!!!”
“Дуже смачно) Особливо піца на товстому тісті) Піца величезна! Вчасна доставка) Сподобалося все)”
“Смачна соковита опетітная шаурма шашлик реально смачно”
“Відмінна кава по демократичній ціні) Персонал привітний, завжди можна побалакати по душах)”
“Кава неймовірний! І дуже приємний персонал :)”
“Найкращий магазин розливного пива на ПОЛЬОВІЙ!!!!Рекомендую. Продавець все підкаже і порекомендувє смачні закуски до пива!!!”
“Відмінна забігайлівка, великий вибір меню, особливо сподобалася шаурма. Беру тільки велику, але просите побільше соусу, трохи сухувато, але це вже на любителя. 10/10 !!!”
“Все супер. Настрій просто відмінний. Дуже добре. Ось так.”
“Заправка супер. Зробили цілу їдальню, навіть смажать якісну Шаурму. Величезне меню. Можна приїхати заправитися і добре поїсти”
“Гарний дизайн магазину, але не вистачає кас самообслуговування”