Огляд каталогу
- 324 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 324 результатів
Перегляньте internetcafe у Черкасах. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 324 результатів у Черкасах. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 83,757 відгуків та оцінок.
“Все сподобалося. Обслуговування дуже добре. Кухня смачна. Ціна помірна, трішки вище середнього.”
“Домашня їжа, смачно, недорого. Є де помити руки, туалет на вулиці”
“Часто купую товари в Малині. Подобається ціни.”
“Їли тут піцу, досить непогана і ситна. Тісто смачне і пухке, начинки достатньо. Всі три піци були досить смачними. За решта меню нічого сказати не можу, бо брали тільки піцу і напої”
“Зупинялись в цьому готелі під час подорожі.Чудове місце щоб зупинитись на пару ночей і далі відправитись в подорож.Номера чудові,ліжка зручні,туалет в кімнаті чистий.Попуч з готелем є магазин,в якому можна щось купити поїсти.Хоть готель розташований під трасою машин не чутно.Є парковка для машин, обов'язково всім раджу цей готель!”
“Ввічливий сервіс, смачна кава! Рекомендую.”
“Рекомендую, можна смачно поїсти.”
“Дякую, за затишок, за організацію та врахування усіх побажань. Особливо дякую Сорокіній Ольгі за прийняття швидких рішень та організацію. Рекомендую як для корпоративних зустрічей так і для затишних сімейних зустрічей!!!!!”
“Все дуже смачно і затишно ВІДКРИТО!!!”
“Гарний магазин. Можна придбати готову продукцію. Смачно готують курку - гриль та багатий вибір страв.”
“Крута атмосфера! Чудова кухня, димний кальян))) комфортно і затишно))”
“Дуже гарний заклад, залишилась дуже задоволена)”
“Прекрасна кава, приємні продавці, з часом, якщо замовляєш однакове можна казати "Як завжди".”
“Найкраща піца в місті!!! Всі негативні відгуки просто спам конкурентів.”
“Дуже смачно, якісно та недорого.Колектив приємний. Заклад охайний. Дякуємо!!”
“Дуже сподобалася атмосфера цього ресторану. Увесь персонал дуже привітній, кухня божественна та окремо відзначу неймовірний дизайн закладу. Дякую за прекрасний відпочинок.Обов‘язково прийду ще та буду рекомендувати вас друзям❤️”
“Захотілося смачно повечеряти, завітали вперше у Руставі. Замовляли хінкалі (смачно, я б сказала "по домашньому") , мабуть, найсмачніші хінкалі, що я куштувала. Стейк свинний з овочами гріль - не класичний стейк з варіантами прошарки, але смачне маринованная м'яско, добре приготоване. Шашлик не відмінний, як на мене, але 4 тверда. Солодкий узвар, смачний. Були на терасі, там ( з незалежних від персоналу причин-машини, пух з тополь) було трохи незручно. Але вдячні і задоволені смачною їжею. Вона якась "з душею ". Раджу хоч раз завітати, щоб скласти своє враження. Мені сподобалось!”
“Мабуть, єдине місце в м.Умань для гарного і смачного відпочинку, де поєднано чудову атмосферу, яку створюють саксофоніст і соліст-володар "Золотого голосу України", смачну кухню і вправне доброзичливе обслуговування!”
“Неймовірне місце, галерею можна відвідати безкоштовно кожен день працює. Також на вихідних є майстер клас по ліпці з глини, проводить його кураторка галереї.”
“Розпочну з закладу. Зручне розташування в самому центрі міста. Приємна та цікава атмосфера всередині. Приміщення невелике, тому затишно. Їжа. Замовляли лате та чай - смачно, принесли швидко. Роли два різновиди та креветки - по смаку все чудово, все сподобалось. Обслуговування. Це той самий невеликий мінус - дуже довго чекали замовлення, при тому, що на той момент відвідувачів було небагато. Напої та креветки подали швидко, одні роли - десь за півгодини, інші - близько 40 хвилин. Загальне враження. Загалом позитивне)”
“Хороший персонал. Вкусно готують офіціанти не забивають.... Рекомендую”
“Смачна кава, коктейлі, хот-доги та морозива.”
“Смачна кава, ввічливий та приємний персонал”
“Кафе супер кафе як їхати на Київ- тільки тут смачно їсти можна…..”
“Топ у даній місцевості, рекомендую.”
“Чудове місце щоб попити кави із друзями.”
“Хороша кав'ярня. Ціни прийнятні, кава смачна, можна перекусити смачним хотдогом чи вибрати смачне тістечко, які є в непоганому асортименті на будь-який смак. Привітне, чемне обслуговування, гарна затишна обстановка. На дворі є літній майданчик та велика парковка. Зручне місце розташування.”
“Найкраще. Але комфорт найкращий якщо годинки 2 посидіти”