Огляд каталогу
- 550 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 550 результатів
Перегляньте місто у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 550 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 86,945 відгуків та оцінок.
“Прекрасна робота! Вчасно доставлений подарунок, свіжі квіти, ввічливий персонал.Рекомендую.”
“Робив ремонт, і вибадково побачив магазин (знаходиться біля мого спортзалу)) Вибір ручок - просто шикарний!!! Зміг досить легко знайти саме те, що хотів! (дуже обридло бачити все однакове в інших магазинах). Як виявилось у них щей інтернет-магазин є, тож не довелось дружину везти, а просто скинув ссилку на потрібні речі. Ще непоганим виявився підхід до клієнта, небуло відчуття наче мені роблять послугу пояснюючи ( з чим я часто зтикався під час ремонту). Але довершили враження мої механізми БЛЮМ(хоч і дороге воно, зараза). З ними як з жінкою, хоч як роздивляйся, але зрозумієш все тільки помацавши!))))))”
“Улюблене місце відпочинку впродовж багатьох років. Смачні страви та гарний сервіс. Окремо дякую, що повернули «Тірамісу» - дуже ніжний та смачнющий десерт, замовляю кожного разу, коли відвідую ваш заклад. До нових зустрічей!”
«Аптека Шар@» розташована в Придніпровському районі Черкас, на вулиці Припортовій, 25, і позиціонується як аптека з акцентом на доступні ціни та широкий вибір. Заклад працює як роздрібна аптека мережі «Аптека низьких цін», де можна придбати лікарські засоби та супутні товари для щоденного догляду.
“Дуже ввічливі продавці, правда, як у багатьох мінімаркетах місця обмаль”
“Шаурмячі сенсації або Випадковості-не випадкові! Є три місця в Черкасах де я періодично-спорадично купую шаурму: 1) маленький жовтий кіоск по бульвару Шевченка між вул.Кобзарською та площею 700 річчя Черкас. 2) великий білий кіоск біля АТБ на вул.Генерала Момота1 3) десь де-інде, де я ще не куштував. Я не вважаю себе великим шанувальником цього продукту, я не куштував у всіх точках продажу свого міста, я суджу по всій мережі за смаком в одній з них, я не відслідковую появу нових та не жалкую за закриттям існуючих , та все ж таки трохи тямлю в смаку і по дотично-побічним ознакам можу визначити, приготують мені смачну шаурму чи умовно-істівну. Пройдемся по моїм фаворитам: 3-це пошук нових кулінарних відчуттів у новому місці, коли гарна погода і душа бажає вражень. 2- точно знаєш, що хочеш саме шаурму, але готувати самому ліньки. Заїхав по дорозі додому із чергування, забрав, вдома поїв, помився і спати. Не вражає, але зібрана непогано, основні інгрідієнти присутні, навіть картопельку фрі додають, і соус наче трушний. І жовтий невеличкий кіоск Бістро, приплюснутий між закладами кава/піца та якимось мереживним шаурмонстром( простір, приміщення, столи, стільці та чогось без клієнтів). Біля кіоска завжди черга, столів, стільців нема, 1 смітник, одна пані із неймовірною швидкістю та майстерністю збирає шауху, інша-на касі і напоях. Першого разу як приїхав та не зважив на вагітних та матусь із колясками поруч, то мало вони мене гуртом не побили, що поліз без черги. І це при тому, що я таки більший ніж вони усі гуртом. Зачекав, вони отоварились і щасливі пішли гуляти далі, а я був неймовірно приємно здивований смаком. Та це ж-НАЙСМАЧНІША шаурма в місті Черкаси, на мою скромну думку. Але ж це інший кінець міста і я вирішив для себе, що братиму тут лише при оказії. Ну сьогодня та оказія якраз і вийшла. Був без сніданку у Третій міській лікарні, а потім дай думаю заскочу посмакую. Так я розумію, це не дуже й поряд, але все ж таки ближче ніж від дому , а як відомо:" скаженій собаці і кілометр не відстань." Доїхав, припаркувався і онімів: маленький жовтий кіоск зачинений. От халепа! Чого сюди перся? Заспокрївся , роздивився, помітив,що через один яскрава вивіска: Ми переїхали у зв'язку з ремонтом. Білий, пластиковий, схожий на колоАТБешний момотовський. Ну ладно поснідаю. Хрустка картопелька, прижаристі соковиті шматочки м'яса, кефірно-часниковий соус, салат із різнокольорової капусти, задоволення ніби смакуєш веселку із шашликом з єдинорога! Неймовірно! І так співпало, що коли підходив викидати серветку , то чи власник чи партнер сьорбали каву із поваркою , бо повариха чи кухарка звучить якось совково. Подякував за неймовірну страву, перекинулись, кількома слова і запитую: " І де ви ще є? Бо шаурма смачна але ж неблизька." І мені перелічують: Вокзал,..., Міленіум, Луначарка. -Стоп, як Луначарка?! Та я ж брав там позавчора. Там та і рядом не лежала! Тут же зашкваринки, тут же хрускіт картопельки. - Ну правльно мені кажуть, тут же найбільше душу вкладають. Тож дякуємо, приходьте ще." Пішов я в думах тяжких ,як же так: рецепт один, інгідієнти з одного складу/виробника ,а на виході такий різний продукт. Чи то справа в обладнанні, чи в руках , а може у відношенні до справи?! А потім для себе почав пригадувати та віднаходити спільне: назви став, кількість страв в меню, ціна-думав це формат, подібність смаку соусу- думав це централізованість закупки, добра перетравлюваність- особливості моєї ШКС. Моя вибірковість- інших виробників ігнорою, а тут (на Момота) все таки періодично беру. Пазлик склався: - ладно повірю, що ви одна мережа, але біля Сімсотки однозначно смачніше!”
