Огляд каталогу
- 327 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 327 результатів
Перегляньте кава у Чернігові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 327 результатів у Чернігові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 68,274 відгуків та оцінок.
“Дуже класне місце прямо в центрі Києва. Смачна кава і привабливі ціни. Є купа книжок і можливість обміняти свої на інші або на смачну каву безкоштовно. Персонал приємний та ввічливий. Обов'язково повернуся. Однозначно рекомендую”
“Чудове і дуже приємне обслуговування, кава смачна як і сендвічі, що тут готують, всім рекомендую!”
“Приємне атмосферне місце з «чаклунською» концепцією. Власник особисто готує каву і охоче підбирає її на смак гостя. Фішка закладу - незвичне поєднання смаків: кава з полинем, кава з бергамотовим чаєм, кава з медом та імбирем. Кав'ярня однозначно варта відвідування. Єдиний дивний мінус - робота з 10:00, що дуже пізно для кав'ярні.”
“Найкраща кава у Чернігові. Чай є. Бариста навчані та рукасті на диво. Спостерігаю за ними з відкриття (три роки), ще не схибили жодного разу. За кордоном в старбакс не хожу, бо звик до кращого в Чернігові ;)”
“Затишне місце. Багато кави на вибір. Привітливий персонал. Рекомендую!”
“Сподобалась кав'ярня. Замовляли десерт та лимонад. Все смачне. Гарне обслуговування. Затишний інтер'єр та літня площадка.”
“Приємний сервіс, порадять, дадуть понюхати, гарно обслуговують. Раджу! Смачна кава! Гарний інтерєр, просторно!”
“Дуже приємний персонал, якісна зернова кава. Можна купити пакетик 200 грамів, змолоти вдома. Вибір великий. Кава смачна, є гарний вибір. У них для нових клієнтів є бонусна система. Причому не як скрізь, а гроші на твій рахунок у базі. Можна їх використовувати як знижку. Зручне розташування прямо навпроти "Зеленої лавки" у самому центрі. Регулярно заходжу і рекомендую.”
“Гарна мийка за доступними цінами.”
“Дууууже смачна кава. Рекомендую!”
“Був вчора кафе пив каву американо дружина пила флейт вайт. Нам сподобалося, ніжний м'який смак, не пересмажені зерна, смак арабіки приємний, ледь не вистачило фортеці”
“Помірні ціни, дуже смачна кава та чай. Приємний персонал”
“Смачна кава, привітний персонал, затишно”
“Завжди смачну каву, приємне обслуговування, затишне містечко”
“Чудове затишне місце зі смачним какао та привітним персоналом. Потрапила на відкритий урок модельної школи та була вражена якістю подання інформації. Дуже круто !!”
““Відвідав магазин AppBar і залишився дуже задоволеним. З моменту входу відчувалося, що тут дбають про клієнтів: привітні консультанти дівчатка одразу запропонували допомогу, відповіли на всі мої запитання без поспіху. Асортимент вразив — усі найновіші гаджети та аксесуари в наявності. Особливо порадувала можливість протестувати пристрої перед покупкою — це допомогло зробити правильний вибір. Окремо хочеться відзначити якість обслуговування: консультанти не просто продають, а допомагають знайти оптимальне рішення під ваші потреби. Купив iPhone і одразу підібрав аксесуари”
“Заходиш у магазинчик і одразу почуваєшся особливим гостем)) Дуже приємні власники. Гарний, якісний асортимент. Свіжа обсмажування, смачна кава! Унікальні товари. Обслуговування на висоті. Були проїздом, обов'язково повернемось ще!”
“З початку співробітництва з цією компанію особисто в мене жодного разу ніяких проблем не було, тільки добрі і гарні ділові відносини: все чітко, професійно, на високому рівні. Дякую! Бажаю професійного розвитку!”
“Моя улюблена локація, в яку хочеться повертатися. Затишна атмосфера, , смачна кава, привітна і уважна бариста Катя, в неї кава найсмачніше ☺️ якісний сервіс навіть за відсутності електрики. Рекомендую!”
“Гарне місце. Приємний персонал. Коли буваю в місті Остер постійно захожу в цю кав'ярню. Гарний приклад для інших маленьких міст України.”
“Були на майстер класі з приготування суши-бургера і мохіто. Неймовірні враження! Дякуємо шеф-кухару і всім робітникам ресторану за таку можливість!”
“Сьогодні 14.12 завітала до вашої кавʼярні. Бариста Дарʼя була дуже привітлева, та зробила найсмачнішу каву! Все було дуже атмосферно, завітаю ще!”
“Прекрасне місце. Можна спокійно посидіти, попити чудову каву, поїсти морожки, загалом добре провести час. До речі, кава дуже високої якості, тому що в кав'ярні її самі обсмажують. Плюс до всього є електронний smart bonus – не потрібно тягати з собою картки, всі бонуси у телефоні!”
“Чудову каву і дуже привітна дівчинка-бариста))) Обов'язково прийду ще))”
“Все на вищому рівні! Рекомендую!”