Огляд каталогу
- 58 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 58 результатів
Перегляньте спеції в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 58 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 15,267 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна кава ☺️ Великий вибір спецій ,горіхів .чаю.Є смачні оливки .За кавою тільки до вас )”
“Вперше побував тут! Було смачно, раджу! Планую ще відвідувати дане місце, згодом оновлюватиму відгук.”
“Затишна, стильна кав’ярня, місце відпочинку і перезагрузки. Якість кави дарує неповторний відтінок смаку, а бариста віртуозно оформить напій, надихне усмішкою і запропонує смаколики. Власниками Anso Coffe сотворена особлива атмосфера на кшталт італійських сімейних закладів, де вирує спілкування і насолода смаком!”
“Задоволена цим сайтом, дуже рада, що знайшла його. Замовляю вже два роки в цьому магазині і ще буду замовляти. Все якісно і швидко. Дякую вам за якісну співпрацю. Рекомендую!!!”
“Дуже смачна кава. Приємні та привітні бариста”
“Дякую Консультанту в Карповому відділі дуже гарно все пояснює та допомагає з підбором”
“Автентичний заклад справжньої в'єтнамської в самому серці Одеси. Подружжя господарі закладу приїхали з В'єтнаму та радують одеситів і гостей міста національними в'єтнамськи стравами а також продуктами з В'єтнаму. Надзвичайно смачний та поживний суп Во Бо тут напевно кращий в Одесі. Дуже раджу його скуштувати та оцінити особисто. Ви маєте змогу змінювати гостроту додаючи спеції та приправи, які очікують вас на столиках. Інтер'єр дуже простий, але більшого й не треба, коли хочеш з'їсти наваристого супчика Фо Бо. П.С. цей суп просто ідеальний на ранок після гучної вечірки :)”
“Моя улюблена турецька кухня. Чудовий кухар. Гарний смак. Ходжу сюди не менше 10 разів на місяць”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Дуже ввічливий персонал і смачна кава.”
“Хороший товар, доступні ціни, грамотний консультант.”
“Місце де смак їжі, атмосфера закладу і сервіс - на висоті! Смачно, тут дуже смачно! Особливо стейк і фісташковий торт! Зверніть увагу, якщо Ви бажаєте сидіти саме в тому, інстаграмному дворику, то обовʼязково бронюйте стіл, хоча б за днів 5-7. Родзинка закладу - биття людини тарілок, після нервових ночей те що треба!”
“Друзі, в Одесі я не бачу жодного іншого індійського ресторану, той, що знаходиться в готелі, закритий, тому це все. Дуже доброзичливий дуже привітний. Я замовляв один раз кілька днів тому і замовляю знову. Великі порції бріяні. Справді влучне, хороше співвідношення ціни та якості.”
“Смачно, великий вибір страв, окремий респект офіціантам за володіння українською мовою ❤️❤️❤️❤️”
“Я досі під приємним враженням. Не полінуюсь навіть написати відгук. Хочу висловити велику подяку колективу даного закладу, за прекрасну організацію дня народження моєї дружини, чудово підібране меню на смак та уподобання наших гостей та цінову політику - це що стосується адміністратора, за уважне та якісне обслуговування офіціантів, і неймовірно смачну та правильно приготовлену їжу, кухарям велике спасибі та дякую. У закладі панує дружня та затишна атмосфера. Хлопці ви молодці! Будемо Вашими постійними відвідувачами та рекомендуватимемо своїм друзям.”
“Зручне розташування, швидке обслуговування.”
“Непогано , нічого погано чи не смачного не було тому можу порекомендувати”
“Шашлик просто вражаючої смакоти. Дуже дякую за можливість. Вирішили з дружиною спробувати у неділю, погода сама підказувала скуштувати шашлик. Довго думали де найкраще на районі парку пахло шашликом) усі "за" зійшлися на даному закладі. Дуже дружні і класні люди працюють у закладі, дуже чисто та охайно, жодних запахів на одязі. Усе просто мега супер, рекомендую!”
“Кава Французький хот дог Гамбургер Сендвіч багет Лимонад Снеки Вода Сік Віскі в широкому асортименті”
“Замовляли сет Японія, суші дуже смачні, готують швидко, запаковано чудово. Дякуємо!!!”
“Дуже смачні страви, та приємно спілкуватися з касиром Віталією! Всі сюди на новинки! Ще й подарунок зробили, пепсі!”
“Завітав у шості,та був дуже вражений,найсмачніша випічка,дуже хрустка та свіжа,дуже хочу позначити слойки,це щось неможливо смачне та вражаючі дивовижне.Та хочу особливо подякувати за персонал,дуже добрі та вічливі,дуже легко знаходять взаємний зв’язок із відвідувачями.”
“З 2004 року купую всіляки смаколики, ще жодного разу не підвели! Все смачно! Приємно вразили дівчатка спілкуванням українською!”
“Найприкріше в роботі з різними сервісами ремонту, коли тобі вигадують поломки, яких насправді немає, і б'ють із тебе гроші як з останнього лоха. У цей сервіс я приніс блендер, який у результаті виявився цілим. Діти перевірили, знайшли в чому була загвоздка, і повернули блендер, не взявши з мене ні копійки.”
“Це просто люди ПРОСТО дуже смачно!! Порції здоровенні і смачнющі!!”
“Смачна кухня, смачно приготований шашлик, гарна подача. Різноманітне меню. Інтер‘ер непогано оформлений: світло, ЧИСТО, немає сторонніх запахів, є живі квіти.”
“Для любителів острови то є супер”