“Смачно, недорого, самий центр міста. Великий вибір напоів, привітний персонал.”
“Сьогодні з подругами відвідали цей заклад. Все сподобалося. Дуже класний інтер'єр. Привітний персонал, а кальянщик дуже красівий парніша. Можна номер?”
“Гарне і охайне місце з привітним персоналом.”
“Замовляли недавно шашлик з собою. Все як завжди на висоті! Дуже смачний соковитий шашлик. Приготували вчасно, як домовлялися. Замовляємо тут вже не вперше, будемо замовляти й далі.”
“Подобається тут вже давно, останнім часом просто не вистачає часу, щоб відвідати”
“Хороше відділення, зручне, персонал привітний. Шкода лише, що його закривають((( додав фото з інформаціює про закриття”
“Все ок. Дуже багато замовляю через інтернет. Доставка вчасно без сюрпризів.”
“Замовляла всю квартиру, це просто ідеально, врахували всі побажання, дизайнер Єлена та менеджер Діма вам велике вдячність)) ціна=якість”
“Замовляли коровай, дівчата все оперативно оформили, дуже смачно”
“Навчаюся вже на другому курсі бакалаврату після 9 класу. Задоволена викладацьким складом — до кожного студента знаходять індивідуальний підхід. Якщо проявляти ініціативу, можна досягти багато — усе залежить від самого студента. Кожен отримує якісні знання. Адміністрація щороку аналізує ринок праці та впроваджує нові знання, оновлюючи освітню програму відповідно до сучасних вимог.”
«Стоматологія Старіченко» — це стоматологічна клініка в Черкасах, куди звертаються, коли важливі точність, акуратність і передбачуваний результат. Розташована в Соснівському районі на вулиці Байди Вишневецького, клініка пропонує професійний підхід і уважне ставлення до пацієнтів.
“Шукали місце для ночівлі по дорозі до дому, знайшли цей готель на букінгу. Приємний придорожний готель з дуже привітним персоналом. Номер чистий, охайний, просторий, зручні ліжка, ми добре відпочили.”
“Обслуговування приємне, подають швидко, персонал усміхнений і уважний. Ідеальне місце для вечері з друзями. У вихідний день людей багато, тому замовлення чекати довгенько. Але воно того варте. Краще приїжджайте посеред тижня. Риба гарячого копчення дуже смачна! Особливо сом, незавжди можна на нього попасти. Всім рекомендую!”
“Найкраща кухня з тих що доводилось коштувати !!!І це без перебільшеня . Антураж адекватний , персонал ввічливий , рекомендую скоштувати фірмові запечені млинці !!!! Раджу .”
“Гарний вибір товарів. Якісно і швидко обслуговують. Рекомендуємо. Будемо кожного разу приїжджати сюди.”
«Атлантида» — затишний заклад у Смілі на вулиці Героїв Небесної Сотні, де можна швидко перекусити або спокійно провести вечір у компанії. Формат закладу добре підходить як для сімейних візитів, так і для зустрічей із друзями.
“Гарний, невеликий магазинчик поряд з будинком. Продавці ввічливі.”
“Була приємно вражена швидкістю доставки та допомогою Черкаського філіала в організація доставки вантажу, а саме вантаж вагою 120кг 12 серпня був забраний з адреси в Броварах а 13 серпня я отримала його в Черкасах до 14 години, це вражаюча швидкість., дякую співробітникам компанія 'САТ за швидку доставку, швидше за конкурента на 24 години. ДЯКУЮ!!!”
“Просто супер. Класна музика дуже вкусне готовлять... Дякую кухаркам і музикантів..”
“Цікавий, але треба заїхати та подивитися на ціни”
“Була приємно вражена швидкістю доставки та допомогою Черкаського філіала в організація доставки вантажу, а саме вантаж вагою 120кг 12 серпня був забраний з адреси в Броварах а 13 серпня я отримала його в Черкасах до 14 години, це вражаюча швидкість., дякую співробітникам компанія 'САТ за швидку доставку, швидше за конкурента на 24 години. ДЯКУЮ!!!”
“Шукали дуже довго де ж пообідати, місце атмосферне і цікаве.”
“Гарна площа, новий спортмайданчик, студмістечко.”
“Смачно, але занадто голосно. "Жива музика" перешкоджає спілкуванню.”