Огляд каталогу
- 327 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 327 результатів
Перегляньте кава у Чернігові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 327 результатів у Чернігові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 68,274 відгуків та оцінок.
“Купив сьогодні даблчизбургер. Смакота, краща за мак.”
“Дуже сподобалося. Ціна відповідає якості. Хлопці молодці, працюють на совість”
“Смачна та якісна кава за хорошу ціну! Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Приємна атмосфера. Рекомендую!”
“Бариста Поліна приготувала капучіно, дуже смачно. Розповів анекдот про чорного джека. Тепер якщо попросити вона і вам розповість анедкот.”
“Це історія про доброту та людяність. Ми прийшли у цей заклад близько 18 години, нам треба було десь роздрукувати квитки додому на автобус і нам тут допомогли! Офіціантки/працівниці закладу Анна та Тетяна без усяких проблем роздрукували нам квитки, вам величезний респект! Тепер щодо самого закладу - тут постійно людно, а це означає, що він дуже популярний серед містян. Кухня чудова, хороше співвідношення ціни та якості. Ще й ми потратили на тиждень польських страв, і в вас вони нічим не гірші, ніж у самій Польші. Буду в Чернігові, обов'язково ще відвідаю цей милий заклад”
“Хоч кав’ярня і не найближча до мене, все одно приходжу саме сюди. Є місця й ближче, але жодне не дарує такого приємного настрою,як ця. Дівчата тут неймовірні — завжди з усмішкою, щирі, уважні. До них хочеться повертатися знову і знову. Інколи буває, що інші кав’ярні тільки зіпсують день, а тут — навпаки, відчуваєш себе бажаним гостем. Дякую за тепло й смачну каву!”
“Тут кожен візит – це театр для почуттів, що розгортається у вишуканій атмосфері. Від делікатного брязкоту порцеляни до м'яких посмішок персоналу, що рухається з невагомою грацією, – все створює відчуття абсолютної гармонії”
“Місце гарне , не раз там була , вихожу звідти з заловоленням , побілтше таких місць в нашому Чернігові !!!!!!”
“Все на рівні: запашна кава, смачні десерти, чудове обслуговування, можна підзарядись самому і підзарядити телефон. Затишно і смачно.”
“Дуже смачна кава та гарна дівчина яка її готуе”
“Хороший заклад. Атмосферний. З гарним інтер'єром, зручними диванами і живими трояндами на кожному столику. Качка з грушею смачна, фондан і пляцик також сподобались. Оцінили і наливки, їх тут достатньо великий вибір. Особливо сподобалась смородинова і обліпихова. Персонал привітний, страви подали швидко, не зважаючи, що були ввечері в суботу.”
“Святкували День народження дитини з її друзями. Залишились дуже задоволені і кухнею і обслуговуванням.”
“Дуже смачна кава, всім рекомендую!”
“Чудова кав'ярня дуже смачна кава”
Салон дарує позитивні враження та стабільну якість з моменту відкриття. Відвідувачі відзначають професійний підхід і приємний сервіс.
“Grill Pub - чудове місце, щоб відпочити після напруженого дня в Чернігові. Затишна атмосфера, смачна кухня та привітливий персонал. Крім того, приємним бонусом будуть різноманітні акції. До того ж, ціни тут дуже демократичні.”
“ПЕРШЕ МІСЦЕ серед АЗС УКРАЇНИ , ЧИСТО ДО УЖАСА ОСОБЛИВО В ТУАЛЕТАХ/без сарказму/... Персонал нормальний ,Правда є один заправник трохи НЕДОЛУГИЙ ,але так і потрібно ж для колориту...”
“Усередині тепло й затишно, персонал дуже віічливий, кава та чай смачні:) Усього вам найкращого~~”
“Зайшов за кавою в цю кавʼярню. Залишились дуже великі враження , бариста Анастасія (світленька) дуже ввічлива і пунктуальна , що було потрібно під сказала і бажання врахувала , кава дуже смачна , буду заходити частіше !!!”
“Слава богу що стали працювати цілодобово! Тепер кави вдень і вночі завжди дуже смачний в цій мережі”
“Хочу порадити цей комплекс. Дуже гарно все зробили. Також передаю велику вдячність власникам у вирішенні конфліктної ситуації. Ввійшли у положення та допомогли. Всі дуже ввічливі і професіонали своєї справи. ДЯКУЮ! ☺️”
“Мені подобається. Територія прибрана, завжди чисто та охайно. Європейський сервіс, одним словом. Або, принаймні, дуже схоже. Хоч площа ділянки й невелика, але зроблено усе досить продумано і зручно.”
“Найкраща кава в місті, однозначно. Персонал весь привітний, на позитиві. Все як треба”
“Усередині тепло й затишно, персонал дуже віічливий, кава та чай смачні:) Усього вам найкращого~~”
“Кава як завжди смачна, але пластмасові стаканчики не дуже тому що фарба стирається вся рука чорна”
“Найкраща кава в місті, однозначно. Персонал весь привітний, на позитиві. Все як треба”
“То купи гачок, тоді заплати за установку та буде....”
“Найкращий круасан з усіх, які я коли небудь їв! Однозначно 10/10.”