Відгуки

  1. Diana Synchuk ★★☆☆☆

    Ми святкували день народження мого хлопця, замовили хот пот, досвід не дуже сподобався, електрична плитка не працювала, її замінили, але й та погано функціонує. При вході холодно зустріли з «здрастє», коли ми вже збиралися, то подарували шматочок тортика, дякую.

  2. Жуба Буба ★★☆☆☆

    Не перший раз прийшли в цей заклад, знаючи як тут завжди смачно. Цього разу нас розчарувало все. Офіціант на питання «Де можна сісти?» просто махнув в бік кутка і сказав От там десь, адмін така сама, ми вже буквально просили показати на конкретні столи, бо не розуміли які зайняті, які ні. Якість супів помітно погіршилась: том ям просто без смаку, просто бульйон з морепродуктами без умамі та приємної гостроти. Це був перший том ям, який я не доїв. Якщо заради чогось ще можна йти в цей заклад, то це заради Фо Бо та Смаженого молока, які тут просто неймовірні. Дуже шкода, шо такий чудовий заклад з цікавою кухнею перетворився в ще одну посередню кафешку на Аркадії

  3. Яна Степанівна Кручковська ★★☆☆☆

    Неодноразово відвідували заклад. Завжди були задоволені сервісом, якістю та смаком страв. Останній похід виявився повним розчаруванням. На вході нікого не виявилось, тому ми самі пішли до вільного столу. Підійшов офіціант та сказав, що стіл зарезервований, запропонував сісти «Ну там». Щодо страв: Рамен з куркою - жах. Страва «ніяка». У ній не то, що бракує яскравості смаку - він був відсутнім. Забираючи посуд і бачачи, що страва більше, ніж на половину не зʼїдена офіціант навіть не поцікавився, що не так/чому не сподобалось. Том Ям виявився дуже скудним за смаком, але вже ж непоганим за наповненням. Дімсам с лососем, натомість, з пересоленою начинкою, хоча тісто було чудовим. Але не усе було поганим - кімпбам з тунцем, кільця кальмару та батат фрі - дуже смачні. Окремо хочу сказати про десерти: смажені банани та смажене молоко - як завжди неперевершено. Це те, за чим сюди варто йти. Напої (лимонад з лавандою та анчаном/ кава з жовтком) у порівнянні з минулим походом набагато гірше якісно. Обслуговування - посереднє. Забирали посуд, серветки, але не завжди.

  1. Кристина Трочинел ★★☆☆☆

    Відвідали Ваш ресторан компанією. Залишились повністю не задоволеними. Сервіс - дуже погано! Серветки не прибираються, пустий посуд стоїть! Уважності ніякої! При цьому не було повної посадки у закладі. Страви - окрема розмова. Замовляли різні позиції і ні одна не сподобалась. Соус один і той самий до всіх страв був. Занадто солодкий. Ніяких яскравих смаків. Ніякого відношення до азійської кухні. Дуже жаль. Були вперше і точно не повернемося!

  2. SasHa Хо ★★★★★

    Смачне та цікаве меню, мені як поціновувачу азійської кухні дуже сподобалось різноманіття страв. Навіть кава і та, що таку в Одесі не знайдеш. Гарне обслуговування, переходять на мову клієнта - для Одеси це прямо скажу, ще те досягнення :) Інтер'єр теж пристойний. Тому і оцінка така. Рекомендацьйон)

  3. Vitalina Shopping ★★★★★

    Смачно, великий вибір страв, окремий респект офіціантам за володіння українською мовою ❤️❤️❤️❤️

  1. daniel kool ★★☆☆☆

    Власне сама їжа майже смачна. Але! Те що відвідувач бачить на фото в меню не відповідатиме за фактом, зокрема через меншу порцію та, якщо це м'ясна страва, то й м'яса в ній буде значно менше, ніж те, що намальовано (сфотографовано) в меню. Готують також надто швидко, в т.ч. й м'ясні страви, що створює враження, що ті блюда просто підігрівають.

  2. Отя Бабовой ★★★★★

    Вийшов щасливим. Дуже смачно. Офіціант(певно в'єтнамець) володіє мовою краще за мене. Обов'язково ще повернусь!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Viet Corner?

Viet Corner знаходиться за адресою Генуезька вулиця, 3б, Одеса, Одеська область, Україна, 65009

Який номер телефону Viet Corner?

Зв'язатися з Viet Corner можна за номером телефону +38 (068) 967-67-67

Як можна дістатися до Viet Corner?

Дістатися до Viet Corner можна за посиланням

Advertisements